Edenwood Yerine Regal 65R7040u Teklifi

Teklifi Kabul Etmeli miyim?

• Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
I Çevrimdışı

illiyyin131

Yeni Üye
28 Ocak 2019
5
43
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1-2 ay önce Vestel'in yurt dışına ürettiği edenwood marka cihazı almıştım. Üründe arıza oldu ve yerine Regal 65R7040u teklif ettiler. Artısı eksisi nedir. Sizce kabul etmeli miyim yoksa başka bir ürün mü istemeliyim? Ürün bilgilerine bakabilmeniz için adresleri buraya bırakıyorum.

-

Bu akşama kadar belirtmem gerek. Cevaplarınız benim için önemli.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Daha önce Regal 65R7040u hakkında bilgi isteyen olmuş ve Adem Helvacı Ado hocam şu bilgileri vermiş.
Bence Regal iyi gibi duruyor.

Ürün SAMSUNG panelli ve MB130 anakartlıdır.
Belli başlı özelliklrini aşağıya size paylaşıyorum. Sormak istediğiniz başka şey var ise seve seve cevaplarım :ok:

HD DVB-T2/C/S2(HEVC)
SCART YOK
HDMI IN 3
USB 2
HDMI CEC_ARC VAR
SPDIF OPTIC OUT VAR
ADV.SUBTITLE VAR
DVD YOK
INTERNAL SUBWOOFER VAR
PVR READY YOK
PIXELLENCE NAME RealVision
SOUND DTS TruSurround+DTS HD
HDR HDR10
PANEL TYPE D-LED NB
100Hz YOK
CONNECTIVITY VAR
DLNA/AVS VAR(AVS)
WIRELESS_DISPLAY VAR
HBBTV VAR
NETFLIX VAR
WI FI VAR(INTERNAL)
BLUETOOTH VAR

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Helvacı Ado Hocam müsait misiniz? Bilmeden ilerlemek istemiyorum.

Selamlar azizim.

Biraz geciktim kusura bakmayınız.

Bahsi geçen yani size teklif edilen ürünü bizzat inceledim ve yazdığım yorumların halen arkasındayım.

Vestel i eleştirdiğim ve hatta bazı konularda yerden yere vurduğum durumlar vardır lakin açık ve net itiraf edeyim ki değişim ürünlerde teklifleri, çok sıradışı bir durum olmadıkça herdaim cazip oluyor. Sizin örnekte de, sahibi olduğunuz edenwood ile (ki zamanında bu forumda o tv nin alınmaması gerektiğini yazmıştım) kıyaslandığında oldukça daha iyi özelliklere sahip ürün olduğunu söyleyebilirim. Haaa kaliteleri değişmez onu belirteyim zira söz konusu vestel ise üretimde donanımsal kaliteleri kesinlikle değişmez hem de markası ne olursa olsun. Vestel bantlarında üretilmiş ise, önünde ne yazarsa yazsın o tv vestel dir :)

Teknik detaylara girmeye gerek görmedim zira Umut Barış Umut Barış kardeşimin alıntısında gerekli açıklamayı zaten yapmışım, özetlemek gerekirse, kabul edebilirsiniz lakin revizyon ürün olmaması şartını mutlaka öne sürünüz ;)

I Çevrimdışı

illiyyin131

Yeni Üye
28 Ocak 2019
5
43
Adem Helvacı Ado Hocam teşekkür ederim. Şimdi konuştuk. Ben sıfır ürün aldım yerine revizyon ürün istemiyorum dediğimde benim faturamı istediler. Faturama göre yardımcı olabileceklerini belirttiler. Benim x sitesinden aldığım ürünün fiyatına göre yardımcı olmak istemeleri normal mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Helvacı Ado Hocam teşekkür ederim. Şimdi konuştuk. Ben sıfır ürün aldım yerine revizyon ürün istemiyorum dediğimde benim faturamı istediler. Faturama göre yardımcı olabileceklerini belirttiler. Benim x sitesinden aldığım ürünün fiyatına göre yardımcı olmak istemeleri normal mi?

İşin gerçeği, yasal olarak da olması gereken, Fatura bedeline göre işlem yapılmasıdır :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bana sunulan ürünü kabul ettim. Şimdi konuları araştırıp güncelleme vb diğer işlemlerde sizi takip etmek olacak :) Desteğiniz için teşekkür ederim.
Rica ederim, Hayırlısı Olsun diyelim.

Bizim de sizden beklentimiz, Ürünü belli bir kullanım süresi sonrası analiz ederek, görüşlerinizi (Yeni bir konu açarak) bizlerle paylaşmanız olacak :ok

S Çevrimdışı

siouxx

Yeni Üye
30 Haz 2018
13
43
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1-2 ay önce Vestel'in yurt dışına ürettiği edenwood marka cihazı almıştım. Üründe arıza oldu ve yerine Regal 65R7040u teklif ettiler. Artısı eksisi nedir. Sizce kabul etmeli miyim yoksa başka bir ürün mü istemeliyim? Ürün bilgilerine bakabilmeniz için adresleri buraya bırakıyorum.

-

Bu akşama kadar belirtmem gerek. Cevaplarınız benim için önemli.

şu konumu okuyup aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını söyler misin?

Geri
Üst Alt