dreamstar master ip tv kanal piconları

F Çevrimdışı

Fatihsener 

Aktif Üye
2 Ara 2019
54
35
arkadaşlar ben dreamstar master iptv aldım fakat ne yaptıysam güncel kanal piconlarını hiçbir yerde bulamadım bana yarıdmcı olursanız cok sevinirim internetten kanal güncelelleme yaptığımda bagzi kanalların piconları var ama yayınları yok güncel piconlar elinde olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

F Çevrimdışı

Fatihsener 

Aktif Üye
2 Ara 2019
54
35
tamam abi bide flasxp ile nasıl yollanır bana soylersen seviniri
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

baglandim ben abi uydu alıcısına

Son düzenleme:
M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
bunu indir dosyayı çıkart içinde 2 klasör var olduğu gibi atacaksın
atmadan önce nitelik ayarlarına bak eski ayar nasılsa aynı nitelik ayarlarını vereceksin yoksa piconlar çalışmaz

piconlar :

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
çok yoğunum aslında ma gene yardımcı olacam sana uzaktan bağlanıp senin cihazı halledeyim varmı AnyDesk programı varsa kodu yolla sana uzak bağlantı yapayım hemen ayarlıyım sana

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
cihaza flash xp ile gir 420 klasörüne sağ tıkla öznitelik tıkla bölüm açılacak onun resmini çek sonra 420 klasörünü sil
sana yolladığım 420 klasörünü ekle son olarak yeni eklediğin 420 klasöre sağ tıkla öznitelikler tıkla resme bak eski ayar nasılsa aynen işaretle kaydet işlem tamam

F Çevrimdışı

Fatihsener 

Aktif Üye
2 Ara 2019
54
35
abi çokk teşekkür ederim allah razı olsun on numara oldu bide dreamstara yazılım destegi versen varya tadından yenmez ama bunlar senin değerini bilmiyorlar çok teşekkür ederim abi tekrardan

F Çevrimdışı

Fatihsener 

Aktif Üye
2 Ara 2019
54
35
ahbe abim canın sağolsun makina efsane ama senin gibi bir üstadın eli değmedikçe sürünmeye devam eder hayırlı akşamların olsun abim ellerine sağlık tekrardan teşekkür ederm

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Bugün yeni güncelleme yayınlandı Dreamstar Master IPTV box için. Hayırlı olsun!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri