EA Play İle Oyunlara 12 TL'ye Erişin

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
ea-play.webp

Electronic Arts'ın Steam'e geri dönüşü sonrası ele aldığı konulardan biri de abonelikli oyun sistemi oldu.

Origin Access ve EA Access servislerini "EA Play" adı altında birleştirmesinin ardından bomba gibi bir kampanya ile karşımıza çıktı.

Aylık 12 TL'den kullanıma açılan servis, geçici süre yıllık üyeliği 55 TL'den oyuncuların kullanımına sunmuş durumda;

EA oyunlarını kolay yoldan oynamak isteyen üyelerimiz bu fırsatı kaçırmasın.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bizde xbox için yıllık abonelik ea access var, onun için de geçerli mi bu

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
Bizde xbox için yıllık abonelik ea access var, onun için de geçerli mi bu

EA Play oldu hepsi ama fiyatlar aynı olmayabilir.
En pahalısı Playstation olmuş sanırım. :kiskis

Ekşi'den bir alıntı;

ea play servisi

xbox: aylık 12 lira yıllık 65 lira
playstation: aylık 25 lira yıllık 169 lira
steam: aylık 12 lira yıllık 65 lira
origin: aylık 4 euro(35 lira) yıllık 25 euro(220 tl) 'den biz oyuncuların hizmetine sunuluyor.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
EA Play oldu hepsi ama fiyatlar aynı olmayabilir.
En pahalısı Playstation olmuş sanırım. :kiskis

Ekşi'den bir alıntı;

Bizimki yıllık 65 lira, okudum sayfayı her platform için ayrı üyelik gerekiyormuş, özellikle fifa ve spor severler için bulunmaz bir paket iki yıldır kullanıyor bizim oğlan

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bir ilave yapayım ps milleti yolunacak kaz gibi görüyor, xbox gerçekten oyuncu dostu bir konsol

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
XBOX Gamepass gerçekten fiyat ve içerik anlamında mükemmel bir sistem. İçerisinde her türden oyunu bulabiliyorsunuz. Özellikle ülkemizin ekonomik koşullarını göz önüne alan fiyat indirimine gidilmesi çok iyi oldu. Konsol piyasası sapıtmadan önce bir Xbox One S almıştım. Hem komsolda hem PC'de kullanıyorum. Her bir kuruşuna değiyor. Eğer yeni nesil XBOX çok yüksek bir rakamdan (ülke ekonomisi) gelmezse PlayStation'a bakmaya gerek bile yok (JB olmazsa) diye düşünüyorum. PlayStation'da adam akıllı oyunlara 600 TL istenecek. Bi de 600 lira verdiğim oyunu online mı oynamak istiyorum seve seve PS Plus almak zorundayım.

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
XBOX Gamepass gerçekten fiyat ve içerik anlamında mükemmel bir sistem. İçerisinde her türden oyunu bulabiliyorsunuz. Özellikle ülkemizin ekonomik koşullarını göz önüne alan fiyat indirimine gidilmesi çok iyi oldu. Konsol piyasası sapıtmadan önce bir Xbox One S almıştım. Hem komsolda hem PC'de kullanıyorum. Her bir kuruşuna değiyor. Eğer yeni nesil XBOX çok yüksek bir rakamdan (ülke ekonomisi) gelmezse PlayStation'a bakmaya gerek bile yok (JB olmazsa) diye düşünüyorum. PlayStation'da adam akıllı oyunlara 600 TL istenecek. Bi de 600 lira verdiğim oyunu online mı oynamak istiyorum seve seve PS Plus almak zorundayım.

İndirim kısa sürdü maalesef. :bilmiyom
Game Pass PC'de indirim olsa yine alacağım ama, inmiyor bir türlü.
3 aylık 5 TL'den alsam yine fena olmazdı. :kiskis

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40

Sorma 15 tl 3 ay iyi oynadık oğlanla şimdi alamıyoruz o fiyata birde çoçuklar için içerik baya azaldı lego serisi falan gitti hep

Mevcutta EA Access var onlar ne oldu yeni zımpırtıya mı çevirdiler

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
Sorma 15 tl 3 ay iyi oynadık oğlanla şimdi alamıyoruz o fiyata birde çoçuklar için içerik baya azaldı lego serisi falan gitti hep

Mevcutta EA Access var onlar ne oldu yeni zımpırtıya mı çevirdiler

EA Play olmuştur muhtemelen.
Bir de EA Play Pro var sanırım ama o gelmedi herhalde.

Ben sadece Forza Horizon 4 için istiyorum, Microsoft dükkanı kapatır gider diye 200 TL gömemiyorum oyuna. :kiskis

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben 2 tane 1 yıllık gold üyelik (180TL/YIL) aldım. Üstüne bir de 1 aylık utlimate aldım 5 liraya. Aldığım goldları da ultimate yaptılar. Toplamda 25 aylık ultimate üyeliğe 365 lira verdim. Aylık 15 liraya hem PC'de hem konsolda online sorunsuz oynuyorum. Ultimate olduğu için hem gamepass oyunlarını oynuyorum hem de her ay gold üyeliğe verilen oyunları oynayabiliyorum.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Ben 2 tane 1 yıllık gold üyelik (180TL/YIL) aldım. Üstüne bir de 1 aylık utlimate aldım 5 liraya. Aldığım goldları da ultimate yaptılar. Toplamda 25 aylık ultimate üyeliğe 365 lira verdim. Aylık 15 liraya hem PC'de hem konsolda online sorunsuz oynuyorum. Ultimate olduğu için hem gamepass oyunlarını oynuyorum hem de her ay gold üyeliğe verilen oyunları oynayabiliyorum.

Sen iyi fiyata almışşın bizim üyelikler bitti yüzüne bakan yok xbox ın ea access de de oğlanın oynayacağı oyun yok

Satsam mı makineyi ne yapsam acaba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt