Ersağ Ürünleri Hakkında

K Çevrimdışı

kobelek

Yeni Üye
28 Eyl 2018
17
43
Ayrıca adminiz diye sallamayalım lütfen. Bilinen tüm kimyasal ilaçların özünde DOĞA yoktur. Günümüzde çoğu kimyasalı laboratuarda sentezliyoruz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Senin ne olduğunu ben anladım.
Benim kim olduğumu merak ediyorsan forumda konusu var okur öğrenirsin.

Karşısındakini tanımadan çok bilmişlikle ve okuduğunu anlamamakla suçlayan bir admin olduğunu düşünüyorum.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Ayrıca adminiz diye sallamayalım lütfen. Bilinen tüm kimyasal ilaçların özünde DOĞA yoktur. Günümüzde çoğu kimyasalı laboratuarda sentezliyoruz.

hocam konu reklam konusu değil, A Ado zaten fikir edinmek adına açmış konuyu, kimya mühendisi olarak konu hakkındaki görüşlerinizi üyelere soru sorarak değilde direk açıklayarak cevaplasanız bu diyaloglara gerek kalmazdı zannımca.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
hocam konu reklam konusu değil, A Ado zaten fikir edinmek adına açmış konuyu, kimya mühendisi olarak konu hakkındaki görüşlerinizi üyelere soru sorarak değilde direk açıklayarak cevaplasanız bu diyaloglara gerek kalmazdı zannımca.

Ya bırak abi neyin mühendisi :kop
Sen şu arkadaşın foruma geldiğinden beri yazdığı mesajlarda bir mühendis kültürü, bir mühendis zekası, bir mühendis asaleti gördün mü gerçekten? :kiskis

İnsan vardır okuma yazması yoktur
İnsan vardır okuma yazması vardır da görüp algılaması yoktur

İşte bu arkadaş ikinci kategoriye giriyor zira okuduğunu anlamıyor nasıl mezun olup da mühendis olacak :kiskis

Ben bilmediğim bir konu hakkında bilgi edinmek, fikir almak için başlık oluşturmuşum, vatandaşın girdiği polemiğe bak. He babam he tamam sen haklısın :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Karşısındakini tanımadan çok bilmişlikle ve okuduğunu anlamamakla suçlayan bir admin olduğunu düşünüyorum.

Senin ciddi derecede ALGI sorunların var veya laf yetiştirmeye çalışıcam diye OKUMUYORSUN bir de mühendis martavalı çekiyorsun. Sen mühendis isen yazık bu ülkenin haline ki senin gibi mühendislerden medet umulacak haaa. Vay vay vay..

Ha o laborauvarda sentezlediğin zımbırtının ilk kaynağı ne kardeşim? anamaddesi ne? Uzaydan mı getirdin yoksa doğadan mı aldın?

Uzak durunuz bey kardeşim, forumun kapısı herkese açık lakin siz benden biraz ötede durunuz lütfen :ok

K Çevrimdışı

kobelek

Yeni Üye
28 Eyl 2018
17
43
Sipariş verecekmişsin zaten. Etiketin görselini buraya yollarsın ben sana hangi bileşenin organik hangisinin inorganik olduğunu yazarım admin? Olur mu?

Konu sahibini reklam yapmakla suçlamadım. Reklam da yapabilir. Ürünün sayfasında yazanı buraya aktardım. Karşılığını yukarıda okuyabilirsiniz.

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
O halde sipariş verip test etmek şart oldu diyelim :ok

Eşim parlatıcı kullanmıyor zira finish quantum yeteri kadar kuru çıkartıyormuş hatta evde 2 şişe vardı parlatıcı arkadaşa verdim annesi kullansın diye.Bu ürünün içeriği nedir bilmiyorum yine de kullandıktan sonra yorumlarınızı merak ediyorum hocam.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Vaktinde reklamları, sponsorlukları vardı bu firmanın... Gelinen nokta nedir?

Kullanıp tecrübe eden oldu mu? :hmm
Ben aldım hocam afedersiniz tırt.
Konuyu unutmuşum açıkçası, yoksa çakma mühendise cevap yazardım yine.

Sonrasında konu bazı harici kanallardan da geldi bana.

O değil de bu tarz satıcılar, bulaşık makine üreticilerinin başına da dert oluyor zamanla.

Çok servis biliyorum yıkama performans sonları şikayeti ile evlere gidiyor ve bu ürünlere karşılaşıyorlar.

Zaten vatandaş da performans alamayınca saman alevi olduğu anlaşıldı sanırım.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Senin ne olduğunu ben anladım.
Benim kim olduğumu merak ediyorsan forumda konusu var okur öğrenirsin.
The TV = prof. dr A Adem Helvacı Tv üzerine iktisat yapmış yıllarını vermiş karşılıksız bilgi birikimlerini biz forumdaşlar ile paylaşan değerli insan A Adem Helvacı hocam ... Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.. ? görünen köy klavuz istemez yahu :kiskis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ben aldım hocam afedersiniz tırt.
Konuyu unutmuşum açıkçası, yoksa çakma mühendise cevap yazardım yine.

Sonrasında konu bazı harici kanallardan da geldi bana.

O değil de bu tarz satıcılar, bulaşık makine üreticilerinin başına da dert oluyor zamanla.

Çok servis biliyorum yıkama performans sonları şikayeti ile evlere gidiyor ve bu ürünlere karşılaşıyorlar.

Zaten vatandaş da performans alamayınca saman alevi olduğu anlaşıldı sanırım.
Bu ve benzeri oluşumlar, önce fısıltı gastesiyle yayılıyor, para bulununca reklam sponsor vs ile tavan yapıyor, yayılma hızı düştüğünde, piyasa doyduğunda veya senin de belirttiğin gibi ürünlerin büyük bir bölümü tırt çıktığında sessiz sedasız yok olup gidiyorlar...

1 liralık ürün 11 liraya satıldığı için zaten parayı istiflemiş oluyorlar. Çalışma sistemleri de farklı olduğu için (oraya girmiyorum) şirkete yükü veya zararı da olmuyor, hadi eyvallah denildiğinde kaybettikleri bir şey olmuyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt