Döviz Üzerinden vergimiz hayırlı olsun

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221

Yurt dışından ithalat ile getirilen, radyo, televizyon, video cihazı, uydu alıcısı gibi görsel ve işitsel cihazlardan ücret alınmasına karar verildi.

Daha yeni başımızdaki şahsiyet avm lerde TL cinsinden kira diye tutturmuyor muydu? Ne ara vergiyi! Döviz cinsinden almaya karar verdi.

Alenen öpüyorlar bizi artık, açar gözlerini seçmeni herhalde.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Geleceği görmeyip yanlış yatırım yapanlar düşünsün.
Çokta tın.
Benzin 100 TL olsa
Ekmek 50 TL olsa.
Vergiler %500 artsa zerre umurumda değil.
Çünkü %50 nin dünya umurunda değil.
Ya kaderimiz bu, ötede huriler diyecekler yada dıj güjler diyecekler.
Ben elimde sıcacık çayımla camımdan fakirleri izliyor olacağım. ???

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Genellikle 50 liralık alırken son benzin zammından sonra artık 20 liralık benzin alacağım.. ve bundan sonra arabayı ben sırtımda taşıyacağım..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Altın üzerinden alt sat yapıyorduk fakat kombiyo vergisi ve yüksek makas farklarından ötürü kar etmek neredeyse imkansız o yüzden artık ne olmuş pekte umrumda değil.
Artık ticaret yapanın umurunda değil, Ekenin umurunda değil, biçenin umurunda değil, esnafın umurunda değil, hayvancının umurunda değil, Doğa desen o kimsenin umurunda değil..

Allah sonumuzu hayır eylesin kardeşim.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
yurt dışından dolar-euro ile borçlanan, yurt içinde yandaş-candaş müteahhitlere dolar-euro ile garanti verilen ve takır takır cebimizden ödenen paralar .... dövizini bozdur a vatandaş, diye çağrı çekilen bizler..... sonucun bu olması normal değil mi? olmasa şaşarım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,542
Vergi vermediğim gün kendimi rahat hissetmiyorum. O derece bagimlilik yapti :hihi
Ohhhh bir rahatlama geldi. :cigara

20201225_113427.jpg

T Çevrimdışı

tyfngkt 

Aktif Üye
1 Eyl 2018
59
33
Vergi ödemediğimiz hiçbir şey yok ki. Ona vergi buna vergi. Yarın bir gün kriptolar içinde vergiler kesilir zaten komisyonlar kesiliyor. Neye elimizi atsak bir şeyler elimizden gidiyor :( Bende son zamanlarda dolar haricinde birde dogecoine merak saldım. da takip ediyorum. Herkese bol kazançlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt