Dijitsu 65" 165cm UHD Smart Led

H Çevrimdışı

hakaniko

Yeni Üye
8 Haz 2020
20
32
Selamlar. Biryerden bimin yeni kataloğu elime ulaştı. Gerçekliği konusunda bilemiyorum ancak sizce iş görür mü? Yoksa a101 deki 55uhl960 I almayı düşünüyorum.

IMG-20200609-WA0018.jpg

zyadas Çevrimdışı

zyadas 

Aktif Üye
4 Tem 2019
55
Şikayetvar sitesinde servis konusunda çok sıkıntılı olduğu görünüyor almadan önce inceleyin isterseniz.

H Çevrimdışı

hakaniko

Yeni Üye
8 Haz 2020
20
32
Linkte Dijitsu 55" ilgili yorumlar mevcut
Enazindan bir fikir verir.

Şikayetvar sitesinde servis konusunda çok sıkıntılı olduğu görünüyor almadan önce inceleyin isterseniz.

Aslında ben de çekimserim. Sırf o yüzden Hi-level TV yi sunny garanti diye almadım. Vestel bekliyordum. Cihaz yorumlarına göre haftaya gelecek olan 55 modeli düşünüyordum ama abim biraz bakın nasıl birşeymiş diye söyleyince bi göz atayım dedim. Bana da pek güven vermedi.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Yenileme hızı iyiyse büyük panel için alınır ama arkasına reciver ve ya box gerekir ne kadar ömürlü olur bilemeyiz

İmkan var ise 1000 tl daha ekleyip 65u9500 alın servis güvencesi olur ve kafanız rahat olur

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
65 inç bir televizyona 2x8W ses çıkışı neyin nesidir anlamadım. Bol bol gölgelenmeler, ışık sızması vb. bir sürü şey ile karşılaşırsınız gibime geliyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte..

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bizim binanın altında Bim var bu konuyu görünce aklıma geldi,dün bir vatandaş burnundan soluyarak arabadan 55" bir Dijitsu çıkarıp sinirli bir şekilde mağazadan içeri daldı, sonrasını bilmiyorum ama 4000 liraya yakın paralar ülkemiz koşullarında az değil hiçbirimiz parayı ağaçtan toplamıyoruz o yüzden bu tip çakmanın çakması markalara ben temkinli yaklaşıyorum

A Çevrimdışı

aktuelsok

Yeni Üye
18 Mar 2019
14
43
Bizim binanın altında Bim var bu konuyu görünce aklıma geldi,dün bir vatandaş burnundan soluyarak arabadan 55" bir Dijitsu çıkarıp sinirli bir şekilde mağazadan içeri daldı, sonrasını bilmiyorum ama 4000 liraya yakın paralar ülkemiz koşullarında az değil hiçbirimiz parayı ağaçtan toplamıyoruz o yüzden bu tip çakmanın çakması markalara ben temkinli yaklaşıyorum
26 Haziran Cuma günü 55" Dijitsu yine Bim'e geliyor ama fiyatı 4000 değil 2499 lira

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt