Dikkat : 0+ Kan aranmaktadır - Cumaya kadar -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Gençler,İstanbul Okmeydanı SGK Cemil Taşçıoğlu hastanesinde yatan ve bypass ameliyatı olmayı bekleyen çocukluk arkadaşım (Aranan kan bulunduğu için iletişim bilgileri kaldırıldı) adına 0+ kan ihtiyacı vardır saat 08:00 / 14:00 arası kan verilebilir.İlgilenirseniz çok sevinirim,sanırım 2 ünite kalmış gerekli olan kana.Şimdiden teşekkür ediyorum.

WhatsApp-Image-2023-01-31-at-16.20.55.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Geçmiş olsun Emmi Arkadaşına acil şifalar dilerim.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,668
59
Çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin inşallah bu kan işleri zor bizede lazım olduğu zamanlar oldu kolay,kolay gelmek istemiyor kimse kan merkezlerine gidiyorsun vermiyorlar en son florans naytingale,den ücretli aldıydık yahu kan merkezleri ne işe yarar anlamıyorum halktan bedava topluyor acil birine lazım oldumu o kandan yok trombosit yok bu gruptan yok o zaman sen niye varsın millete eziyet,ten başka bir iş değil

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin inşallah bu kan işleri zor bizede lazım olduğu zamanlar oldu kolay,kolay gelmek istemiyor kimse kan merkezlerine gidiyorsun vermiyorlar en son florans naytingale,den ücretli aldıydık yahu kan merkezleri ne işe yarar anlamıyorum halktan bedava topluyor acil birine lazım oldumu o kandan yok trombosit yok bu gruptan yok o zaman sen niye varsın millete eziyet,ten başka bir iş değil
Amin,aynen katılıyorum:ok

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Zamanında babamda olmuştu. Kan grubu farketmez diyip 6 kişiden kan almışlardı. Eğer yine böyle bi durum olursa. Benim grup Arh(+). Gider veririm.

Çok geçmiş olsun.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
gecmis olsun,
pozitif olanlar hem negatiflerden hem poizitiflerden kan alabiliyormus
insanlar basina gelmeyince böyle seylerin önemini anlamiyor malesef

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
gecmis olsun,
pozitif olanlar hem negatiflerden hem poizitiflerden kan alabiliyormus
insanlar basina gelmeyince böyle seylerin önemini anlamiyor malesef
Teşekkür ederim Bratan, İzmir'de olsa sıkıntı olmayacak,tanıdıklar var ama İstanbul olması benim açımdan sıkıntı. tarikk tarikk 'nın yazdığını yarın söyleyeceğim kendisine bakalım .
Daha önce yazmıştım,4-5 aydır gerek aileden gerekse dostlardan ölümler oldu,bunların 2 tanesinde kan ihtiyacı oldu o gün tamamladık ama maalesef kurtulamadılar çünkü durumları çok kötüydü, tabii yaşamayan -ki Allah yaşatmasın- zor anlar maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt