ekran yanması

R Çevrimdışı

rgok_46

Yeni Üye
30 Nis 2018
22
45
Merhabalar Vestel 40fd5050 LED TV nin sol üst köşesi resimdeki gibi 2 farlı yerinden yandı ve ekran kırıkmış gibi çizgiler oluştu bu neden olur

IMG_20230107_204526.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,645
Sıvı teması var mı? Resimde sıvı izi var gibi sıvı teması olursa yanma kaçınılmaz olur.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
ustalar daha iyi bilir ama bana arka kapağı kapatırken vidalar fazla sıkılmaktan dolayı ekranı kırmış gibi görünüyor

R Çevrimdışı

rgok_46

Yeni Üye
30 Nis 2018
22
45
ustalar daha iyi bilir ama bana arka kapağı kapatırken vidalar fazla sıkılmaktan dolayı ekranı kırmış gibi görünüyor
yok usta söküp tekrar baktım bildiğin yanık iki taraftada şişme var ayrıca vidanın gelebileceği yer değil

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

muratavsar 

Aktif Üye
11 Ara 2022
85
53
Çok sıkıntı benimde başıma buna benzer bir iş geldi hi level televizyon led bar arızalı değiştirdim kırk yılda bir olur baktım panelde ariza var gelde anlat ledbar değişitirince gördüm var mı böyle bir durumla karşılaşan

M Çevrimdışı

muratavsar 

Aktif Üye
11 Ara 2022
85
53
yoktu zaten LED bardan oldu demiyorum ledlerde mavileşme vardı değişim yaptım ekranı taktım yanmalar oluştu ekranın kendisinde ledlerle alakası yok
Sizde mavilesme görüp değiştirmişsiniz bende ledler arızalı led voltajı vardı ledleri degistirdim ledler çalışınca panel arızasıni gördüm gelde anlat

Geri
Üst Alt