Düğün Yapacağım Beyaz Eşya Tavsiyesi İstiyorum.

bojack Çevrimdışı

bojack

Aktif Üye
10 Mar 2019
92
Bütçem 5 bin tl ve Çamaşır makinesi , bulaşık makinesi ve buzdolabı alacağım.. Marka takıntım yok. Sağlam kullanışlı az elektrik harcayan çevreci makineler istiyorum. Beyaz eşya piyasasına hiç hakim değilim.
Yardım ederseniz çok mutlu olurum.
A Ado Abi değerli yorumlarına talibim :)

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
5 bin tl ye zor hocam benim tavsiyem BSH kadrolu çalışan birini bulmanız diğer firmalarda oluyormu bilmiyorum fakat BSH ta firmanin çalışanlara özel sistemi var
ambalaj hasarlı cihaz sifir ortalama %50 indirimli

A kalite cihaz sıfır ithalat ihracat fazlasi %10 %20 indirimli

B kalite montaj sırasında kapağı çizilmiş veya herhangi bir yerinde bir sıkıntı oluşmuş ama yan bantta gerekli onarımlar yapılmış misal kapak cizik komple sıfır sağlam kapak takilmis misal motorunda sıkıntı olmuş sıfır motor takilmis bu ürünler 1000 de 1 kadar az olup piyasaya surulmezler BSH in kalite politikası %20 30 arasi indirimli

Bu ürünler BSH bayisinden veya herhangi bir yerden aldığınız BSH ürünleri gibi ayni garanti koşullarına sahip

Ben buzdolabimi bu şekilde ambalaj hasarlı aldim servisine bir miktar ücret vererek garantisini 7 yıl olarak uzattım 6700 tl lik buz dolabını 1650 tl ye aldım 2 sene önce

Bsh kalite politikasına ozmandan beri bir hayranligim var bu yazısı yazmamın sebebi cok iyi kalite ve piyasanın çok altında fiyatlarla cihazlara ulaşabilmeniz
Tabiki istediginiz cihazlar her zaman olmuyor tamamen sans ve sistemin takibi ile alabiliyorsunuz
Eniştem orada çalıştığı için faydalabildim bende

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
5k 3 parça beyazesya almak cok zor degil ama istediginiz gibi olmaz.

Bim,A101 aktüelleri forumdan takip edin.

Satısı yapılan markalar
Keysmart (Arçelik) ,Seg (Vestel)

bojack Çevrimdışı

bojack

Aktif Üye
10 Mar 2019
92
5 bin tl ye zor hocam benim tavsiyem BSH kadrolu çalışan birini bulmanız diğer firmalarda oluyormu bilmiyorum fakat BSH ta firmanin çalışanlara özel sistemi var
ambalaj hasarlı cihaz sifir ortalama %50 indirimli

A kalite cihaz sıfır ithalat ihracat fazlasi %10 %20 indirimli

B kalite montaj sırasında kapağı çizilmiş veya herhangi bir yerinde bir sıkıntı oluşmuş ama yan bantta gerekli onarımlar yapılmış misal kapak cizik komple sıfır sağlam kapak takilmis misal motorunda sıkıntı olmuş sıfır motor takilmis bu ürünler 1000 de 1 kadar az olup piyasaya surulmezler BSH in kalite politikası %20 30 arasi indirimli

Bu ürünler BSH bayisinden veya herhangi bir yerden aldığınız BSH ürünleri gibi ayni garanti koşullarına sahip

Ben buzdolabimi bu şekilde ambalaj hasarlı aldim servisine bir miktar ücret vererek garantisini 7 yıl olarak uzattım 6700 tl lik buz dolabını 1650 tl ye aldım 2 sene önce

Bsh kalite politikasına ozmandan beri bir hayranligim var bu yazısı yazmamın sebebi cok iyi kalite ve piyasanın çok altında fiyatlarla cihazlara ulaşabilmeniz
Tabiki istediginiz cihazlar her zaman olmuyor tamamen sans ve sistemin takibi ile alabiliyorsunuz
Eniştem orada çalıştığı için faydalabildim bende
BSH ürünlerini bulamam ama tanıdık çevrelere bir sorarım Çok teşekkür ediyorum..

5k 3 parça beyazesya almak cok zor degil ama istediginiz gibi olmaz.

Bim,A101 aktüelleri forumdan takip edin.

Satısı yapılan markalar
Keysmart (Arçelik) ,Seg (Vestel)
Hocam aslında VESTEL in yetkili bayisinden almayı düşünüyoruz 5k ya kadar.Ama bazı arkadaşlarım VESTEL alma diyor ancak maddiyat sıkıntı ve taksitle alacağız.Senet olursa ona da eyvallah deriz.
Sizden ricam bildiğiniz 3lü setleri satan firma var mı ? Önerir misiniz onları ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
BSH ürünlerini bulamam ama tanıdık çevrelere bir sorarım Çok teşekkür ediyorum..

Hocam aslında VESTEL in yetkili bayisinden almayı düşünüyoruz 5k ya kadar.Ama bazı arkadaşlarım VESTEL alma diyor ancak maddiyat sıkıntı ve taksitle alacağız.Senet olursa ona da eyvallah deriz.
Sizden ricam bildiğiniz 3lü setleri satan firma var mı ? Önerir misiniz onları ?
Butcenız bellı bu sartlar altında vestel alma dıyen arkadasa sorun bakalım ne tavsıye edecek.

Samsung,LG,Bosch, Arcelık gıbı yaygın aga sahıp markalarda alısverıs yaparsanız butcenız kurtarmaz.

Tek alternatıfınız Vestel.

By_Nisay Çevrimdışı

By_Nisay

Yeni Üye
24 Nis 2019
42
35
Bende düşük bütçe ile kaliteli beyaz eşya alma yolundayım. Evlilil için ev kuruyorum. şuan çamaşır makinesini aldım:
Profilo CMG120DTR. 1890TL ye aldım. Bosch-Siemens ile aynı. MediaMarkt.ta ürün var inceleyebilirsin.
Bulaşık Makinesi de Profilo 4225eg almayı düşünüyorum: Fİyat 1450TL.
O olmazsa Altus 435X modelini alacagım: 1250tl.
kupon, çek vs vs ile 5.000 lira olmazda 5.500-5700 bandında buzdolabı, çamaşır ve bulaşıgı alabilirsin.
Kolay gelsin...

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
1 Siemens
2 Bosh
3 Profilo

Mesela ayni buzdolabi bastan aşağı sadece etiket farklı marka değerleri farklı en pahalı si siemens sonra Bosch sonra Profilo ama kalite bastan sona ayni zaten üretimleride ayni banttan yapiliyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt