Faturasız Digitürk

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
173
31
İyi günler Digitürk tahahud vs uğraşmamak için faturasız Digitürk almak istiyorum tavsiye eder misiniz ve cihazı üzerime alabilir miyim sahibinden alicam cihazı ben kullanabilir miyim kolaylıkla ne dersiniz

images---2021-05-31T110056.310.jpg

K Çevrimdışı

kimbo

Yeni Üye
19 Tem 2021
2
32
Keşke o imkanı olsaydi bende böyle düşünüyorum yokki modül falan ancak alırsın kardeşim

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu tür cihazları devir ile değilde kendiniz direkt alsanız daha mantıklı, neden mi ?

Cihazı alacağınız kişiye ücret ödeyeceksiniz, sonrasında üzerinize devir aldığınız için ayrıca Digiturk'e 60 - 70 tl arası bir devir ücreti ödeyeceksiniz. Cihazı bom boş alacaksınız, yani ne izlemek isterseniz paket satın almak zorunda olacaksınız.

Bu cihazı sıfır satın alırsanız, sanırım fiyatı 450 tl. Sıfır aldığınızda film ve dizi paketi 12 ay boyunca ücretsiz oluyor. Ayrıca ilk 2 ay maçlar dahil ( sezon başladıysa ) tüm kanallar açık şekilde alıyorsunuz.

Mesela geçen sezon şöyle bir kampanya yapmışlardı, cihazı 450 tl ye alıyorsun, 12 ay boyunca film ve dizi kanalları açık ve tüm sezon boyunca tuttuğun takımın maçları hediyeydi. Bu kampanyayı bu sezonda yaparlar bütük ihtimalle.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt