Dreamstar marka uydu alıcı kullanan,bilen,inceleyen varsa buraya bir bakar mı?

S Çevrimdışı

SİGORTACI

Yeni Üye
29 Tem 2018
39
54
Arkadaşlar,bugün acar bir satıcı başka bir amaçla girdiğim elektronik dükkanında aklıma girdi, DREAMSTAR TRİBÜN diye bir cihazı fena halde tavsiye etti.Bir yıl IP TV hediyeli (bunun ne olduğunu tam anlayacağım inşallah) 350 T.L. istedi.Teknosa aynı cihaza 279 T.L. yazmış, az önce internet sitesinde gördüm.Bir yıllık hediye kısmının distribütör/ imalatçı tarafından sağlandığını düşünüyorum. Bu cihaz hakkında ya da önerebileceğiniz benzer başka bir cihaz hakkında tavsiye rica edeceğim sizden ( çok uzun zamandır Teledünya bir kaç gündür de Superonline TV+ kullanıcısı olduğumu belirteyim de konudan ne kadar uzak olduğum anlaşılsın.Evdeki televizyon da akıllı değil).

S Çevrimdışı

SİGORTACI

Yeni Üye
29 Tem 2018
39
54
değilmiş,aradım dreamstar'ı onlar veriyor bir yıllık üyelik ama yerli platform kanalları yok dedi.Şimdi çıkmaza girdik bende Turkcell TV+ var,android bir cihazda üç kullanıcıya kadar destekliyor ama diğer oda için ya TV BOX almam lazım ya da android tabanlı playstore'dan uygulama indirebildiğim bir uydu alıcı olabilir.Böyle bir uydu alıcı var mı bildiğiniz?

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Bu markayı DreamBox Distribütörü satıyor. Büyük olasılıkla Çin de Fason olarak imalatını yaptırıyorlar. Yalnız bu cihaz Linux tabanlı , dediğiniz gibi Play store dan uygulama indiremezsiniz. Uydu gerekli değilse Mi Box3 , uydu ve Ip Tv olsun derseniz Redline ın Hybrit cihazları var, fiyat biraz yukarıda tabiki.
Örnek olarak;

S Çevrimdışı

SİGORTACI

Yeni Üye
29 Tem 2018
39
54
Tavsiye için çok teşekkür ederim,sanırım uyduyu erteleyip TV box almalıyım.İşlemci falan çok anlamasam da box+uydu toplam fiyat hybrid cihazlarla aynı yere geliyor.Şimdi box ilerde ihtiyaç olursa uydu eklerim diye düşündüm.
Mİ Tv box iyi bir cihaz ama daha uygun bir şeyle başlayayım dedim şu iki cihaz konusunda fikriniz var mı?

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
İşlemciler hakkında fazla bilgim yok, sizi yanlış yönlendirmek istemem. ilk linkteki ürün hem Android 7 hemde harici bağlantılar açısından iyi gibi geldi bana, @BlackSea daha iyi yorumlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt