Dsmart n11 Modül Kampanyaları

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Dsmart üyesi olmayı düşünen arkadaşlar için n11'deki modülleri , fiyatları ve içerikleri hakkında ufak bir araştırma yapıp paylaşayım dedim arkadaşlar.

Dsmart D-fix Modül 12 ay Ailespor paketi

Bu ürün 12 ay peşin ödemeli 99 TL , Dsmart'ın en uygun paketi , haliyle içerikleride az. Bu paketi alırsanız Turksat kanallarının yanında izleyebileceğiniz önemli kanallar aşağıda.

MoviestarTürk HD , Filmbox HD , DizismartMax HD , Fast&Fun Box HD , NBA TV , Eurosport 1 HD , Eurosport 2 HD , SporSmart HD , S Sport HD , Fox Sport HD , FightBox HD , Discovery Channel HD , Animal Planet HD , Discovery Science HD , ID HD , Nat Geo HD , Nat Geo Wild HD , Nat Geo People HD

Sıradaki paketimiz Dsmart D-Fix Modül 12 ay Film-Dizi Paketi

Bu ürün 12 ay peşinde ödemeli 199 TL , adındanda anlaşılacağı gibi bu paket sinema ve dizi severler için uygun bir paket. Bu paketi alırsanız Turksat kanallarının yanında izleyebileceğiniz önemli kanallar aşağıda.

MovieSmart Premium HD , MovieSmart Premium HD 2 , MovieSmart Platin HD , MovieSmart Platin HD 2 , MovieSmart Gold HD , MovieSmart Action HD , MovieSmart Fest HD , MovieSmart Family HD , MovieSmart Classic HD , MovieSmart Türk HD , FilmBox HD , FoxLife HD , FX HD , Fox Crime HD , DiziSmart HD , Discovery Channel HD , Animal Planet HD , Discovery Science HD , ID HD , Nat Geo HD , Nat Geo Wild HD , Nat Geo People HD

Son paketimiz Dsmart D-Fix Modül 12 ay Mega Paket

Bu ürün 12 ay peşin ödemeli 269 TL. Bu paketi alırsanız Turksat kanallarının yanında izleyebileceğiniz önemli kanallar aşağıda

MovieSmart Premium HD , MovieSmart Premium HD 2 , MovieSmart Platin HD , MovieSmart Platin HD 2 , MovieSmart Gold HD , MovieSmart Action HD , MovieSmart Fest HD , MovieSmart Family HD , MovieSmart Classic HD , MovieSmart Türk HD , FilmBox HD , FoxLife HD , FX HD , Fox Crime HD , DiziSmart HD , Fast&Fun Box HD , NBA TV , Eurosport 1 HD , Eurosport 2 HD , SporSmart HD , S Sport HD , Fox Sport HD , FightBox HD , Discovery Channel HD , Animal Planet HD , Discovery Science HD , ID HD , Nat Geo HD , Nat Geo Wild HD , Nat Geo People HD

Moderatör tarafında düzenlendi:
sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Bu cihazı alıp TV ye baglasak. Denilen kanalları izlemek için 1 kez mi 99₺ ödüyoruz yoksa yıllık mi .
Birde cihazın bağlı olduğu uydudan yayın alıyor demi .( Evde internet yok bina yeni olduğu için )

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Bu cihazı alıp TV ye baglasak. Denilen kanalları izlemek için 1 kez mi 99₺ ödüyoruz yoksa yıllık mi .
Birde cihazın bağlı olduğu uydudan yayın alıyor demi .( Evde internet yok bina yeni olduğu için )
Modülü tv'nin modül yuvasına takmanız yeterli, internet vs. gerekmiyori ücret 1yıllık peşin fiyatı.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Belirtilen ücretleri bir kere ödüyorsunuz arkadaşlar , 1 senelik fiyattır. 1 sene dolunca Dsmart sizi arıyor yeni fiyat teklifinde bulunuyor , ister devam ediyorsunuz , ister iptal ediyorsunuz.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
1 yıllık fiyat hocam , Turksat uydusundan alınıyor yayınlar , internet gerekmiyor. :mutlu

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
15 gün öncesine kadar 59 TL ye satııyordu Aile-Spor paketi.

Bende kasım ayında fiyat daha düşmez diyerek 113 TL ye almıştım aile spor paketini.

Sıkıntı yok kanalları izliyorum ancak D-Smartın Nat.Geo Grubundaki / Frekansındaki kanallar çok zayıf frekansa sahip.
çoğu zaman kanal yok uyarısı ile kanallar görüntülenmiyor.
Benim gibi sitede oturuyorsanız ve çanağa müdahale edemiyorsanız bu kanalları izleyemeyebileceğinizi düşünerek alın derim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
15 gün öncesine kadar 59 TL ye satııyordu Aile-Spor paketi.

Bende kasım ayında fiyat daha düşmez diyerek 113 TL ye almıştım aile spor paketini.

Sıkıntı yok kanalları izliyorum ancak D-Smartın Nat.Geo Grubundaki / Frekansındaki kanallar çok zayıf frekansa sahip.
çoğu zaman kanal yok uyarısı ile kanallar görüntülenmiyor.
Benim gibi sitede oturuyorsanız ve çanağa müdahale edemiyorsanız bu kanalları izleyemeyebileceğinizi düşünerek alın derim.
Hocam site yöneticisi ile görüştünüz mü ? Bir uyducu çağırsın çanağa hassas ayar yapılması gerekiyor :alala

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Hocam site yöneticisi ile görüştünüz mü ? Bir uyducu çağırsın çanağa hassas ayar yapılması gerekiyor :alala

görüştüm sitenin uyducusu varmış onu gönderdiler . oda üstünkörü baktı
sözkonusu frekansların sinyali çok zayıf dedi. binayada dağılınca ekstra zayıflıyor bu nedenle yayın alamazsınız dedi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
görüştüm sitenin uyducusu varmış onu gönderdiler . oda üstünkörü baktı
sözkonusu frekansların sinyali çok zayıf dedi. binayada dağılınca ekstra zayıflıyor bu nedenle yayın alamazsınız dedi
Bana sanki yapmak istememiş gibi geldi hocam , site yöneticisi bu sistemi sen yaptın gel bak dediyse birde belli bir garanti verdiyse uyducu arkadaş , ücretsiz yapacağı için sallamış bence , bunca sitede bunca merkezi sistem olan yerlerde oluyoda sizin sitede mi olmuyormuş :hihi yada işinin ehli biri değilmiş o arkadaş.

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Bana sanki yapmak istememiş gibi geldi hocam , site yöneticisi bu sistemi sen yaptın gel bak dediyse birde belli bir garanti verdiyse uyducu arkadaş , ücretsiz yapacağı için sallamış bence , bunca sitede bunca merkezi sistem olan yerlerde oluyoda sizin sitede mi olmuyormuş :hihi yada işinin ehli biri değilmiş o arkadaş.

evet sallamış olma olasılığı yüksek. ama elden bişey gelmiyor.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221
Aylık 17 tl teklif ettiydi bu sene dsmart.15 tl önerdim.Anlaşamayınca iptal ettik.Arayı bulamadık yani...:))) Zaten tv filan izlediğim yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt