ELEKTRİKLİ ŞOFBEN...?

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Arkadaşlar yazlık için (2 banyoya) 2 adet şofben almam gerekiyor...
Konut kredisi kullandığım için (Hesapta olmayan extra bazı masrafların ortaya çıkması nedeniyle) yeni almış olduğum yazlık eve almam gereken TV olsun, şofben olsun vs. Ayırdığım para maalesef çok fazla değil ?
Dolayısıyla bana F/P anlamında tavsiye lazım...
En azından bizi bir 3 yıl kadar idare edebilecek mümkün mertebe en sağlam, kaliteli ama bir o kadarda ucuz tavsiye edeceğiniz elektrikli şofben varsa lütfen yardımcı olunuz saygılarımla ?

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Kulağıma aşina gelen İhlas şofben...
Ama o da en pahalısı!
Bana kulağıma aşina gelen marka değil, F/P anlamında tavsiye lazım....

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kulağıma aşina gelen İhlas şofben...
Ama o da en pahalısı!
Bana kulağıma aşina gelen marka değil, F/P anlamında tavsiye lazım....
Genel olarak fiyatı uygun olanların içeriği de aynıdır. Cümlemi düzelterek şöyle tekrardan kurayım... Kulağına aşina gelen marka ve uygun fiyatlı olanını alabilirsin. Fazlasıyla işini görecektir. :ok

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Mesela şu şofben dikkatimi çekti açıkçası yalnız bugüne kadar adını hiç duymadım ?
Hepsi burada da 17 yorum yapılmış 17 si de sanki tek kalemden çıkmış gibi istisnasız herkes memnun kaldım demiş.....
Ne dersiniz? Sizlerin duyduğu bildiği bir şofben mı? Alınır mı kısaca???

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Ani ısıtıcıların bir çırpıda 2-3 adet olumsuz yönünü yazabilecekken, kazanlı modellerin sizde bıraktığı olumsuz etki nedir merak ettim doğrusu.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Bir ara lider marka kullandım ve sorun yaşamadık.Fiyat ucuzdu.

Ayrıca bu cihazlarda dikkat etmeniz gereken şey duştan sonra cihazı kapatıp içindeki sıcak su boşalıncaya kadar çeşmeyi kapatmamak.Açarkende önce suyu açıp sonra cihazı açmak.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Bu tip küçük şofbenler duş esnasında bir ılık bir sıcak şeklinde su verebiliyor. Termosifon alıp konforu yükseltebilirsiniz diyeceğim ama onlarında ömürleri azaldı 7-8 sene gibi bir sürede patlıyorlar. Titanyum kaplama falan hikaye. Üretim malzemesi enamel olanlar iyi oluyor. Ömürleri 15-20 sene. Saf enamel bulmak oldukça zor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt