Ersağ Ürünleri Hakkında

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Arkadaşlar Merhaba;

Ufak bir araştırma yapıyorum bu nedenle kullananlar var ise geri dönüşleri lazım benim için.

Aşağıdaki ürünü kullanan forum üyemiz var mı acaba? (Bulaşık makime parlatıcısı)

ürün hakkında kullanmadığımız için bir şey diyemem ancak arkadaşımın babası sigarayı bıraktığından beridir ağız içi yaralar la aftlardan şikayetçiydi 50 küsür ilaç denemiştir birtek bu firmanın diş macunu iyi gelmişti kendisine.Firmanın misyonu doğal ve doğala yakın ürünler bu konuda ben güvendim kendilerine.Belki biraz reklam promosyon olsa çok daha fazla kişi faydalanır böyle güzel ürünlerden.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ürün hakkında kullanmadığımız için bir şey diyemem ancak arkadaşımın babası sigarayı bıraktığından beridir ağız içi yaralar la aftlardan şikayetçiydi 50 küsür ilaç denemiştir birtek bu firmanın diş macunu iyi gelmişti kendisine.Firmanın misyonu doğal ve doğala yakın ürünler bu konuda ben güvendim kendilerine.Belki biraz reklam promosyon olsa çok daha fazla kişi faydalanır böyle güzel ürünlerden.

O halde sipariş verip test etmek şart oldu diyelim :ok

K Çevrimdışı

kobelek

Yeni Üye
28 Eyl 2018
17
43
Verilen bağlantıdan sayfasına baktım.

"Ürünümüzü kimyasal bulaşık deterjanları ile kullanmayınız" yazıyor. Kimyasal olmayan deterjan var mı? Merak ettim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Verilen bağlantıdan sayfasına baktım.

"Ürünümüzü kimyasal bulaşık deterjanları ile kullanmayınız" yazıyor. Kimyasal olmayan deterjan var mı? Merak ettim.
Adamların misyonu o zaten, Kendi parlatıcılarını kendi deterjanları ile kullansınlar istiyorlar tüketicilerden zira ditki özü bitki asiti vs ile ürettikleri iddiasındalar.

K Çevrimdışı

kobelek

Yeni Üye
28 Eyl 2018
17
43
Bitki özü ve bitkisel sıvıların ekstraktları da kimyasaldır admin. Organik olmaları kimyasal olmadıkları anlamına gelmez.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bitki özü ve bitkisel sıvıların ekstraktları da kimyasaldır admin. Organik olmaları kimyasal olmadıkları anlamına gelmez.

Arkadaşım bilmiş bilmiş atarlı giderli yazıyorsun ama okuduğunu anlamıyorsun sanırım, İDDİASINDALAR diyorum dikkat edersen. O kadar beyin herkeste var zaten, Sentetik çalışmalar haricinde Bilinen tüm kimyasal ilaçların özünde DOĞA olduğunu sanırım bilmeyen yoktur.

K Çevrimdışı

kobelek

Yeni Üye
28 Eyl 2018
17
43
Fabrikasyon üretimleri kast ediyordur büyük ihtimal. :bilmiyom

Daha açık yazmalılar. Kendi üretimlerinin de kimyasal olduğu aşikar. İnorganik kimyasallarla birlikte kullanmayınız yazabilirler veya kastettikleri neyse daha iyi ifade edebilirler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşım bilmiş bilmiş atarlı giderli yazıyorsun ama okuduğunu anlamıyorsun sanırım, İDDİASINDALAR diyorum dikkat edersen. O kadar beyin herkeste var zaten, Sentetik çalışmalar haricinde Bilinen tüm kimyasal ilaçların özünde DOĞA olduğunu sanırım bilmeyen yoktur.

Arkadaşım ben senin yazdığına kulp takmıyorum zaten. Onların yazdığına kulp takıyorum. Ben kimya mühendisiyim. Sen nesin?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Daha açık yazmalılar. Kendi üretimlerinin de kimyasal olduğu aşikar. İnorganik kimyasallarla birlikte kullanmayınız yazabilirler veya kastettikleri neyse daha iyi ifade edebilirler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşım ben senin yazdığına kulp takmıyorum zaten. Onların yazdığına kulp takıyorum. Ben kimya mühendisiyim. Sen nesin?

Senin ne olduğunu ben anladım.
Benim kim olduğumu merak ediyorsan forumda konusu var okur öğrenirsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt