döviz almayacağım imzası atmayana kredi yok

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Valla konuyu siyaset bölümüne mı açsam veya bilemedim.. bakın şu haberin güzelliğine. Tam benlik haber..

"TL kredilerle döviz, kripto veya hisse alımını engellemeleri için BDDK’dan uyarı alan bankalar, çareyi müşteriye taahhütname imzalatmakta buldu"

Kaynak:

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Bir sonraki hamleleri ;

"Seçim var ama biz sizin yerinize çoktan oy kullandık bile siz zahmet etmeyin" olacaktır.

Organize olmayı beceremeyen halk ile sivil toplum örgütlerinin millet adına değilde siyasilere şak şak olsun diye var olduğu bir toplum ancak kuzey kore olur.

Atatürk'e ayyaş denildiği vakit bir tane subay bu milletin namusunu savunmadı kaldı ki halk buna ( para meselelerine ) ses çıkarsın.

Bu saatten sonra da düzelmez.

Böyle boktan boktan şeylerle ömür geçer gider, şuandan itibaren kendinize yapacağınız en iyi yatırım banka kredisi & dövizi yerine esaslı bir ülkenin vizesine sahip olmaktır.

Yaşayan ve yaşatanlara başarılar...

Cemaat evinde büyümüş tipler parti sahibi abicim bunu anlayın artık, g.rizekalının biri bugün çıkar "nas" der bir başkası yerine gelir "felak" der.

Bu film kasedi döner dolaşır aynı yere gelir, bir bakmışsınız ömür geçmiş.

Rast gelsin...

Son düzenleme:
lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Bir sonraki hamleleri ;

"Seçim var ama biz sizin yerinize çoktan oy kullandık bile siz zahmet etmeyin" olacaktır.

Organize olmayı beceremeyen halk ile sivil toplum örgütlerinin millet adına değilde siyasilere şak şak olsun diye var olduğu bir toplum ancak kuzey kore olur.

Atatürk'e ayyaş denildiği vakit bir tane subay bu milletin namusunu savunmadı kaldı ki halk buna ( para meselelerine ) ses çıkarsın.

Bu saatten sonra da düzelmez.

Böyle boktan boktan şeylerle ömür geçer gider, şuandan itibaren kendinize yapacağınız en iyi yatırım banka kredisi & dövizi yerine esaslı bir ülkenin vizesine sahip olmaktır.

Yaşayan ve yaşatanlara başarılar...

Cemaat evinde büyümüş tipler parti sahibi abicim bunu anlayın artık, g.rizekalının biri bugün çıkar "nas" der bir başkası yerine gelir "felak" der.

Bu film kasedi döner dolaşır aynı yere gelir, bir bakmışsınız ömür geçmiş.

Rast gelsin...
-Nas
-Felak
-Subhaneke varsa tamamdır

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yakında ne yiyeceğimize
Krediyi çekerken parayı nereye harcayacağımıza
Oy kullanırken biz sizin yerinize kullanırız diyeceklerink görüyor gibiyim.

Şöyle bir yazıya denk geldim hemen alıntı yapayım durum tıpatıp aynısı.
bunun bir tık üstü seçimlerde kabine girmeden önce "hükümete oy vereceğim" imzası attırmaktır. şaka mı bu?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
yapılan işin yasal olarak bir dayanağı var mı? hoş, olmasa bile hukuku kim kaybetmiş ki biz bulalım. adı üzerinde ihtiyaç kredisi, kimin neye ihtiyacı olduğuna ne banka karar verebilir ne bir siyasi parti. böyle saçmalıklar, daha da saçmalıklar olmasına yol açabilir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Son olarak Binance Türkiye'ye ceza kesmişler. Kriptoda hangi cüzdan hangi cüzdana ne göndermiş belli zaten. Ağzımı açmak istemiyorum.

H Çevrimdışı

hhc2014

Yeni Üye
24 Kas 2019
29
53
Kripto para borsalarında kimlik doğrulama zaten zorunlu.
Dolayısıyla ortada suç şüphesi olan kişinin bilgileri verilirdi zaten.
Burada tamamen niyet başka.
Onu da sen gör, hep ben anlatamam.
kardesim tamam guzel de bu asagidaki haberde ne diyor lutfen bir okuyun.bu ulkelerde mi siyaset icin yasakladilar.en son bildigim kadari ile su an hollanda ve almanya da da yasak.ayrica kimlik dogrulama konusunda yanlisiniz var.ben hesap acarim dogrulama olmadan sadece islem yaptirmazlar ama istedigim kadar coin gonderebilirim veya baskalari da gonderebilir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
kardesim tamam guzel de bu asagidaki haberde ne diyor lutfen bir okuyun.bu ulkelerde mi siyaset icin yasakladilar.en son bildigim kadari ile su an hollanda ve almanya da da yasak.ayrica kimlik dogrulama konusunda yanlisiniz var.ben hesap acarim dogrulama olmadan sadece islem yaptirmazlar ama istedigim kadar coin gonderebilirim veya baskalari da gonderebilir.

Hayır, limitler var.
Binance özelinde konuşacak olursak 300 Dolar veya 2 BTC limitiniz var.

Büyük şirketler bile bu sistemde yerini almanın yolunu yapıyor.
Mynet gibi bir kaynağa bu konuda itibar etmem kimse kusura bakmasın.
Kripto para piyasasına dair haberlerin büyük çoğunluğu korku yaymak, yanıltmak üzerine yapılıyor.
Yasak haberleri yıllardan beridir yapılıyor.
Binance madem yasak, Avrupa ve Amerika'da madencilik yapanlar nereye atıyor paralarını peki? :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt