Elton 40" Smart LED TV - A101 ALDIN ALDIN

M Çevrimdışı

Minik83

Yeni Üye
10 Eki 2018
7
35
Öyle bir hata yapma tv onnumara hem kendinden uydulu hem smart hem full hd hemde kullanımı pratik
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hem kendinden uydulu hem smart hem full hd hemde kullanımı pratik

İçin rahat olsun tv onnumara hem kendinden uydulu hem smart hem full hd hemde kullanımı pratik hemde tek Kuman’da eğer biraz daha büyük olsun istersen sunnynin diğer markası daha gelmiş axen marka buda a101 de bu daha büyük 109ekran 100₺fark var onu da alabilirsin ailemede ondan alacam
Axen de wifi ve TJ45 yok diye biliyorum. Karsilastirma uygun değil bence

Kut
Bilmiyorum.
Kutuyu açınca da iade edilebiliyordu sanki? :alala
Uyu açmak için servis çağır 100 tl öde. Sonra rapor tutturup iade ile ugrasmak zor is

Ben de bu TV'yi almayı düşünüyorum, İstanbul da Üsküdar civarında bulamadım, eğer yakınınızda bi mağaza da varsa haber ederseniz sevinirim
Bende pendik bölgede bulamadım. İnternetten siparis verdim 2 günde geldi

Öyle bir hata yapma tv onnumara hem kendinden uydulu hem smart hem full hd hemde kullanımı pratik

İçin rahat olsun tv onnumara hem kendinden uydulu hem smart hem full hd hemde kullanımı pratik hemde tek Kuman’da eğer biraz daha büyük olsun istersen sunnynin diğer markası daha gelmiş axen marka buda a101 de bu daha büyük 109ekran 100₺fark var onu da alabilirsin ailemede ondan alacam
Hocam sen kullanıyormusun bu elton tv den. Tv yi wifi ve smart diye aldım. Amacım çocuğa telefondan çizgi filim açip tv ye kablosuz yansıtmak. tv de bu özellik varmıdır. Kullanıyorsanız nasıl yapıldığı hakkında Bana yardımcı olurmusun.

Büyük istemez tek istediğim. Youtube bun tv ye kablosuz yansıması. Bunu yapiyormu bu tv. Kullanıyorsanız nasıl yapıldığını açıklarmisin

Son düzenleme:
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
M Minik83, arkadaki smart ve uydu modülünde ethernet yada usb girişi varsa ve wifi alıcı ile uyumluysa internete bağlanabilirsiniz

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ürün 13 Aralık günü A101 mağzalarında. Ekim'de satılan fiyatından 100 tl daha yukarda.

5585f4af-37aa-4955-b310-dfb14a43f69b.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
B Çevrimdışı

baygus55

Yeni Üye
10 Ara 2018
8
37
bu tv yi daha önceki satışta alıp kullanan arkadaşlar varmı almayı düşünüyorum.Nette araştırdım fakat bi inceleme veya başka bişey yok.

Geri
Üst Alt