Elektrik faturalarında yeni dönem: Dağıtım şirketlerinin temsil, ağırlama ve seyahat giderleri vatandaşa yansıtılacak!

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bunların yatacak yeri yok tepki gelmese iptal yok 3-5 ay sonra yine ısıtıp torba yasa vs yine geçer geçmesede kayıp kaçak bedeline bir güncelleme yaparlar o şekil yine bu parayı bizden alırlar kimsenin ruhu duymaz maşallah bu işleri iyı biliyorlar..... :kiskis

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Milletin sesi çıkmadıkca azıtmaya başladılar , millet biraz sesini yükseltince bakın neler oluyor. İktidar ya da muhalefet yanlısı olabiliriz , ama kimse halktan üstün değildir bunu unutmayalım. Milleti zora sokacak kararlarda birlik olunca bakın nasıl geri adım atıyorlar , bizleri ayrıştırıp yönetmeye çalışıyorlar. Millet ayrışınca , kutuplaşınca destelediği partiyi eleştirmez körü körüne sahiplenir , bu şekilde ne isterlerse kolayca yapacaklarını çok çok iyi biliyorlar. Bu tuzaklara düşmezsek bu kadar ezemezler bizi , her şeye eyvallah olmaz , yeri geldi mi dur orada demesini bilmeliyiz artık.

Milletin yarısı iktidar partilerine , yarısı muhalefet partilerine oy veriyor. Bunlar bizleri öyle noktaya getirdiler ki artık , kötü de yapsalar sahipleniyoruz , iyi de yapsalar eleştiriyoruz. Fanatik parti destekleyenlere söylüyorum iktidar , muhalefet fark etmez , ne yapacağız yani ülkeyi yarıya mı böleceğiz , yoksa bir taraf bir tarafı yok mu etsin rahatlayacak mıyız ? Birbirimizin boğazına mı sarılalım ? Diğer partiyi tutan babana , annene , eşine , dostuna , arkadaşına , akrabana küfür mü edeceksin ? Fanatik futbol taraftarlarını geçtiniz artık yaa , futbol holiganları bitti , parti holiganları türedi her yerde. Sosyal medya da öyle hesaplar var ki milletin sinir uçlarıyla oynuyor , dini , milli değerlere hakaretler almış başınız gitmiş. Bu hesapların hepsi planlı , milleti ayrı tutmak , kutuplaştırmak için varlar. Her hangi bir konuda birleşmesini engellemek için varlar. Zaten dikkatli takip edin , ne zaman millet bir konuda birleşse , tek ses olsa , hemen ardından biri çıkıp öyle bir laf ediyor ki , millet hemen birbirine giriyor. İstenmiyor milletin birlik olması , hepsi yalan , milletin birlik olması işlerine gelmez , düzenlerini bozar. Ne zaman uyanacağız bakalım.

H Çevrimdışı

hüseyin22

Yeni Üye
5 Kas 2020
12
60
rahmetli neşet ertaşın güzel bir türküsü var...KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM...18 yıldır türk halkı ne ektiyse onu biçiyor...her yıl düşen hasat'ı az ve verimsiz görüncede şikayet ediyor...bukadar skandal ve rezillikten sonra belki kafaya dank ederde bundan sonra aynı parçayı dinleme sevdasından vaz geçer...bugün gördüklerimiz koca bir buzdağının suyun üzürindeki küçük parçası....yarın iktidar deyiştiğinde ne pisliklerin çıkacağına karar verecek olan şahsiyetin tutumuna ve cibiliyetine kalmış birşey...benim hırsızım senin hırsızından iyidir mantığıyla hareket ederlerse bir 18 yıl daha bu milletin neşet ertaş parçasını dinlemesi kaçınılmaz olacak...

Geri
Üst Alt