Önemli Dlna özellikli eski tv de youtube, netflix ,iptv, cözümü Prime video Vestel,Samsung,Grundig,Philips

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Mb97 vestel ile youtube calisiyor ama netflix çalışmıyor video içeriklere tikladigimda netflix harici video acma engellendi uyarisi veriyor. Son Umut bunu den3mistim netflix icin ama isime yaramadi maalesef
baska telefonla denermisiniz ,kopya korumasi var ise telefonunuzda böyle bir uyari gelebilir

D Çevrimdışı

Determinant

Yeni Üye
1 Kas 2020
4
34
baska telefonla denermisiniz ,kopya korumasi var ise telefonunuzda böyle bir uyari gelebilir
Lg samsung xiaomi olmak üzere 3 telefon ile denedim. Aynı hatayı alıyorum.
Netflix anasayfa da bulunan videolari yakaliyor fakat giris yaptiktan sonra herhangi bir icerige tikladigimda icerik uyari vererek acilmiyor. Ozetle sanki netflix tarafindan alinmis bir onlem gibi goeunuyor ama nedenini bilemiyorum

IMG-20201101-WA0011.jpg

D Çevrimdışı

Determinant

Yeni Üye
1 Kas 2020
4
34
Mb97 vestele tekrar uygulama desteği gelmis netflix icin telefondan uygulamayi tv ye gondererek giris yapip kullanabiliyorsunuz

M Çevrimdışı

MERTmrt

Yeni Üye
7 Ocak 2021
3
28
Güzel haber için ben tesekkür ederim.Netflix sorunu bu sekilde çözüldü diyebiliriz o zaman.
Anakartiniz mb95 ,Netflix deneme imkaniniz var mi?Youtube durdur oynat komutlarini telefondan yapacaksiniz,
Abi ben yapamadım video olarak çeksen olmaz mı?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Abi ben yapamadım video olarak çeksen olmaz mı?

Screenshot_2021-01-07-09-28-03-611_com.instantbits.cast.webvideo.jpg

Son düzenleme:
Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
arkadaşlar bu uygulamayı Android telefonuma indirdim ip TV kurulumu yaptım bu uygulama menüsünden Samsung TV ye yansıtma ile alakalı problem yaşıyorum ap TV alıcısı nı Samsung TV ye indiriyorum 2 haneli kod ile bağlanıyorum ap TV alıcısına iptv kanalı yansıtamıyorum aynı problem ( iPhone'da ( iOS cihaz da olmuyor gayet düzgün yansıtıyorum ap TV alıcısına iOS ta( konu ile alakalı problem yaşayan ve çözümü olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

S Çevrimdışı

shabbaros

Yeni Üye
3 Eyl 2020
3
24
Merhabalar her ayarı yapmama rağmen tv adı çıkmıyor ms110 s anakartım da nedendir sizce :(

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri