E3 2019 bence muhteşem olacak...

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Oyun dünyasının merakla beklenen fuarı E3 2019 bu yıl 9-13 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. Oyun dünyasının üzerindeki ölü toprağının silinip atılacağı bir yıl olarak görüyorum 2019-2020 sezonunu. Tabi bizim PC pert olmazsa (pertten kasıt yetersiz) :bye

9 haziran 2019 tarihinde bizim saatimizle 23:00 te başlayacak XBOX tanıtımlarının ardından devam eden saatler ve günlerde diğer oyun geliştiricilerinin de tanıtımları olacak.

Bu arada XBOX cephesinden PC oyuncularına müjdeli bir haber geldi geçenlerde. Xbox Game Pass PC için duyuruldu. Bence harika bir haber. Bunun tanıtımını da yapacaktır E3 te.:rock

Microsoft abiden TEK beklentim kaldı, bu gidişle onu da yapacak.

Şu XBOX konsolunu pc gibi tasarlayıp, hem oyun oynayacağımız, hem de internete takılacağımız kompakt bir kutucuk haline getirebilirse, işte asıl devrim o zaman olacak. Bıktım ula her 2-3 senede bir yok ekran kartı, yok şu yok bu parası düşünmekten:polis:dinle

Bunlardan bazıları;
Ubisoft 10 Haziran 2019 saat 23:00
Bethesda 10 haziran 2019 saat 03:30
CD Projekt Red 12 Haziran 2019 saat 20:00 gibi.

yaSYKJUwraTFyYg5jykKFj-320-80.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Bilgisayarım vasat olduğu için oyunların neredeyse hepsinden soğudum. Sadece Euro Truck Simulator 2 oynuyorum. ??
İyi oyun , fakat ben de işte alışamadım ona. Bir saaten sonra bırakıyorum. Direksiyon gaz şart usta o oyuna. Ben başka türlü o havaya giremiyorum fare klavye ile :deli1

Alacaksın direksiyonu, ayağının altında gaz pedalı, elinde vites, oyun içi kral radyo vs radyoyu da açacaksın sesi, camları açıp c...rayı da yaktın mı, of offff:kop:kop

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
İyi oyun , fakat ben de işte alışamadım ona. Bir saaten sonra bırakıyorum. Direksiyon gaz şart usta o oyuna. Ben başka türlü o havaya giremiyorum fare klavye ile :deli1

Alacaksın direksiyonu, ayağının altında gaz pedalı, elinde vites, oyun içi kral radyo vs radyoyu da açacaksın sesi, camları açıp c...rayı da yaktın mı, of offff:kop:kop
Zaten saatlerce oynanacak bir oyun değil bende sıkılıyorum süre uzayınca. Direksiyon olarakta en az dfgt yada g27 olacak. 200 liralık snopy lerle olacak iş değil

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Şu XBOX konsolunu pc gibi tasarlayıp, hem oyun oynayacağımız, hem de internete takılacağımız kompakt bir kutucuk haline getirebilirse, işte asıl devrim o zaman olacak. Bıktım ula her 2-3 senede bir yok ekran kartı, yok şu yok bu parası düşünmekten.

Masaüstü iyidir ya. :sirit

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666

Ben klavyeden takılıyorum açıkçası, direksiyon setini topla, kur uğraşamam. :kiskis
Bizde tamamen duygusal sebepler ile
Masaüstü iyidir ya. :sirit
İyidir iyidir de işte , güncel tutmak adamin canını sıkıyor. Böyle bir şey olsa en az 5 yıl gideri olur grafik düşmeden. Bağlarım klavye mouseyi, bir de kulaklık tamamdır , al sana masa üstü :) toplayacağım masaüstü fiyatının 3 ye 1 i ne şahane sistem.

Mesela şimdi bana ram takviyesi lazım. Fakat erteliyorum. 8 GB artık yeterli değil oyun için. İdare eder. E aldığım ramlerde Ddr4 ten hem pahalı, hem de piyasada yok. Yurtdışı var.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
[Gizli İçerik]

Bizde tamamen duygusal sebepler ile

İyidir iyidir de işte , güncel tutmak adamin canını sıkıyor. Böyle bir şey olsa en az 5 yıl gideri olur grafik düşmeden. Bağlarım klavye mouseyi, bir de kulaklık tamamdır , al sana masa üstü :) toplayacağım masaüstü fiyatının 3 ye 1 i ne şahane sistem.

Mesela şimdi bana ram takviyesi lazım. Fakat erteliyorum. 8 GB artık yeterli değil oyun için. İdare eder. E aldığım ramlerde Ddr4 ten hem pahalı, hem de piyasada yok. Yurtdışı var.

Bir ekran kartı zaten 4 yıl gitmiyor mu? :alala
Kullandığınız DDR3 RAM nasıl bir şey ki bulamıyorsunuz? İkinci el bakın? :alala

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Bir ekran kartı zaten 4 yıl gitmiyor mu? :alala
Kullandığınız DDR3 RAM nasıl bir şey ki bulamıyorsunuz? İkinci el bakın? :alala
Kişiye göre değişir ekran kartı. Benim grafik takıntım olmadığı için bana ultra veya orta ayar fark etmez. Ben oyuna bakarım:)
Gskill 2x4 DDR3 ramler. Fiyatları DDR 4 ten pahalı. Mesela BF 5 16 GB istiyor. Yeni çıkan/çıkacak olanlarda da 16 GB görüyorum.

Fakat şu sıralar oyunla aram olmadığından erteliyorum. Amazon da var yılbaşına doğru bakacağım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Kişiye göre değişir ekran kartı. Benim grafik takıntım olmadığı için bana ultra veya orta ayar fark etmez. Ben oyuna bakarım:)
Gskill 2x4 DDR3 ramler. Fiyatları DDR 4 ten pahalı. Mesela BF 5 16 GB istiyor. Yeni çıkan/çıkacak olanlarda da 16 GB görüyorum.

Fakat şu sıralar oyunla aram olmadığından erteliyorum. Amazon da var yılbaşına doğru bakacağım.

İşte, 4 -5 yıl götürecekse kutu, masaüstü daha mantıklı olmaz mıydı? O kafama takıldı benim de. :sirit
Benim grafik takıntım var aslında ama, param yok. :hihi

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
İşte, 4 -5 yıl götürecekse kutu, masaüstü daha mantıklı olmaz mıydı? O kafama takıldı benim de. :sirit
Benim grafik takıntım var aslında ama, param yok. :hihi
Hahaha , oradaki avantaj şu, masaüstü 5 yıl idare edecek sistemin maliyeti biliyorsun en az 5000-6000 TL. Oysa ki Xbox fiyatı malum 1699:TL :) Bir ki ekleme ile olsun olsun 2000.

Bu parayı 5 yıl gidecek bir sisteme bayila bayila öderim :deli1

Paraya göre grafik yapacağız, başka çaremiz yok :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt