Dijital Yada Analog Doğru Ölçüm Yapan Ev Tipi Baskül Tavsiyelerinizi Bekliyorum

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
Merhabalar abilerim kardeşlerim ev tipi baskül almak istiyorum, çok fiyatlı yada çok ucuz olmasın ama doğru sonuç versin, evinizde bizzat kullandığınız önerebileceğiniz ürünleri yazarsanız sevinirim.

dijitallerin sapmaları beni analoga itiyor ama onlarda hassas değiller zamanla yayları gevşeyince doğru ölçüm yapmıyor.

yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Screen-Shot-04-26-19-at-11.51-AM.jpg

bu ürünü kullanmıştım çok stabil ölçüm yapmıyordu.

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
maalesef o konuda kesin bir bilgi yok, sizin gibi bende muhtelif analog ve dijital basküller kullandım, gram hesabı yapmadığım için çokta kafaya takmadım. eğer bulabilirsen Seca marka, sokak tartıcılarının kullandığı baskülü analog tavsiye ederim, pek çok eczanede de onu kullanırlar.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Bende bu urunu kullandim aslinda guzel ama bu tarz urunlerin zemine koyarken dumduz olmasina dikkat edilmesi gerekiyor 2mm egik olsa 1kg yanlis gosterme huylari var maalesef

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
fiyat hesaplı görünüyor, zemin sabit olmasına rağmen sapma olması benim hoşuma gitmeyen olay bu üründe durum nasıl acaba

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Arzum AR550 kullanıyorum, kendi sitesinde çok pahalı... Google alışverişten fiyata göre sıraladım, inceleyebilirsiniz;

Şöyle diyeyim, yine ARxxxx serisi tipi birebir benzer olan tartıyı 5 sene rahat kullandım, bizim oğlan 4 ayağından birinin plastiğini çıkarmıştı, 100 kilo olan beni 75 kilo olarak tartıyordu, deneme için bir ayağını da ben söktüm nasıl becerdi acaba diye :) 50 kilo gelmeye başladım, 4 ayak kiloyu eşit bölüyormuş,

Mekanizması sağladımdı yetkili servis 20TL saydı, yukarıdaki paylaştığım tartı için de 50 TL verip, 70 TL ye mal etmiştim geçen sene...

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
geçenlerde bende bim de son kalanı almadan önce foruma baktım (: dedim şansıma artık alayım dedim aldım stabil çalışıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt