Euro Truck Simulator 2 - Iberia DLC ve Dahası... | Tavsiye FORUMU

Euro Truck Simulator 2 - Iberia DLC ve Dahası...

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
11,640
Euro Truck Simulator 2'ye bu yıl içerisinde yeni bir genişleme paketi geliyor; Iberia!İber Yarımadası'ndaki daha sıcak iklimlere güneye gitme zamanı! Euro Truck Simulator 2 için gelecek olan bir sonraki harita genişletmesi sahil şeridi yolları, büyük şehirler ve güzel kırsal alanlara sahip olacak. Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın, bu gerçekten bize yardımcı olur.

İber Yarımadası - ya da basitçe İberya - Avrupa'nın güneybatı köşesinde yer alan bir yarımadadır. Yarımada, 596.740 km²'yi (230.000 mi²) aşan büyüklük bakımından kıtadaki ikinci en büyük yarımadadır. Aynı zamanda 57 milyondan fazla nüfusu ile Avrupa'nın ikinci en kalabalık yarımadasıdır.

Bu bölge 2.000 milden fazla sahil şeridine sahiptir ve Ebro ve Tagus dahil olmak üzere birçok büyük nehre ev sahipliği yapmaktadır. İber Yarımadası'nın çoğu, Pyrenees, Sistema Central ve Baetic System gibi büyük dağ sistemleriyle dağlıktır.
Bu DLC haricinde yıl içerisinde yayınlanacak olan 1.37 güncellemesi ile FMOD ses motoruna geçiş yapılacağı, bu ses motoruyla birlikte çevre ve araç seslerinin iyileştirilmesinin yanında, çekicimizden gelen seslerin yol tipine göre değişeceği de paylaşına bilgiler arasında yerini almış durumda.

Yapımcı firma oyunun 1.38 güncellemesinde ise oyunun aydınlatma gibi grafiklerine dair gelişmelerin yaşanacağını, mevcut çekici modelleri için yeni modifikasyon paketlerinin de yapım aşamasında olduğunu ifade etti.

Yeni çekici modellerinin ise henüz yapım aşamasında olduğunu, bu heyecan verici gelişmelerin tamamının yıl içerisine yetişmesi ihtimali olduğu gibi bir sonraki yıla da kalabileceğini göz önünde bulundurmamız gerektiğini ifade etti.

Yeni DLC'nin yayın tarihi ve fiyatı ise henüz netleştirilmedi;

 

Benzer konular

Üst