Elveda Netflix - Üyelik İptali

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Eeeee yıllar yıllar süren birlikteliğimiz buraya kadarmış Netflix efendi.

80 Lira para ödemek artık bugünün koşullarında bana ciddi yük. Disney+ için yıllık ödemeyapmış olmanın da avantajı var zira Amazon prime dışında daha bilinenbir platform üzerinden TV testleri yapmak zorunda olduğum gerçeği d evardı uzun süre Netflix abonesi olmamda. Şimdi Disney bu açığı daha makul bir bedel ile kapatınca şartlar böyle oldu.

Umarım koşullar düzelir ve tekrar buluşuruz bro, Seni Özleyeceğim :(

net1.jpg

Aklıma gelmişken, Yahu elin adamı iptali bile ne güzel yapıyor iki tık herşey tamam.
Sen gel de bizim Dsmart ve Digiturk aboneliklerinden çıkmak iste bak seni nasıl 1960 ların teknolojisi ile iptale zorluyorlar sırf iptal edemesin insanlar diye..

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
disney + nasıl ? alınır mı?
Bizim hatun önceleri Kore Dizileri yok diye ırın gırın etti ama şimdi biz benim ilk defa izlediğim LOST dizisini oradan sorunsuz izliyor olmanın mutluluğu ile ilerliyoruz. Bana göre içerik oldukça eksik, Çok sayıda eski yapımlar var ama ben yine de izliyorum özellikle Star Wars Serisine yine başladım :)

Aramadım henüz ama bakayım Top Gun veya Yıldırım Günleri gibi Tom Cruise filmleri var mı acaba eskilerden bilemiyorum.

Yayın kalitesi anlamında ntflx den aşaı kalır yanı pek yok gibi, videolarda ileri geri sarma kısmı Amazon Prime da olduğu gibi tek tuşa basınca otomatik 5sn ileri atacak veya geri alacak şekilde dizayn edilebilir o kısmını ben sevmedim özellikle altyazı takibinde geri dönmekistediğinde kesinti oluyor sıkıcı oluyor haliyle.

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Bu ekonomik durumda en iyisi korsan ve kullanımı kolay ama paralı şeylere göre daha iyi internet isteyen Stremio kullanmak. 🤓
Dolby Vision dizi izledim demin ondan donmadan hem de. 😅
Tek eksisi belki Türkçe dublajı olmayışı.

Dublaj için de sitelere başvurulur ama o zaman kalite düşüyor.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri