Duanızı bekliyorum abiler kardeşler

Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
37
Merhaba arkadaşlar bilmiyorum buraya neden yazdım ama içimi buraya dökmek istedim..zaten hem maddi hem işsizlik sıkıntısı vardı birde annemin koronaya yakalanması benim için daha büyük bir sıkıntıya soktu içim dolmuş..durumu şuan iyi ama annedir sonuçta içim kan ağlıyor sıkıntıdan yazmakta bile zorluk çekiyorum..Bu mübarek gece Tüm hastalara bir dua etsek..sadece hasta olanlarada değil dışarıda kalanlara zorda olanlara bir dua bin belayi def eder

Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
37
Allah kimsenin başına vermesin ama işte anadır sonuçta tabiki yanında üzgün durmamak için çaba sarf ediyorum ama tek kalınca kötü oluyor..inş atlatırız dediğiniz gibi kurallar çok önemli..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Allah kimsenin başına vermesin ama işte anadır sonuçta tabiki yanında üzgün durmamak için çaba sarf ediyorum ama tek kalınca kötü oluyor..inş atlatırız dediğiniz gibi kurallar çok önemli..

Farklı odalarda oturun, ortak alanlarda fazla kalmayın. Oturduğunuz odaları havalandırın mutlaka.
İlaçları aksatmasın, sağlık ekipleriyle de iletişimde olun, gerisi Allah'tan hocam.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt