Doğalgaz zamları daha kış gelmeden etkisini gösteriyor

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Merhabalar doğalgaz zamları daha kış gelmeden kombiler açılmadan etkisini göstermeye başladı şimdiden büyük geçmiş olsun herkese geçen ay 200 bu ay 150 TL fatura geldi bize geçen kış maksimum 250 gelmişti sizde durumlar nedir

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,331
39
Geçen kış bana 1.500 civarı doğalgaz faturası geliyordu, bu kış 2.500'den aşağı fatura beklemiyorum. Bu kış sadece faturalara en az 4.000-5.000 arası masrafım olacak.

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Geçen kış bana 1.500 civarı doğalgaz faturası geliyordu, bu kış 2.500'den aşağı fatura beklemiyorum. Bu kış sadece faturalara en az 4.000-5.000 arası masrafım olacak.
Ben şahsen çok mutluyum bu zamlardan ötürü. milletin gözü açılır biraz malum bizim millet eli cebine gitmedikce anlamıyor ne olup bittiğini

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Hayatımızın en zor kışlarından birini geçireceğimizi düşünüyorum. Faturalar ve yüksek maliyetler nedeniyle iktidarın oyu daha da azalacak.
Millet ilk aylar açacak herşeyden habersiz bı anda faturalar 2 3K gelecek en az kahkaha atacam o zaman merakla bekliyorum o günleri keşke bu sene kış hiç bitmese

Özellikle ben bursa kelesliyim bizim sülale ağır akp li durumları hiç birinin iyi değil bu kış burunları iyice sürtsün istiyorum bir ev kredisi kadar kira versinler üstüne de 2 3k doğalgaz faturası yiyecek ekmekleri kalmayacak bende oturup izleyecem çokta keyifli olacak şimdi beni zalim yapacaksınız oy verip onlar bu hale getirdi ülkeyi en çok da onlar çeksin

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Millet ilk aylar açacak herşeyden habersiz bı anda faturalar 2 3K gelecek en az kahkaha atacam o zaman merakla bekliyorum o günleri keşke bu sene kış hiç bitmese

Özellikle ben bursa kelesliyim bizim sülale ağır akp li durumları hiç birinin iyi değil bu kış burunları iyice sürtsün istiyorum bir ev kredisi kadar kira versinler üstüne de 2 3k doğalgaz faturası yiyecek ekmekleri kalmayacak bende oturup izleyecem çokta keyifli olacak şimdi beni zalim yapacaksınız oy verip onlar bu hale getirdi ülkeyi en çok da onlar çeksin
Hocam cidden inanıyor musum 2-3 k doğalgaz ödeyeceği halde ders çıkaracaklar?

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Hocam cidden inanıyor musum 2-3 k doğalgaz ödeyeceği halde ders çıkaracaklar?
Umurumda değil açıkçası onların aci çekmesi bana keyif veriyor bizi düşürdükleri durumu düşündükçe kafa göz dalasım geliyor bizzat eniştem dünyanin en aptal insanları arasında ilk 5 e rahat girer çocuklarına sünnet yaptırmaya para bulamadı da amcam yaptırdı sünnetlerin hala akp gençlik kollarında başkanlık yapma derdin de 5ay işsiz kaldı 2000 lira maaş ile 4 kişi gecindiler çok da yakından görmedim ama köpek bile gecinemez o paraya bu devirde hani devlet demedi ve çok zeki sanıyor kendini

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Umurumda değil açıkçası onların aci çekmesi bana keyif veriyor bizi düşürdükleri durumu düşündükçe kafa göz dalasım geliyor bizzat eniştem dünyanin en aptal insanları arasında ilk 5 e rahat girer çocuklarına sünnet yaptırmaya para bulamadı da amcam yaptırdı sünnetlerin hala akp gençlik kollarında başkanlık yapma derdin de 5ay işsiz kaldı 2000 lira maaş ile 4 kişi gecindiler çok da yakından görmedim ama köpek bile gecinemez o paraya bu devirde hani devlet demedi ve çok zeki sanıyor kendini
Hocam afyonla uyutulmuşçasına körü körüne destekliyorlar ve onların cezasını hepimiz ve gelecek günahsız nesiller çekecek, benim derdimde bu açıkçası. Hiçbir partiye bu kadar tapıldığını ne gördüm ne duydum,bu yaşadıklarımız başka bir şey.

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Hocam afyonla uyutulmuşçasına körü körüne destekliyorlar ve onların cezasını hepimiz ve gelecek günahsız nesiller çekecek, benim derdimde bu açıkçası. Hiçbir partiye bu kadar tapıldığını ne gördüm ne duydum,bu yaşadıklarımız başka bir şey.
O yüzden ülkenin bu haline bir yandan üzülüyorum bir yandan seviniyorum ve açık söyleyeyim başa kim geçerse geçsin eğer iyi bir muhalefet olmazsa karşısında bı 20 senede başka birine taparlar bı Z kuşağı mensubu olarak Z kuşağı da çok farklı değil

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,331
39

Ben de Bursa merkezde oturuyorum, Erikli'de, Uludağ eteklerine yakınım. Ev çok eski olmamasına rağmen etrafının açıkta oluşu, 1. katta oturuyor olmam, altımızın boş olması ve eski bir kombi kullandığım için sitedeki en yüksek faturayı ben ödüyorum.

Keles'li bir arkadaşım var, koyu Ak Partili. Hatta Belediye'de meclis üyesi. Önceden çok siyası paylaşım yapardı ancak uzun zamandır paylaşım yapmıyor. Artık onlar da bazı şeylerin farkında.

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Ben de Bursa merkezde oturuyorum, Erikli'de, Uludağ eteklerine yakınım. Ev çok eski olmamasına rağmen etrafının açıkta oluşu, 1. katta oturuyor olmam, altımızın boş olması ve eski bir kombi kullandığım için sitedeki en yüksek faturayı ben ödüyorum.

Keles'li bir arkadaşım var, koyu Ak Partili. Hatta Belediye'de meclis üyesi. Önceden çok siyası paylaşım yapardı ancak uzun zamandır paylaşım yapmıyor. Artık onlar da bazı şeylerin farkında.
İstediği kadar farkında olsunlar soverler sayarlar başka adam mı var deyip oy verirler

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
izmirde bile çevremde açlıktan afrikalıya dönmüş bir sürü insan var fakat tayip babaya tapıyorlar.

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49

Valla o dediğinin olacağını pek sanmıyorum bu halkın cahilliğini hafife almayın mesela bu kadına ne anlatsan boş , bunun gibi iktidara oy verecek milyonlar var açıkcası seçimden pek umudum yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt