Eve giren yarasa, TV'nin ekranını çizdi.... Önerisi olan var mı?

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
Evet... Başlıkta belirtildiği gibi... 2 cm kadar çizdi. ilk vurdugu nokta biraz derin ama uzayan 1 cm lik kısım derin değil. Rengi ve görüntüyü bozmuyor. Sadece beyaz renkte cok belli oluyor. Büyük bir problem değil ama bunu gidermenin bir yolu varmdır? Çizik giderici ve vazelin gibi şeylerden bahsediliyor yanlız görüş almadan cesaret edemedim.

Not: Yarasayı öldürmeden dışarı atmak için yarım saat uğrasmıştım.... Çiziği yarasayı çıkarmadan önce farketse idim bu kadar uğraşır mıydım? Bilmiyorum...

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
Ben fikir vermek açısından paylaştım daha farklı yöntemlerde mevcut. Webtekno abonesiyim ya hemen video yu buldum ?
:)) ya çizik gidericilere güvenemedim de azelin daha masum gibi geldi. Tabi bir yandanda vazelin bu ya.. komik yani :) Çizik geçireceğini falan sanmam belki bir göz ilizyonu yaratıyordur :) 1 hafta bekleyip unutmakta faydalı bir cozum aslında... Zira küçük oldugundan ve goruntuyu etkilemediginden unutacagımı dusunuyorum :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bence hiç kullanmamak lazım tv dış camıyla telefon dış camı farklı zarar verebilir tv ye
aynen... tv de büyük risk... kucucuk bişey için koca ekranı ziyan etmekte var ne bileyim..

Nedir bu yarasalardan çektiğimiz. Geçmiş olsun :)
sagolasın .... aynen valla 2020 yarasaların yılı benım ıcın

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
Bundan sonra batman izlemezsiniz galiba ? neyse geçmiş olsun...
Batmandaki ilerleyişe göre fobim olanın üstüne gitmem lazım :)

Geçmiş olsun ,ben yengemin tv ekranına terlik attığını biliyorum,öyle bir hızla fırlatmış ki ,sonra yeni bir tv almışlardı :hihi
Ben bir tane 40 inch kırmıstım yanlıslıkla, oyle olsa içim yanmaz canım cagolsun derimde bu yarasa işi yani :):). Eger dısarı atmadan evvel tv yi cizdigini farketsem sanırım bu evden canlı cıkamazdı :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri