dvr kayıt cihazı güncel yazılım bulmak?

K Çevrimdışı

kacr2828 

Aktif Üye
28 Mar 2021
163
27
Merhaba, öncelikle konu doğru yerdemi bilemiyorum ancak en uygun yer bu bölüm olur diye düşündüm.

Avenir marka dvr kayıt cihazı var, bu marka çoğu piyasadaki marka gibi çinde toplu olarak ürettirip kendi markasını basıyor yani sanrıım türk markası.
Markanın teknik desteği berbat durumda maalesef, kaldıki cihazı alalı 4 yılı geçti (garantide bitti)

Birinci Sorum şu, bu kayıt cihazının dil farketmeksizin üreticisi vs. bulup veya uyumlu yazılım (firmware) bulup güncelleyebilirmiyiz? bunu nasıl yapabiliriz sonuçta çin de bu üretici bir çok bu marka gibi makraya satıyor bu ürünün aynısından diye tahmin ediyorum.

ikinci sorum ise, yine bu avenir markasının telefondan uzak izleme yazılımıı android veya iphoıne için güncellenmemiş vaziyette, dolayısıyla güncel android veya ios ile çalışmıyor, uyumlu uzak izleme yazılımı başka varmıdır?

Forumda bu konudan anlayan arkadaşlaryardımcı olursa sevinirim, şurayada kayıt cihazı sistem bilgilerini ekliyorum.

20220902_1956126488a2bbc7440be7.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Öncelikle cihazın içini açın anakart üzerinde kod yazar o kod ile firmware aratın.

çıkan sonuçlara göre hareket edersiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri