Eski Bir Microsoft Lumia 950 XL Üzerinde Fallout Oyunu Çalıştırıldı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Wall SoGB isimli YouTube kanalında paylaşılan bu çalışma, Microsoft Lumia 950 XL üzerinde çalıştırılan Windows 10 ARM sürümü aracılığıyla Fallout oyununu çalıştırılabildiği görülmekte;

Yaklaşık 4 yıl önce üretilmiş bir cihazda bugün bu esnekliği yakalayabilmek keşke üretildiği dönemde de mümkün olsaydı diyorum. :frown:
Microsoft'un stratejik hataları Windows Phone'u ve Lumia ailesini maalesef bitirdi. :bilmiyom

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Windows Phone stabillikte Nirvana'dır bana göre... Telefonumun alarmı kapalı iken çalışmadığı için aylarca kapatmadığım olurdu, ne takılma ne donma olurdu... Maalesef bu yazılımı ileriye taşıyamadılar.

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
önce one core dediler, sonra cacıklayıp arm mimarisine döndüler. android ve ios uygulamaları çalışaak dediler hatta çalıştı bir müddet sonra onu da iptal ettiler.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Microsoft mobil in bitmesi hala tuhafıma gider. Hiç kullanmadım ama tamda Microsoft'a dönim derken bitti. 950 xl ve 1520 favorimdi.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Microsoft mobil in bitmesi hala tuhafıma gider. Hiç kullanmadım ama tamda Microsoft'a dönim derken bitti. 950 xl ve 1520 favorimdi.

Microsoft'un diğer yaptığı bazı işlere de bakarsanız aslında Microsoft için tuhaf olmayan bir durum olduğunu görürsünüz. :hihi
Ben Blackberry alacaktım Android cihaz yerine ama tam alacağım haftalarda Blackberry desteği kestiğini açıklamıştı.
Bu dünyadan Blackberry OS 10 geldi geçti. :bilmiyom

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
blackberry hiç kullanmadım, iyi kötü anlarım telefondan ama bir kaç kez kurcalama şansım oldu hiç bişi anlamadım. seri 60 lar ile başlamıştım kurcalamaya, android, windows phone ve tekrar android. an itibariyle miui kullanıyorum. ios kanadı pek ilgimi çekmedi nedense.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri