ECOSIA ARAMA MOTORU

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161
https://www.ecosia.org/

Merhaba bir kaç aydır kullandığım bu arama motorunu size şiddetle tavsiye etmek istiyorum. Olayı nedir, neden diye soracak olanlara kısaca açıklayayım; Bu arama motorundan yaptığınız her arama gelirinin %80'i dünyayı yeşillendirmeye ağaçlandırmaya gidiyor. Üstelik bu çalışmaların tüm belgeleri resimleri kullanıcılar ile paylaşılıyor. Yaptığınız arama ile kaç ağaç dikimine fayda sağladınız ise üst tarafta size bilgi olarak veriliyor. Ben bugüne kadar 294 ağaç dikilmesini sağlamışım, sizinde en azından işyeriniz de yada evinizde bu arama motorunu kullanarak katkıda bulunmanıza aracı olmak isterim. Google kadar değil aradığınızı bulamadığınızda google yine elinizin altında ama öncelikle hep bunu kullanıyorum. Ne kaybınız olabilir ki maddi manevi bir deneyin derim ...  :happy:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,651
Tesekkurler
Duzenli Şekilde Kullanmaya Ozen Gosteririm

Su Dunyada Dikili Agacimiz Olsun Bari  :haha:

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161
Cvp: ECOSIA ARAMA MOTORU

Sota' Alıntı:
Tesekkurler

Kesinlikle usta yaa bir şekilde faydamız olsun... dime =)

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161

Umut Barış' Alıntı:
Sota' Alıntı:
Tesekkurler

Forumu burada üstlere çıkarma imkanımız varsa yapalım.  :kosova:

Valla nasıl olur bilmem de bu bahane ile bir iki ağaç dikilmesine katkı sağlamak güzel olur diye düşündüm ... zaten iyilik namına yaptığımız şeyler işler güçler hayat kavgası yüzünden yoka döndü  :lamer:

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,623
orl1984' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
Forumu burada üstlere çıkarma imkanımız varsa yapalım.  :kosova:

Valla nasıl olur bilmem de bu bahane ile bir iki ağaç dikilmesine katkı sağlamak güzel olur diye düşündüm ... zaten iyilik namına yaptığımız şeyler işler güçler hayat kavgası yüzünden yoka döndü  :lamer:

Büyük ihtimal sonuçları Google'dan çekiyor ama sanki. Bilemedim.

Ağaç kazandırmak için reklam görüntülemek yeterli mi? Üye mi olmak lazım?  :alala:

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161

Umut Barış' Alıntı:
orl1984' Alıntı:

Ağaç kazandırmak için reklam görüntülemek yeterli mi? Üye mi olmak lazım?  :alala:

Üyelik falan gerektirmiyor direk kullanıyorsun.. Verileri googleden çektiğini sanmam google göre daha az sonuç listeliyor yazılımcı bir arkadaş daha iyi bilir. Normal kullanman yetiyor sanırım dediğim gibi bizim işyerinde çoğu yere girme yasak olmasına rağmen bir şekilde 296 ağaç dikimine vesile olmuşum :) demekki kullanmak yeterli reklam olayı zaten googlede aranma tıklanma ve görüntülenme üzerine diye biliyorum.

https://info.ecosia.org/what   ingilizcesi iyi olanlar buradan bilgide edinebilir :)

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,623
orl1984' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:

Üyelik falan gerektirmiyor direk kullanıyorsun.. Verileri googleden çektiğini sanmam google göre daha az sonuç listeliyor yazılımcı bir arkadaş daha iyi bilir. Normal kullanman yetiyor sanırım dediğim gibi bizim işyerinde çoğu yere girme yasak olmasına rağmen bir şekilde 296 ağaç dikimine vesile olmuşum :) demekki kullanmak yeterli reklam olayı zaten googlede aranma tıklanma ve görüntülenme üzerine diye biliyorum.

https://info.ecosia.org/what   ingilizcesi iyi olanlar buradan bilgide edinebilir :)

Vesile olduysak sorun yok.

Geri
Üst Alt