Emekliye ek zam yok! İşte 2022 emekli maaşları…

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Benim prim, yaş şartım 12960 günde tamamlanıyor. yani 30 yıl.
her yıl bağlanma oranım %2 artarak 30. yılın sonunda
tabloya göre baglanma oranım %81 olacak.

Emeklilik bağlanma oranı tablosu

5dccf31bec018.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
Hadi gözünüz aydın bayram ikramiyesi belli oldu güle, güle harcayın bol.bol harcayın çekinmeyin fırsat bulursanız tatile gidersiniz 2000tl :hihi :sopa1

osmanke osmanke abi taze eytli emekliyim 😊 5500 olsun bizim olsun hesabı yaparken 7500 oluverdi bayram ikramiyesi ne kadar 😂
Hadi gözün aydın açıkladılar bayram ikramiyesi 2000 TL bol,bol harcarsin

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Hadi gözünüz aydın bayram ikramiyesi belli oldu güle, güle harcayın bol.bol harcayın çekinmeyin fırsat bulursanız tatile gidersiniz 2000tl :hihi :sopa1

Hadi gözün aydın açıkladılar bayram ikramiyesi 2000 TL bol,bol harcarsin

Osman usta çok vermişler,biz bu parayı nasıl ve nerede harcayalım?En iyisi bu para ile senin dediğin gibi bir yurt dışı seyahat yapmak lazım. :ok :mutlu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Şota başkan sen nerede çalışıyorsun da,yılbaşından bu zamana kadar 2023 zammını alamadınız?
Tis 2023 kapsamında görüşmeler devam ediyor.

Bu kapsamda
Hükumet ve Türk-iş arasında zam oranını belirleyen çerçeve protokol imzalanacak.

Çerceve Protokol sonrası Tuhis, Petrol-iş randevu verebilirse sosyal haklar konusunda mutabık kalırlarsa ozaman zamı alabiliriz.

haziran öncesi tis bittiğini hiç görmedim agustos ayında zam aldığımı bilirim. :slap

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
Tis 2023 kapsamında görüşmeler devam ediyor.

Bu kapsamda
Hükumet ve Türk-iş arasında zam oranını belirleyen çerçeve protokol imzalanacak.

Çerceve Protokol sonrası Tuhis, Petrol-iş randevu verebilirse sosyal haklar konusunda mutabık kalırlarsa ozaman zamı alabiliriz.

haziran öncesi tis bittiğini hiç görmedim agustos ayında zam aldığımı bilirim. :slap
Geriye dönük ne kadar geçti ise hepsini anlaşmadan sonra hesaba yatiriyorlar rabbim sağlıkla ağız tadıyla yemeyi nasip etsin inşallah. 🤲 :bye:ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt