Deneyim Dsmart Uydu cihazı + Mega Paket 579 TL ( 12 ay )

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,144
Merhaba arkadaşlar malum evi taşıdım, taşındığım yerde kablotv alt yapısı olmadığından dolayı interneti Vodafone taşımıştım. Tv içinde uygun fiyatlı araştırmalar yaparken hepsiburadada bu kampanya dikkatimi çekti ve satıcı ile iletişime geçtim. Dsmart uydu alıcısı + 12 ay Mega Paket 579 tl fiyatı görünce şaşırdım açıkcası, hemen sipariş verdim. Bu arada alımı Nays ile yaptım ve 57.9 TL iade aldım. Yani sipariş bana 521 tl ye geldi, 12 ayada bölünce aylık 43 tl ye gibi uygun bir fiyata denk geldi. Artı olarak uydu cihaz bizim oluyor, asıl can alıcı noktada bu 🙂 hadi Mega Paketi geçtim, üyelik bitince mesela uzatmadık, üyeliği iptal ettik cihaz bizde kalıyor, normal uydu cihazı olarak kullanabiliyoruz. Ben tüm işlemleri tamamladım, cihaz geldiğinde satıcı tüm işlemlerimi halletti, zaten Ankara'da bir Dsmart bayisiymiş.

S30828-182322.jpg

Ürün Satış Linki

Mega Paket 579 TL

Film - Dizi Paketi 449 TL

Aile - Spor Paketi 349 TL

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

Gennc

Yeni Üye
29 Tem 2018
34
40
Merhabalar.
Dsmart aboneliği sonlandığında kutuyu normal çanak antenden kullanabileceğinize emin misiniz? Eski cihazları kullanamıyordunuz. Sinyal almıyordu.

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
90
55
Hayırlı olsun The_SreT kardeşim de , kalan cihazı uydu alıcısı olarak kullanma durumu biraz sıkıntılı benim elimde de var humax hbr2002s
Modeli olandan evet yayını buluyor ama seyretmeye gelince (cihazdaki yazılım da tuner kilitli yazmakta) kartla şifre sorgulayıp görüntü vermiyor
çözüm kalan tektük bana en yakın olanı seçip aradım neden seyredemiyorum diye seyretmeniz lazım dedi başkada bişey söylemedi şimdi kenarda duruyor çözüm bulan varsa valla sevinirim....

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,144
Merhabalar.
Dsmart aboneliği sonlandığında kutuyu normal çanak antenden kullanabileceğinize emin misiniz? Eski cihazları kullanamıyordunuz. Sinyal almıyordu.
Hayırlı olsun The_SreT kardeşim de , kalan cihazı uydu alıcısı olarak kullanma durumu biraz sıkıntılı benim elimde de var humax hbr2002s
Modeli olandan evet yayını buluyor ama seyretmeye gelince (cihazdaki yazılım da tuner kilitli yazmakta) kartla şifre sorgulayıp görüntü vermiyor
çözüm kalan tektük bana en yakın olanı seçip aradım neden seyredemiyorum diye seyretmeniz lazım dedi başkada bişey söylemedi şimdi kenarda duruyor çözüm bulan varsa valla sevinirim....
Bana satın aldığım bayinin dediği bu arkadaşlar, üyelik bitince ister uzatırsın dedi, ister uydu cihazı olarak kullanabilirsin dedi. İsterseniz satıcı sizde sorun hepsiburada üzerinden.

Bana gönderdiği cihaz bu

P30831-105546.jpg

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Aynı işlemci ve eprom kullanan başka revizyonu varsa yazılım atmayı deneyebilirsiniz.
Tabi programlamayı içindeki epromu çıkartıp yapmanız lazım.
teraspy teraspy

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Aynı işlemci ve eprom kullanan başka revizyonu varsa yazılım atmayı deneyebilirsiniz.
Tabi programlamayı içindeki epromu çıkartıp yapmanız lazım.
teraspy teraspy
Elbette yapılır ,işlemciler aynıdır genellikle veya yakın ama astarı yüzünden pahalı olur,ancak hobi için yapılabilir o da bu zamanda "pahalı hobi" olur :) ,Ben hurdaya attım dedim mesela umut ki bilirsin bu işleri severim ama beni de aştı doğrusu ,bir de hadi yaptım diyelim boş bir cihaz için değmesi lazım mesela iptv , cam server falan olacak ki değsin yani kısaca "değmeyin yağlı boya"dır bunlar :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Elbette yapılır ,işlemciler aynıdır genellikle veya yakın ama astarı yüzünden pahalı olur,ancak hobi için yapılabilir o da bu zamanda "pahalı hobi" olur :) ,Ben hurdaya attım dedim mesela umut ki bilirsin bu işleri severim ama beni de aştı doğrusu ,bir de hadi yaptım diyelim boş bir cihaz için değmesi lazım mesela iptv , cam server falan olacak ki değsin yani kısaca "değmeyin yağlı boya"dır bunlar :)
Orası ayrı tabi, hani ben düz TV izlemek için dedim.
Epromunu programlamanın maliyeti düşükse yapılabilir.
Tabi piyasada çok satılan mini cihazlar bundan yeteneklidir haliyle.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
arkadaşın dsmart tahatü bitmiş cihaz onda kalmış. yeni kurulum yaptım türksat kanalları sorunsuz çalıştı yani tahahüt bitince cihaz normal uydu alıcısı olarak kullanılabiliyor..yıllarca dsmart internet ve dsamart modül kullnarak tv hizmeti aldım allah onların eline kimseyi düşünmesin bence uzak durun berbat bir firma.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Fiyat bayağı uygun geldi. Kablonet üst ve altın paketlerim olmasa kaçırmazdım

Geri
Üst Alt