Düğün için beyaz eşya seçimi yardım.

G Çevrimdışı

geceyry

Yeni Üye
17 Tem 2022
10
32
Selamlar. Seneye düğünüm var. Ben beyaz eşyaları şimdiden alıp bayide bekleteceğim. Sizlerden buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinasi, Ankastre set tavsiyesi istemekteyim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

İl bilgisi Hatay Dörtyol

Ortalama bütçe 40000

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
ne marka alırsan al, A+ veya üzeri enerji tasarruflu olanları tercih et derim. ankastre içinde, oturacağın evin ankastre mutfak ölçülerine göre alsan daha iyi olur ama yine de sen bilirsin, montaja gelen usta bir şekilde ayarlar artık.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Günaydın; Ortalama bütçe de belirtebilirseniz marka model ve etkimiz olan noktalar ise satıcı tavsiyesinde de bulunmaya çalışırız. (İl bilgisi paylaşırsanız sevinirim) :ok

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Konuyu güncelledim
Benim yazdığım konudaki ürünlerden ben çok memnunum. Daha 2 ay oldu tabi ama. Kurutma makinesi dahil etmediysen mutlaka eklemeni siddetle tavsiye ederim. İlk başta cok gereksiz gibi geliyor. Hatta eşim istemedi ne gerek var dedi. Ben inat ettim aldim. Simdi dua ediyor bana. Ozellikle siyah lacivert kiyafetlerdeki o tozlanma tüy vs hiçbir şey kalmiyor. Bosch kurutma makinesi tavsiye etmem. Vestelinkini kullandığım için tavsiye ederim. Wi fi li olmasına gerek yok. Kesinlikle wi fi kullanmayacaksin bile çünkü hangi ürün olursa olsun tedbir amaçlı cihaz her kullanimindan sonra wifi devre dışı kalıyor. Başına gidip açıyorsun yine. Zaten ben disaridayken kullanicma dersende hepsinde zaman erteleme olayi var zaman ertelemeli kullanırsın. Vestelin camasir makinesinde buhar ozelligide var. Yikama yaptirdiktan sonra buharlama yapiyor bir süre. Bu da kirisikligi engellemek için. İncelemeni tavsiye ederim

S Çevrimdışı

srtksk

Yeni Üye
2 Nis 2022
11
40
Tehlikeli sularda yüzüyorsun düğün alışverişinde genelde erkek dükkana girer kuzu misali bir kenarda oturur kaderini bekler alışveriş gelin kaynana baldız vb.. kadro tarafından yapılır bide sizin oraları bilmem ama düğün öncesi yakın çevre ev görmesine gelir oradaki gözleri devirerek bakma dudak büzüştürülmesi gibi tepkiler yıllarca yol su elektrik olarak döner adama😉😉

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Tehlikeli sularda yüzüyorsun düğün alışverişinde genelde erkek dükkana girer kuzu misali bir kenarda oturur kaderini bekler alışveriş gelin kaynana baldız vb.. kadro tarafından yapılır bide sizin oraları bilmem ama düğün öncesi yakın çevre ev görmesine gelir oradaki gözleri devirerek bakma dudak büzüştürülmesi gibi tepkiler yıllarca yol su elektrik olarak döner adama😉😉
Valla ne geldiyse elalem ne derden geldi hep başımıza. Burada erkekte bitiyor olay. Herkesin istegi değil esinin istekleride önemli. Ona olayı düzgün anlatmakta da. Eğer mala değer verilip hareket ediliyorsa o evlilik zaten uzun sürmez.

G Çevrimdışı

geceyry

Yeni Üye
17 Tem 2022
10
32
Benim yazdığım konudaki ürünlerden ben çok memnunum. Daha 2 ay oldu tabi ama. Kurutma makinesi dahil etmediysen mutlaka eklemeni siddetle tavsiye ederim. İlk başta cok gereksiz gibi geliyor. Hatta eşim istemedi ne gerek var dedi. Ben inat ettim aldim. Simdi dua ediyor bana. Ozellikle siyah lacivert kiyafetlerdeki o tozlanma tüy vs hiçbir şey kalmiyor. Bosch kurutma makinesi tavsiye etmem. Vestelinkini kullandığım için tavsiye ederim. Wi fi li olmasına gerek yok. Kesinlikle wi fi kullanmayacaksin bile çünkü hangi ürün olursa olsun tedbir amaçlı cihaz her kullanimindan sonra wifi devre dışı kalıyor. Başına gidip açıyorsun yine. Zaten ben disaridayken kullanicma dersende hepsinde zaman erteleme olayi var zaman ertelemeli kullanırsın. Vestelin camasir makinesinde buhar ozelligide var. Yikama yaptirdiktan sonra buharlama yapiyor bir süre. Bu da kirisikligi engellemek için. İncelemeni tavsiye ederim
Sizin aldığınız ürünler hangisi acaba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt