Elton 40" Smart LED TV - A101 ALDIN ALDIN

M Çevrimdışı

Minik83

Yeni Üye
10 Eki 2018
7
35
Reklamlarında smart diyor. Telefonu kablosuz yansitamiyorsam nesi smart oluyoranlamış degilim

M Çevrimdışı

Minik83

Yeni Üye
10 Eki 2018
7
35
Bu forumda bu tv yi alan yok anlasilan
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kutusunda. smart dual yazıyor. Ama Smart ozelligi yok. Smart dual ne demek acaba

O Çevrimdışı

oowbs

Yeni Üye
5 Eki 2018
2
32
Ben de bu TV'yi almayı düşünüyorum, İstanbul da Üsküdar civarında bulamadım, eğer yakınınızda bi mağaza da varsa haber ederseniz sevinirim

P Çevrimdışı

polfaer

Yeni Üye
4 Eki 2018
3
33
Arkadaslar sanırım A101 kelime oyunu yapmış. TV kutusunun üstünde smart uydu alıcı hediyeli yazıyor. yani kendinden uydulu değil. Hatta TV nin smart olduğu bile şüpheli. Geri iade etmeyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz. ?

20181010_212533.jpg

Öyle bir hata yapma tv onnumara hem kendinden uydulu hem smart hem full hd hemde kullanımı pratik

Bu forumda bu tv yi alan yok anlasilan

Kutusunda. smart dual yazıyor. Ama Smart ozelligi yok. Smart dual ne demek acaba

hem kendinden uydulu hem smart hem full hd hemde kullanımı pratik

Başkan memnun musun? Tavsiye edermisin? Ps4 + Digiturk bağlamayı düşünüyorum. İşimizi görür mü? Full hd yazmışsın ama eminsin dimi?

İçin rahat olsun tv onnumara hem kendinden uydulu hem smart hem full hd hemde kullanımı pratik hemde tek Kuman’da eğer biraz daha büyük olsun istersen sunnynin diğer markası daha gelmiş axen marka buda a101 de bu daha büyük 109ekran 100₺fark var onu da alabilirsin ailemede ondan alacam

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bana kalırsa aynı axen ürünlerde olduğu gibi uydu alıcı modülü ayrı, ayrıdan kasıt göz uydu alıcı, yada önde bir ayrı bir alıcısı cihaz olmuyor. Arkasında modülü takılıyor, örnek; kendinden uydu alıcılı televizyonların kasasının içinde iken, bunlarda kutu içinden çıkan tv arka kısmına takılan bir modüldür.
iyi günler

P Çevrimdışı

polfaer

Yeni Üye
4 Eki 2018
3
33
tv yi kurdunuzmu. uydu alıcı harici uydu alıcıymış.paketten çıkan tek kumanda yeterlimi.tv ve uydu alıcıyı birden kumanda ediyormu.genel durumu nasıl.tşkler

Tv gayet güzel. Tek kumandalı, full hd, smart ve kullanımı pratik. 1351₺ ye word e 12 taksitle aldım. Ekstadan 40₺ kurulum 50₺ duvar için aparat 20₺ de kabloya verdim bunların dışında başka para mara vermiyor sun parasına göre çok iyi bir tv Sunny ye güvenmiyordum şaşırttı için rahat olsun

Bana kalırsa aynı axen ürünlerde olduğu gibi uydu alıcı modülü ayrı, ayrıdan kasıt göz uydu alıcı, yada önde bir ayrı bir alıcısı cihaz olmuyor. Arkasında modülü takılıyor, örnek; kendinden uydu alıcılı televizyonların kasasının içinde iken, bunlarda kutu içinden çıkan tv arka kısmına takılan bir modüldür.
iyi günler

Evet o kutu arkaya takılıyor ama küçük olduğu için görünmüyor aynı özelliklere sahip Vestel Arçelik bile 2000₺ bence fiyat ına göre çok iyi

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Tv gayet güzel. Tek kumandalı, full hd, smart ve kullanımı pratik. 1351₺ ye word e 12 taksitle aldım. Ekstadan 40₺ kurulum 50₺ duvar için aparat 20₺ de kabloya verdim bunların dışında başka para mara vermiyor sun parasına göre çok iyi bir tv Sunny ye güvenmiyordum şaşırttı için rahat olsun

Evet o kutu arkaya takılıyor ama küçük olduğu için görünmüyor aynı özelliklere sahip Vestel Arçelik bile 2000₺ bence fiyat ına göre çok iyi

kardeşim tv ile alakalı bir inceleme konusu açarsan alanlara alacak olanlara bir faydan dokunsun.

ikincisi, 1700 liraya 3 yıl vestel garantili ücretsiz montaj toshiba 43" ips panel smart full hd tv satıldı a101de. axen böyle övülüp millete tavsiye edilecek bir televizyon değil, ayrıca verdiğin parada az buz değil. axenlerin hepsinde arkasında kutu şeklinde oluyor uydu&smart, o cihaz arıza yaptığında smartta uyduda çöp oluyor. bildiğin axeni elton diye satıyorlar işte.

bu arada güzel günlerde kullan, inşallah arızasız sıkıntısız kullanırsın. bir dahaki tv ihtiyacında tv almadan önce bizlere sorarsan f/p çok daha iyi tvlere yönlendiririz seni. selametle

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt