Dump Yazilim nedir nasil uygulanir?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721

bu dosya var mi arsivinde, silinmis teraspy teraspy

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64

bu dosya var mi arsivinde, silinmis teraspy teraspy
Bakayım :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
yarida kaldi cok yavas internet

iki saatte sayfa aciliyor :)
Sıkıntı bizde sanırım ,yavaş internet biraz,bir ara yüklerim link atarım :ok

yat.gif

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
hosbulduk hosbulduk, hocam elimde yanlış güncelleme yüklenilmiş bilgisayar anakartı var. Bios güncelleme yüklemeden önce yedek alınmış.
Bu yedeği elimde ki bulunan CH341A yüklemeye çalışıyorum, yükleniyor kontrol et yaptığım hata alıyorum.

Nerede hata yaptığımı bir türlü bulamadım.
Birden fazla programmer kullandım hepsinde sonuç aynı.
Bu arada çip sökülebilir tip.

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,460
72
To use this programmer, you must install drivers and the running program on your laptop (computer). The drivers are here
Google translate:
Bu programlayıcıyı kullanmak için, sürücüleri ve çalışan programı dizüstü bilgisayarınıza (bilgisayar) yüklemeniz gerekir. sürücüler burada
Then you need a program to access the software and rewrite it in memory. The program below is developed by a developer from Siberia and I like it very much because it automatically detects the type of memory whether it is flash or emmc. Only that it must be installed on a laptop (computer) and it is in Russian. Thanks Mikhail for the effort. Regardless of the software used, there are many motherboards where the memories cannot be read/rewritten in the circuit and can give errors. The safest method is with unsoldered memory.
Google translate:
Ardından, yazılıma erişmek ve onu bellekte yeniden yazmak için bir programa ihtiyacınız vardır. Aşağıdaki program Siberia'dan bir geliştirici tarafından geliştirilmiştir ve benim çok hoşuma gitti çünkü flash veya emmc bellek türünü otomatik olarak algılıyor. Yalnızca bir dizüstü bilgisayara (bilgisayar) yüklenmesi ve Rusça olması gerekir. Çaba için Mikhail'e teşekkürler. Kullanılan yazılım ne olursa olsun devrede hafızaların okunamadığı/yeniden yazılamadığı ve hata verebildiği birçok anakart vardır. En güvenli yöntem lehimlenmemiş bellektir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Bu programlayıcıyı kullanmak için, sürücüleri ve çalışan programı dizüstü bilgisayarınıza (bilgisayar) yüklemeniz gerekir. sürücüler burada
Google Çeviri:
Ardından, yazılıma erişmek ve onu bellekte yeniden yazmak için bir programa ihtiyacınız vardır. Aşağıdaki program Sibirya'dan bir geliştirici tarafından geliştirilmiştir ve benim çok hoşuma gitti çünkü flash veya emmc bellek türünü otomatik olarak algılıyor. Yalnızca bir dizüstü bilgisayara (bilgisayar) yüklenmesi ve Rusça olması gerekir. Çaba için Mikhail'e teşekkürler. Kullanılan yazılım ne olursa olsun devrede hafızaların okunamadığı/yeniden yazılamadığı ve hata verebildiği birçok anakart bulunmaktadır. En güvenli yöntem lehimlenmemiş bellektir.
Google Çeviri:
Ardından, yazılıma erişmek ve onu bellekte yeniden yazmak için bir programa ihtiyacınız vardır. Aşağıdaki program Siberia'dan bir geliştirici tarafından geliştirilmiştir ve benim çok hoşuma gitti çünkü flash veya emmc bellek türünü otomatik olarak algılıyor. Yalnızca bir dizüstü bilgisayara (bilgisayar) yüklenmesi ve Rusça olması gerekir. Çaba için Mikhail'e teşekkürler. Kullanılan yazılım ne olursa olsun devrede hafızaların okunamadığı/yeniden yazılamadığı ve hata verebildiği birçok anakart vardır. En güvenli yöntem lehimlenmemiş bellektir.
Bu akşam tekrardan deneme yapıp bilgi vereceğim. :clap2

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt