Efsane TV'*M için, efsane USTA Adem Helvacı dan destek Talebi Rica olunur.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Efsan TV'*M için efsane USTA Adem Helvacı dan destek Talebi Rica olunur.

Adem hocam merhabalar, resimde de görüleceği gibi önce bir nokta başladı panel üzerinde sonra yatay çizgi uzamaya başladı 1 ay içerisinde. Emin olmamakla beraber benim torunlar bir şey de vurmuş olabilir ? kendi kendine de olmuş olabilir ? 2010 yılında almıştım SQ01 PANEL LE40650L :hihi
ne dersin sevgili hocam hurdaya mı çıktı ? yoksa çaresi bulunur mu :alala?

208d3e31-898f-4808-a5b1-4c081b2248dc.jpg

19520decf54e9f26f.jpg

2010d5be0edf6d28a.jpg

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
birde bize 10 yıl geçmişte bu efsane diye adlandırılan samsung Q PANEL açılımını yaparsan tadından yenmezdi. acep şimdi lerde bu samsung TVlerde kullanılan samsung VA panel SQ panelin yerini mi aldı yoksa bam başka teknolojiler mi ? bunlar USTAM.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,571
birde bize 10 yıl geçmişte bu efsane diye adlandırılan samsung Q PANEL açılımını yaparsan tadından yenmezdi. acep şimdi lerde bu samsung TVlerde kullanılan samsung VA panel SQ panelin yerini mi aldı yoksa bam başka teknolojiler mi ? bunlar USTAM.
Yeni bir tv alma zamanı gelmiş. Darbe almış gibi bu panelin onarılabileceğini sanmıyorum. Akma diye de tabir edilir.

S Çevrimiçi

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Çok geçmiş olsun. Sağlık olsun deyip çok takmamak lazım.

C serisi hakikaten çok iyiydi. 32C630 cihazım vardı (100Hz, mat panel) Görüntüsü harika idi. Yeni ev kurarken götürmedim, abime verdim. Geçen gün denk geldi bir daha baktım, hakikaten yeni cihazlara göre çok çok iyi. Görüntü tekliyordu, uydu alıcıyı 1080p60 yapmışlar. Hiç farkında bile değiller. Düzeltip bir daha olursa geri alırım dedim. Kıymet bilmiyorlar. :) şaka da yapmıyorum aslında. Alıp bir market tvsi götürüp vereceğim valla. Nasıl olsa kaliteyi ayırt eden yok.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Panelin yapısal bütünlüğü bozulmuş ne yazık ki.

Sana yeni tv yolları, bize araştırmalar :kiskis
Teşekkürler USTAM kısa ve öz diyorsun yani :ok Rahmetli den dem vurmuşun sevdamızın yolunda vurgusuna ne önerdiğini de yazaydın bari,:alala gerçi o senin tarzın değil biliriz.

.TV fiyatları uçtu hocam bende kıl tüy biriyim, hem ekonomik olsun diyorum, bütçe meseleleri yüzünden, hem de görüntü benim için 1 sırada gelmiştir her zaman, Bir tane IPS panel kıstırabileydik yine iyi olacaktı Vestel üretimi A101 satışlı hemen alacaktım. senin bilgi bar'ın derindir var mı ufukta böyle bir ürün hocam 55inç olacak:hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt