Eskilerin Canlı Besleme Oyunu

G Çevrimdışı

garaalex

Yeni Üye
10 Ağu 2019
16
33
Herkese selamlar.

Eskiden cocuklar tarafindan bir oyun oynanirdi.
hani tetris gibi birseydi. Biz icindeki canliyi beslerdik falan.

o oyunu oynayan var mi adi neydi :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Buldum ismi tamagotchiymis :)) ailemin maddi durumu olmadigi icin hic alamamistim. Aranizda oynamis olan varaa anlatabilir. 94 luyum :)

Son düzenleme:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Evet ben hatirliyorum anahtarlik gibi olurdu ufacik bir ekrani vardi ilk calistirdiginizda yumurta gorurdunuz o zamanla ki bir kac gun alirdi catlardi ve icinden yavru cikardi kedi kopek tavuk panda kelebek akliniza ne gelirse onun yemek su uyku banyo oyun bari olurdu saati gelince gidip ilgili tusla gorevinizi yerine getirmeliydiniz yoksa mutsuz olur ölürdü hehe tabi pili cikarip takinca bastan baslardi sorumluluk bilincini asilamak icindi bir furyaydi simdilerde ceplerde oyun konusan kedi tom var ayni mantik

Eskilerin demeseydiniz keske delikanliyiz biz daha dimi teraspy teraspy emmi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Gazeteden kupon bırıktırıp Sanal bebek alıp besleyen nesıllerız bız :haha

bırara cılgınca sanal bebek bakma alıskanlıgı olmustu. Bızde bu akımdan nasıbımızı aldık. Dınazorum vardı. :hihi

o zamankı sanal bebekler sımdıkı kadar cok fonksıyonlu degıldı. (oyun,yemek,uyku) gıbı basıt gorevlerı yerıne getırıyordun.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sanal bebek, benim de vardı. Beslemezsen ölüyordu. Sonra çöpe atıyordun. Bir daha çalışmıyordu

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Bir de deprem kusu vardi ufak bir salllantida konduğu daldan canhiraş bicimde ötmeye basliyordu Biraz daha eskiye gidelim icinde bir kac saniyelik konusmayi kaydedip surekli tekrar eden 8 AA kalem pille çalisan papaganlar vardi Bende hala calisan bir tane mevcut vitrinin ustunde oylece duruyor :hihi :hihi:haha1

Tamagotchi nostaljisi yasamak istiyen varsa çinden getirtebilir satilan link altta

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bir de deprem kusu vardi ufak bir salllantida konduğu daldan canhiraş bicimde ötmeye basliyordu Biraz daha eskiye gidelim icinde bir kac saniyelik konusmayi kaydedip surekli tekrar eden 8 AA kalem pille çalisan papaganlar vardi Bende hala calisan bir tane mevcut vitrinin ustunde oylece duruyor :hihi :hihi:haha1

Tamagotchi nostaljisi yasamak istiyen varsa çinden getirtebilir satilan link altta

Hocam sizin dediğiniz daha eski herhalde ben çünkü denk gelemedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt