Deneyim Dsmart Uydu cihazı + Mega Paket 579 TL ( 12 ay )

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Fiyat bayağı uygun geldi. Kablonet üst ve altın paketlerim olmasa kaçırmazdım
Sonradan çıkan sürprizlerinden (Hatta doğrudan çıkan) korktuğum için bulaşmamayı tercih ediyorum. Mahalleden bir kişiyi bayilerinin yalan beyanla abone edip "Türk telekomla anlaşmalıyız, internet+TV şu kadar olacak" dedikten sonra dsmart üstüne türk telekom aboneliğini kitlediler. İtiraz edip yasal mevzuatla cevap verip gönderince "Müşteri memnuniyeti gereği Cayma bedeli almıyoruz." la olayı kapattılar.

The_SreT The_SreT hazır paket alıp aktifleştirdiği için, yeni de taşındığı için sanıyorum benzeri bir şey olmaz. Hatta inşallah benzeri hiç bir şey olmaz. Ama yukarıda anlattığım sıkıntıdan ağzı yanıp cayma bedeli ödeyen bir sürü kişi oldu. (Bir ara Murat Muratoğlu bile ödedim demişti, haber olmuştu.)

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
arkadaşın dsmart tahatü bitmiş cihaz onda kalmış. yeni kurulum yaptım türksat kanalları sorunsuz çalıştı yani tahahüt bitince cihaz normal uydu alıcısı olarak kullanılabiliyor..yıllarca dsmart internet ve dsamart modül kullnarak tv hizmeti aldım allah onların eline kimseyi düşünmesin bence uzak durun berbat bir firma.
Öyle ise tamam, ama değilse çöp resmen :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,143
Bu cihazın kanal geçiş hızı ve görüntü kalitesi nasil acaba?
Görüntü kalitesi güzel onda birşey yok, kanal geçişi ise ne hızlı, ne havaş diyeyim orta halli. Ben yeni taşındığım için taşındığım yerdede kablotv olmayınca araştırma içine girdim. Fiyatlar yüksek olunca, sadece cihaz alıp geçsem mi diye düşünürken buna denk geldim. Bayi iletişime geçip aldım, bayinin adı Polat Dijital Dsmart bayisi, aşağıya iletişim numarasını koyuyorum, almadan önce arayın aklınızdakileri sorun isterseniz.

S30909-124951.png

D Çevrimdışı

dbackham

Yeni Üye
19 Ağu 2023
4
28
Bayi ile görüştüm.Siz söylediklerini söyledi bana da.Aboneliknbitimi kullanılır dedi turksatta.Aklimdaki tek şey kanal geçiş hızı yavaş gibi geldi.Uc dört saniye gibi.Yoksa alacağım

Geri
Üst Alt