Deneyim ­čöą­čöą Dreamstar Nova 2/32 Tam Lisansl─▒ ( ├ľzel ─░nceleme ) ­čöą­čöą

The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Cihaza g├╝ncelleme geldi.android 12 oldu.yeni ├Âzellikler eklenmi┼č.

The_SreT The_SreT yeni ├Âzellikleri bize anlatabilir misin?
Daha g├╝ncellemeyi indirme f─▒rsat─▒m olmad─▒, Nova kutusunda duruyor. Bi ara ├ž─▒kar─▒p bakar─▒m, ancak ├žok bi┼čey de─či┼čece─činide sanm─▒yorum.

E ├çevrimd─▒┼č─▒

emurat

Aktif ├ťye
2 Mar 2021
149
41
Daha g├╝ncellemeyi indirme f─▒rsat─▒m olmad─▒, Nova kutusunda duruyor. Bi ara ├ž─▒kar─▒p bakar─▒m, ancak ├žok bi┼čey de─či┼čece─činide sanm─▒yorum.
Hocam yeni Android 12 incelemeni de bekliyoruz sen zaten bu cihazlarda testlerde bile Android 12 g├Ârd├╝n biz a├ž─▒kcas─▒ daha Android 12 li cihaz g├Ârmedik. Bu QMS bu cihazda AFR diye ge├žiyor herhalde ├žal─▒┼č─▒yor mu ├žok merak ediyoruz a├ž─▒kcas─▒. ┼×imdiden elinize sa─čl─▒k.

Son d├╝zenleme:
The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Hocam yeni Android 12 incelemeni de bekliyoruz sen zaten bu cihazlarda testlerde bile Android 12 g├Ârd├╝n biz a├ž─▒kcas─▒ daha Android 12 li cihaz g├Ârmedik. Bu QMS bu cihazda AFR diye ge├žiyor herhalde ├žal─▒┼č─▒yor mu ├žok merak ediyoruz a├ž─▒kcas─▒. ┼×imdiden elinize sa─čl─▒k.
AVR ekipman─▒m olmad─▒─č─▒ndan bir┼čey diyemem, genelde o cihazlar─▒ kullananlar Box R Plus kullan─▒yorlar. Ve devaml─▒ bu y├Ânde geli┼čtirilen bir cihaz, Nova ile verim al─▒naca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum.
Hocam bu cihaz ┼čuan 1650 Tl ye bulunuyor tavsiye eder misiniz?
Fiyat─▒na g├Âre al─▒nabilir bir cihaz ­čĹŹ

E ├çevrimd─▒┼č─▒

emurat

Aktif ├ťye
2 Mar 2021
149
41
AVR ekipman─▒m olmad─▒─č─▒ndan bir┼čey diyemem, genelde o cihazlar─▒ kullananlar Box R Plus kullan─▒yorlar. Ve devaml─▒ bu y├Ânde geli┼čtirilen bir cihaz, Nova ile verim al─▒naca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum.

Hocam detayl─▒ yorumlar─▒n─▒z i├žin ├žok te┼čekk├╝rler.
Hocam Baz─▒ incelemelerde Ram h─▒z─▒ ├žok d├╝┼č├╝k oldu─ču i├žin DDR3 Ram var diyor bu do─čru mu?
Birde Bu ├╝r├╝n yerine onu alma bunu al dedi─činiz 2000 Tl ye kadar sizin ba┼čka tavsiyeniz olur mu?

The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Hocam detayl─▒ yorumlar─▒n─▒z i├žin ├žok te┼čekk├╝rler.
Hocam Baz─▒ incelemelerde Ram h─▒z─▒ ├žok d├╝┼č├╝k oldu─ču i├žin DDR3 Ram var diyor bu do─čru mu?
Birde Bu ├╝r├╝n yerine onu alma bunu al dedi─činiz 2000 Tl ye kadar sizin ba┼čka tavsiyeniz olur mu?
Kim diyor ddr3 ram oldu─čunu, cihazda Rayson marka ddr4 ram bulunuyor. 2000 TL b├╝t├žesi olan birine yine bu cihaz─▒ ├Ânerirdim veya Kickpi, Homatics Lite, bunlar hep ayn─▒ cihazlar sadece kasalar─▒ de─či┼čik.

PCTeknikElektronik ├çevrimd─▒┼č─▒

PCTeknikElektronik 

Aktif ├ťye
Top Poster Of Month
30 Ocak 2024
114

AVR de─čil AFR otomatik kare h─▒z─▒ e┼člemeyi sormu┼č kullan─▒lan uygulama AFR kare h─▒z─▒ e┼člemeyi destekliyorsa sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor UI aray├╝z 4k ya ├ž─▒k─▒yor ATV12 de birde NTFS deste─či geliyor akl─▒ma gelenler TKGS deste─či var temel iyile┼čtirmeler yap─▒ld─▒.

PCTeknikElektronik 

Aktif ├ťye
Top Poster Of Month
30 Ocak 2024
114
Kim diyor ddr3 ram oldu─čunu, cihazda Rayson marka ddr4 ram bulunuyor. 2000 TL b├╝t├žesi olan birine yine bu cihaz─▒ ├Ânerirdim veya Kickpi, Homatics Lite, bunlar hep ayn─▒ cihazlar sadece kasalar─▒ de─či┼čik.
DDR3 diyen ki┼či kafadan at─▒yor cihaz nedir CPU nedir Memory copy h─▒z─▒n─▒n CPU ya ba─čl─▒ oldu─čunu bilmeyen Disk h─▒z─▒ uygulamas─▒ ├╝zerinden kafas─▒ndan kurup atan Ziya i┼čte hep diyorum Atma Ziya diye de ziyan─▒n i┼či atmak :kiskis

The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
AVR de─čil AFR otomatik kare h─▒z─▒ e┼člemeyi sormu┼č kullan─▒lan uygulama AFR kare h─▒z─▒ e┼člemeyi destekliyorsa sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor UI aray├╝z 4k ya ├ž─▒k─▒yor ATV12 de birde NTFS deste─či geliyor akl─▒ma gelenler TKGS deste─či var temel iyile┼čtirmeler yap─▒ld─▒.
Ne ara kurdun Android 12 yi ­čÖé valla ben b─▒kt─▒m bu cihazlardan art─▒k ­čśé

DDR3 diyen ki┼či kafadan at─▒yor cihaz nedir CPU nedir Memory copy h─▒z─▒n─▒n CPU ya ba─čl─▒ oldu─čunu bilmeyen Disk h─▒z─▒ uygulamas─▒ ├╝zerinden kafas─▒ndan kurup atan Ziya i┼čte hep diyorum Atma Ziya diye de ziyan─▒n i┼či atmak :kiskis
Malum vatanda┼č m─▒ diyor onuda, bir tek kendi bak─▒yor san─▒yo galiba bu cihazlara ­čśé

PCTeknikElektronik 

Aktif ├ťye
Top Poster Of Month
30 Ocak 2024
114
Ne ara kurdun Android 12 yi ­čÖé valla ben b─▒kt─▒m bu cihazlardan art─▒k ­čśé

Malum vatanda┼č m─▒ diyor onuda, bir tek kendi bak─▒yor san─▒yo galiba bu cihazlara ­čśé
Eyl├╝l'e ne kald─▒ yaw aksilik olmaz ise S905X5M sat─▒┼ča ├ž─▒k─▒yor bakal─▒m extra neler gelecek g├╝zel uygun fiyatl─▒ b├╝t├že dostu cihazlar Y4 hi├ž yoktan iyidir :kiskis

barbarosso ├çevrimd─▒┼č─▒

barbarosso 

Aktif ├ťye
7 Eki 2017
322
Cihaz men├╝s├╝nde de─či┼čiklikler ve ayr─▒nt─▒l─▒ a├ž─▒klamalar eklenmi┼č.resimlerini ├žektim.elinde cihaz olanlara ve alacaklara fikir verebilir.

IMG_20240615_134046.jpg
IMG_20240615_134007.jpg
IMG_20240615_133845.jpg
IMG_20240615_133828.jpg
IMG_20240615_133814.jpg
IMG_20240615_133740.jpg
IMG_20240615_133741.jpg
IMG_20240615_133714.jpg
IMG_20240615_133700.jpg
IMG_20240615_133645.jpg
IMG_20240615_133623.jpg
IMG_20240615_133525.jpg

E ├çevrimd─▒┼č─▒

emurat

Aktif ├ťye
2 Mar 2021
149
41
Hocam reklam olur diye link vermemek istemi┼čtim. Bu a┼ča─č─▒daki incelemede DDR3 ram oldu─ču s├Âyleniyor. Yapt─▒─č─▒ testlerde ├žok d├╝┼č├╝k ├ž─▒km─▒┼č. Bu d├╝┼č├╝k h─▒zlarda DDR4 olamaz anca DDR3 olur zaten firmada sadece kutuya 2GB DDR RAM yazm─▒┼č deniyor.

Hocam bunlar belirli ├Âzelliklerde cihazlar 2 kat─▒ paray─▒ versende yapt─▒─č─▒ ┼čeyler pek de─či┼čmiyor anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla. Tabi belirli bir asgari seviyeden de a┼ča─č─▒ d├╝┼čmemek laz─▒m. Bu cihaz tam al─▒nacak o kategoride bir cihaz anlad─▒─č─▒m. Yard─▒mlar─▒n─▒z i├žin ├žok te┼čekk├╝rler. ─░yi g├╝nler dilerim.

Son d├╝zenleme:
Geri
├ťst Alt