ETS 2'ye Türkiye'den Şehirler Geliyor! (Harita Yayınlandı!)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
En sevdiğim oyundur. Bir ara çok oynadım. Bir müddet sonra sıkıyor ayrı konu ?

Evet, ciddi anlamda sıkıyor maalesef.
DLC biraz daha aşağısına çıksa alıp oynayacaktım ama bu fiyata almam maalesef.
Onun haricinde tanıtım için önceden Simulasyon Türk'e de vermeleri büyük saçmalık olmuş bence.

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Ooooo HaAAaaaaAAaaaa.
İstimden şindi baktım da;
Ota b*ka bir sürü para harcasak da 15 küsür TL'ye bissürü DLC'si ile birlikte aldığım bu oyuna 48kaat daha gömmem.

Bunlar heral ömürlerinde ıslak gızılcık zopası görmediler daha.
Bi aralar harita yapma hikayeleri vardı, heveslendi idim.
Valla günde 2 saat ayırırım (zati boş adamın tekiyim) kendi haritamı kendim yaparım yaf.!!! :sopa1 :dil

Neyse 3-5 aya, bilemedin yıl sonuna kadar 10TL olmazsa neyim.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ooooo HaAAaaaaAAaaaa.
İstimden şindi baktım da;
Ota b*ka bir sürü para harcasak da 15 küsür TL'ye bissürü DLC'si ile birlikte aldığım bu oyuna 48kaat daha gömmem.

Bunlar heral ömürlerinde ıslak gızılcık zopası görmediler daha.
Bi aralar harita yapma hikayeleri vardı, heveslendi idim.
Valla günde 2 saat ayırırım (zati boş adamın tekiyim) kendi haritamı kendim yaparım yaf.!!! :sopa1 :dil

Neyse 3-5 aya, bilemedin yıl sonuna kadar 10TL olmazsa neyim.
10 lira olması imkansız.

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
2-3 seneden önce 10 liralara inmez. İtalya 2 fransanın çıktığı 3 yıl oldu

Valla kardeşim (kusuruma bakma, profilindeki yaşa istinaden böyle hitap ettim bir komşu memleketli olarak [ufaktan Artvinliyim ben de :sirit ] ) 48 çok. Bizimkilerin mod olarak yükledikleri bir sürü harita var, onlarla idare ederiz, gavura bu kadar para vermeyiz. Zaten ben pek oynamıyorum, benim sıpa meraklısı. Diyeceksin ki 3 paket sigara parası, yine de bekleyip en kötü ihtimalle bi %50 iskonto görmesini ummaktan gayrısı yok benim için.

Videoları izleyince sıpa efendi hop hop oynadı. :haha1 "Ssssktir lan 50 kaat verilir mi?" deyince de "kumbaramda var o kadar, ben vereyim" dedi garibim. Eeee, hemen vermek yerine biraz kastırıp değerini arttırmak gerek; :hihi "Biraz bekleyelim, fiyatı düşecek, daha ucuza alırız" dedim. Olur o zaman dedi. 50 kaadı gözden çıkarmış eşşek sıpası, ama ucuza kapatırsa kalan paraya hot wheels araba kapatma hevesiyle beklemeye geçti, beklesin bi 6-7 ay. Haziranda alırız. Kalanına da ne isterse alsın. ?

Yoksa 50 lira ne beni fakir eder, ne de SCS'yi zengin.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Valla kardeşim (kusuruma bakma, profilindeki yaşa istinaden böyle hitap ettim bir komşu memleketli olarak [ufaktan Artvinliyim ben de :sirit ] ) 48 çok. Bizimkilerin mod olarak yükledikleri bir sürü harita var, onlarla idare ederiz, gavura bu kadar para vermeyiz. Zaten ben pek oynamıyorum, benim sıpa meraklısı. Diyeceksin ki 3 paket sigara parası, yine de bekleyip en kötü ihtimalle bi %50 iskonto görmesini ummaktan gayrısı yok benim için.

Videoları izleyince sıpa efendi hop hop oynadı. :haha1 "Ssssktir lan 50 kaat verilir mi?" deyince de "kumbaramda var o kadar, ben vereyim" dedi garibim. Eeee, hemen vermek yerine biraz kastırıp değerini arttırmak gerek; :hihi "Biraz bekleyelim, fiyatı düşecek, daha ucuza alırız" dedim. Olur o zaman dedi. 50 kaadı gözden çıkarmış eşşek sıpası, ama ucuza kapatırsa kalan paraya hot wheels araba kapatma hevesiyle beklemeye geçti, beklesin bi 6-7 ay. Haziranda alırız. Kalanına da ne isterse alsın. ?

Alınır alınmasına da oyun 39 dlc 48 lira saçma bi olay. En azından 40 lira olsaydı şimdiden almıştım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Yıl sonu indirimlerinde Rocket League alabilir abi, sevecektir. :hihi

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Alınır alınmasına da oyun 39 dlc 48 lira saçma bi olay. En azından 40 lira olsaydı şimdiden almıştım

Eh işte, o 39TL dediğin oyun 9,75TL'den satılıyor steam'de şu an.
48TL lik DLC için de 10TL düşük beklenti ama 15 ya da 20'lere düşecektir kesin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yıl sonu indirimlerinde Rocket League alabilir abi, sevecektir. :hihi
La bu caponlar bazan fuguyu fazla kaçırıyor yeminle.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt