Dijitsu 32DS9800 Play Store Erişim Problemi

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
iyi günler değerli ustalar iki yıl öce bu markanın ds7700 modelini aldık android diye ama androidle ilgili hiçbir işlem yapamıyoz sadece youtube ve birkac hazır apk var onlar çıkıyor varmı bir çözümü
Yukarıdaki mesajları inceleyebilirseniz aynı problemden bahsediliyor. Şu an için sistemin yapısı gereği herhangi bir çözüm üretme şansı yok.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ben android'i de genel olarak sevmiyorum açıkçası. Linç yemek istemem ancak telefon olarak bile kullanmak zul geliyor bana. TV'nin bu hali bana zamanında kullandığım Samsung Galaxy S3'e sonradan kurduğumuz saçma sapan romları hatırlatıyor. Çok hoşlanmadım açıkçası bu tv'den. 22" fhd bir panel ve üzerine düzgün lisansı olan bir android stick almak ek iyi çözüm galiba.
Aslında en güzeli bence,bunu da hep yazdım ve söyledim ,hatta smart olmayan düz tv de süper olur :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Aslında en güzeli bence,bunu da hep yazdım ve söyledim ,hatta smart olmayan düz tv de süper olur :ok
Sayın teraspy teraspy Emmi. Zamanında HiLevel 55uhl950 yanına bir tane awox 49" almıştım. Smart v.s. hiçbirşey yoktu. Hatta dahili uydu alıcı bile yok. Bence cillop gibi. Halen aynı şekilde sadece büyük boyutlu monitör mantığıyla cihaz çıkarsalar birçok kullanıcının da işi görülmüş olur dediğiniz gibi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Sayın teraspy teraspy Emmi. Zamanında HiLevel 55uhl950 yanına bir tane awox 49" almıştım. Smart v.s. hiçbirşey yoktu. Hatta dahili uydu alıcı bile yok. Bence cillop gibi. Halen aynı şekilde sadece büyük boyutlu monitör mantığıyla cihaz çıkarsalar birçok kullanıcının da işi görülmüş olur dediğiniz gibi.
Evet aynen katılıyorum,mart ayında arkadaşa öyle aldık,düz tv ve android S11 uydu alıcısı.Bu arada tv yi de bizim meşhur Üçyol'dan daha uygun fiyata aldık,uyduyu da sahibinden almış :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Evet aynen katılıyorum,mart ayında arkadaşa öyle aldık,düz tv ve android S11 uydu alıcısı.Bu arada tv yi de bizim meşhur Üçyol'dan daha uygun fiyata aldık,uyduyu da sahibinden almış :ok
Çok güzel. Ayrıca aklıma geldi. Hilevel' i de ilk aldım. Smartını bir kurcaladım. Tarayıcıyı açtım. Ben bunu bu kumandayla kullanamam, kırarım kumandayı dedim. Onu da kullanmadım. İlk zamanlar miracast dongle ile Telefondan aktarıyorduk, sonra android box aldık öylece devam ettik.

Geri
Üst Alt