En iyi navigasyon haritası ...

En iyi navigasyon haritası hangisidir

• 4- Pocket Earth

Oy: 0 0.0%
  • 5-Bing Harita

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Ben Here dedim :) ,üç telefonda 3 haritayı test ettik,bende yandex, hanımda here oğlumda google vardı ,hepimiz aynı adresi gösterdik,yaklaşık aynı ayarları yaptık ama here 2 tık öndeydi.

M Çevrimdışı

melodrama

Yeni Üye
5 Mar 2024
19
27
Google maps çünkü Türk kullanıcı sayısı fazla yorum oranı çok ve telefonla beraber yüklü geliyor 😅 gerçi yandex ve google dışındakileri hiç kullanmadım ama

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,619
Google önceki gün tufaya getirdi.
Çıkış Adana varış noktası tarsus devlet hastanesi.

Beni kapalı olan eski hastaneye yönlendirdi. :sopa1
Randevu saatine bayağı zaman vardı. Çevredekilere sorarak yeni hastaneye ulaştım.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Google ve Apple yarışırlar bence. Yandex bir dönem kullanıyordum ama trafik verisi dışında iyi bir yanı yoktu. Sonra onuda bozdu. Şuan en çok Apple map kullanıyorum. Açık adres girmiyorda işletme adından arama yapacaksam google map tartışmasız en iyisi.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
google map iyidir. Belkide alıştığım ve yeni uygulamalar karmaşık geldiği için değiştirmek veya denemek te istemiyorum. Sonuçta A noktasından B noktasına çok doğru bir şekilde beni götürüyor.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
ben Yandex kullanıyorum . google map zaman zaman aksatıyor akışı. yandex ( istanbul için konuşuyorum ) hız kameralarını bile söylüyor. bu zamana kadar da gideceğim her yeri nokta atışı götürdü.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,619
Aslında Getir firması navigasyon işine de el atsa ortalığı silip süpürür.

Yeni açılmış yol, dükkan, ev vb ne varsa 2 saat sürmeden bu adamların altyapısına işleniyor.

Paketçilerinin girmediği yol, bina, ofis yok...

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
kullanim kolayligi ve diger birimlerle entegrasyon acisindan google maps 1 numaradir. haritalari görece güncel ve her program google mapsi destekliyor. dünya capinda en cok kullancisi olan navigasyon uygulamalarindan birisi hatta alaninda birincisi o yüzden trafik durumu analizi icin cok fazla kullanici verisine sahip ve sanirim en dogru tahminleri yapiyor. türkiyede en cok kullanilan uygulama degilse analiz acisindan yetersiz kalabilir.
kötü yani radarlari söylemiyor bazen sacmaliyor haritalari offline olarak telefona indirmek zor ülke yada bölge ismi yazarak indirme yapamiyorsunuz bölge isaretleyip indirme yapabiliyorsunuz.
birde bunlar aslinda alamanlardan hirsizlik yapmislar
izlemeyenler icin

The Billion Dollar Code​

ben alamanyada tomtomgo kullaniyorum bu ise yillarini vermis bir firma haritalari güncel radarlari söylüyor ve haritada otel müze vs istediginiiz yerleri görünr yapabiliyorsunuz. haritalari listeden secip indirme ikmani taniyor örnegin bati avrupa kuzey avrupa diye indirebilirsiniz yada almanya,fransa gibi ülke olarakda indirebilirsiniz.
android cihazlara illegal yoldan kurabilirsiniz kampanya oldugu zaman 1 yillik ücretsiz deneme imkani da taniyorlar internet oldugunda google maps gibi trafik durumunuda aliyor hatta otobanda yardirmis giderken uyari mesaji geldi gecenin bir yarisi hava yagmurlu dedim ne olaki hizimi düsürdüm bir kac kilometre daha gidince baktim kaza olmus uyarmasa belki ben yine son gaz gidecektim

listede adi yok ama ek olarak "sygic" de denemeye deger olabilir
internette cok defa övüldügünü gördüm ve digerlerinden farkli olarak "truck" versiyonu ile büyük arac kullaniyorsaniz girmenizin yasak oldugu yada girdiginizde dönmekte sorun yasayacaginiz dar sokaklardan kacinmanizi sagliyor biraz kurcaladim ama sonra üsendim arac boyu agirligi gibi bilgileri girebiliyorsunuz

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
bende sygic kullanıyorum google maps son zamanlarda çok alakasız sokaklara yönlendirmeye başladı biraz sorunlu. sygic androidlerde internette modlu olarak bulunabiliyor denemek istenirse. Aylık harita güncellemesi geliyor bazı noktalar geç güncellense de arayüz ve yönlendirmeler, dönüş noktalarındaki animasyonlar çok kullanışlı kesinlikle denenmeli

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Kendi kişisel telefonum Samsung. Şirket hatımın olduğu telefon ise Apple. İkisinde de aynı ayarlar olmasına ve ikisinde de Google maps yüklü olmasına rağmen ikisi farklı rota hesapladığına çokca şahit oldum. Yurtdışına çıktığımda sürekli araba kiralıyorum ve de arabaya şirket telefonumu bağlıyorum. Apple telefon ile aracın adaptive cruise control sistemi tam oalrak anlaşamıyorken, kendi telefonumu taktığımda gayet başarılı şekilde anlaşıyorlar. Bazı araçlarda ise Apple Maps ile anlaşamazken, yine Apple telefona yüklü olan Google maps ile çok daha fonksiyonel anlaşıyorlar.
Yandex'i bir kere denedim ama Google daha başarılı geldi yurtdışında da. Dİğerlerini denemedim.

Geri
Üst Alt