Dvr cihazi tavsiye

X Çevrimdışı

xhancor

Yeni Üye
11 Eki 2019
1
34
Merhabalar ben 1 set yapicam muhtemelen 4 ku veya 8 li olucak ilk başta kayıt cihazı seçiminden yapmak istiyorum bana tavsiye edebileceğiniz 1 dvr kayıt cihazı marka moden ve neddnedeniye tavsiye edebileceği iz kayıt cihazları varmı

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Slm
Minimum 8 kamera baglayacagim.nvr ip kayit cihazi lazim.3 mp kamera baglanacak.kurulumu ve netten izleme ugrastirmayacak.
Tesekkurler...

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Kullanilacak yer biraz peoblemli.net ve sorunsuz goruntu istiyorum.ayrica netten de problemsiz izlenmeli ve ugrastirmamali.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

5 adet ic mekan 3 adet te dis mekan kamera lazim .bir tanesi minimum 3mp olmali kameranin.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Kullanilacak yer biraz peoblemli.net ve sorunsuz goruntu istiyorum.ayrica netten de problemsiz izlenmeli ve ugrastirmamali.
Cctv kameraları daha sorunsuz kullanırsın. Ip Kameralar ne kadar sorunsuz gözüksede bir kaç örnek vereyim. Mevcut network altyapısına dahil ederseniz tüm kameraların erişim şifresini değiştirmeniz gerekir çünkü lokal ağa bağlı olan herkes ie 11 veya altı ile izleyebilir. Mac adresleri klonlana bilir ( kayıt yapmaması için) ip çakışması yapılabilir bunlar karşılabileceğiniz şeyler ama en önemlisi fiyat ip Kameralar ve nvr çok pahalı aynı görüntüde daha stabil ahd cihazları gözünüzle görerek Konya sokaktan alabilirsiniz. Marka olarak Nova öneririm. İnternet izlemek için xmeye destekli cihazlara bakın nvr yada dvr fark etmez diğer türlü statik ip gerekecektir.

Butateknoloji Çevrimdışı

Butateknoloji 

Aktif Üye
23 Mar 2020
91
35
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

5 adet ic mekan 3 adet te dis mekan kamera lazim .bir tanesi minimum 3mp olmali kameranin.
Hocam o zaman kesinlikle ip kamera sistemi kullanmalisiniz.ip kamera sisteminde goruntu kalitesi diger analog hd kameralara gore cok cok daha iyi iyidir.suan ki ip kamera sistemlerinde h265 diye bi ozellik var bu ozellik goruntuleri daha cok sıkıştırıp kayıt suresini uzatir.örnek olarak 2 tane goruntu ekledim bunlar ip kamera sistemi goruntuleridir.marka olarak da cok kaliteli bi urun istiyosaniz dahua,hikvision ve unv markalarindan birini kullanin.benim goruntusunu attigim kamera lar yerli uretim bi marka goruntu kalitesi cok iyidir 3 megapiksel bu markayi kullaniriyorum surekli montajlarimizda.

Screenshot_20200327-204348_UPTECH.jpg

Screenshot_20200328-100102_UPTECH.jpg

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Hocam o zaman kesinlikle ip kamera sistemi kullanmalisiniz.ip kamera sisteminde goruntu kalitesi diger analog hd kameralara gore cok cok daha iyi iyidir.suan ki ip kamera sistemlerinde h265 diye bi ozellik var bu ozellik goruntuleri daha cok sıkıştırıp kayıt suresini uzatir.örnek olarak 2 tane goruntu ekledim bunlar ip kamera sistemi goruntuleridir.marka olarak da cok kaliteli bi urun istiyosaniz dahua,hikvision ve unv markalarindan birini kullanin.benim goruntusunu attigim kamera lar yerli uretim bi marka goruntu kalitesi cok iyidir 3 megapiksel bu markayi kullaniriyorum surekli montajlarimizda.

Screenshot_20200327-204348_UPTECH.jpg

Screenshot_20200328-100102_UPTECH.jpg
Tesekkur ederim....

Z Çevrimdışı

zerocel

Yeni Üye
7 May 2022
3
44
Merhaba
Kayıt cihazı bakımından fiyat performans ürünlerinden bazıları Haikon, Dahua ve Uniview olarak yazabilirim.
alanında faaliyet gösteren en doğru seçimler bunlar olacaktır.
Teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt