Enigma2 sistemde hangi Imaj daha verimli, neden?

Hangi Imajı kullanıyorsunuz?

• Openatv

Oy: 5 41.7%
  • openpli

Oy: 3 25.0%
  • openbh

Oy: 1 8.3%
  • Ben hiç birini kullanmıyorum,beninki farklı

Oy: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .
LİMAN Çevrimdışı

LİMAN

Aktif Üye
2 Nis 2018
240
54
Vu Uno 4K SE cihazda Egami 10.5 imaj kullanıyorum stabil, sürekli güncellenen eklentiler ile desteği iyi bir imaj. Ve benim için en önemli kriter; görüntü kalitesi çok iyi.

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
554
55
Sevgili necati, elimde 2 cihaz var (şimdilik) birini geri vereceğim (E2 olan) , diğeri benim S11 (android) .Her iki cihazı da test etme imkanım oldu, inan aralarında bence uçurumlar var ve bana göre ne yazık ki E2 (diyeyim kısaca) önde görünüyor.İki cihazı yan yana test etme imkanım hiç olmamıştı ,kullandım ama karşılaştıramamıştım.İşin ilginç tarafı her iki cihazın işlemcisi de aynı [3798MV200] ,tek fark işletim sistemleri :) biri android (S11) diğeri linux(zgemma twin) ,ben görüntülerine alışık olduğumdan aynı kanalı her iki cihazda açıp hanıma test ettirdim,"hangi görüntü daha iyi" v.s diyerek.bana "hdmi2 deki" dedi ,çok canlı ve kadının yüzündeki çizgiler bile belli oluyor bu giriştekinde" dedi :)
O girişteki cihaz E2 idi.Tabii sana bir cevap olarak değil de genelde herkese yazıyorum sevgili necati bunu.Bana kalsa bu cihazların verdiği kaliteyi bence ne android tv ne de linux tv vermiyor ki bunu da çok yakından deneme şansım da oldu,aslında bu uydu alıcılarını bence prof kullanıcılar hala kullanıyorlar :ok
Son derece haklısın emmim, ama şimdiki kullanıcı kitlesi daha çok tak-çalıştır uydu istiyor. Ama eski profesyonel uyducular hala eski sistem kullanmaya devam ediyor.

Geri
Üst Alt