Digiturk Modül TV İle Uyumlu Mu

K Çevrimdışı

Kimbooo

Yeni Üye
19 Tem 2021
7
32
Modüller illegal değil, bu arkadaşın sattığı sadece boş modül içinde kart yok. Yani bir teneke parçasından ibaret, hiç bir işlevi yok ?

Digiturk yeni üyelikler de modül üyeliği vermiyor, kart cihaz eşlemeli üyelik veriyor. Yani size bir uydu alıcısı veriyor içinede kartı takıyor, bu ikisinide eşleştiriyor. O kartı içinden çıkarıp başka bir cihaza veya modüle taksanızda çalışmıyor. Sadece size verdiği uydu alıcısında çalışıyor.

Yani bu modülü satın alsanız Digiturk bayisine gitseniz size üyelik vermeyecekler. Bizzat Digiturk'un kendisiden bile isteseniz size modüllü üyelik vermeyecek, modüllü üyelik Digiturk'te yok.

Kimisinde modül var ve izliyorlar dersenizde, eskiden Digiturk'te modüllü üyelik vardı, onlar çok eski üyeler. Bazısıda Arçelik ve Vestel'in zamanında tv alana Digiturk üyeliği hediye kampanyaları ile bu modüllere sahip oldu. Modüllü üyelik kaldırılsa bile onların üyeliği eskiden modüllü olduğu için devam ediyorlar, hatta Digiturk bu modüllü üyelere zamanında çok baskıda yaptı, modülleri geri alıp uydu cihazı vermek için. Şimdi ise Digiturk bu eskiden modüllü üyeliği olanlar Süper Lig paketlerini satmıyor, sadece film,dizi,belgesel paketlerini satın alabiliyorlar. Süper Lig maçlarını izlemek isterlerse modülü iade etmelerini ve cihaz kart eşleşmeli üyeliğe geçmelerini söylüyor.

Kısacası sizin modül üyeliği alabilmenizin tek yolu, hali hazırda Digiturk modül üyeliği olan birini bulmanız ve onun üyeliğini üzerinize devir almanızdan geçiyor.
teşekkür ederim cevapladığınız için konuyu anladimda çok bu kart modül olayını hiç yapmadım ondan dolayı neyse ALLAH'TAN almadım yoksa üstümde kalırdı peki bu insanlar hicmi utanma duygusu yok para insanı nereye sürüklüyor arkadaş hiçbi dürüst insan kalmadı dostum sanada ayrı minnettarım senin bilmedigin bir konu olursa buradayım bende internetim var DİGİTÜRK yayınları linkleri var izlerim ??

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
teşekkür ederim cevapladığınız için konuyu anladimda çok bu kart modül olayını hiç yapmadım ondan dolayı neyse ALLAH'TAN almadım yoksa üstümde kalırdı peki bu insanlar hicmi utanma duygusu yok para insanı nereye sürüklüyor arkadaş hiçbi dürüst insan kalmadı dostum sanada ayrı minnettarım senin bilmedigin bir konu olursa buradayım bende internetim var DİGİTÜRK yayınları linkleri var izlerim ??
Ne demek hocam bilgi paylaştıkca güzel ? bugün siz benden bir bilgi alırsınız, yarın ben sizden bir bilgi alırım, forumun güzelliğide bu zaten ? Digiturk internetten izleme şansınız varsa Bein Connect üyeliklerine bakmanı tavsiye ederim ?

K Çevrimdışı

Kimbooo

Yeni Üye
19 Tem 2021
7
32
Ne demek hocam bilgi paylaştıkca güzel ? bugün siz benden bir bilgi alırsınız, yarın ben sizden bir bilgi alırım, forumun güzelliğide bu zaten ? Digiturk internetten izleme şansınız varsa Bein Connect üyeliklerine bakmanı tavsiye ederim ?
gerek yok ustat zaten internetten izliyorum ara sıra donmalar oluyor onun için tv için söyledim birde bu digitürk modül değilde uydu satın alsam kartla eşlermi harhangi bir digitürk uydusu eski yada yeni yoksa onlarin belirli bir uydumu gerekli ??

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
gerek yok ustat zaten internetten izliyorum ara sıra donmalar oluyor onun için tv için söyledim birde bu digitürk modül değilde uydu satın alsam kartla eşlermi harhangi bir digitürk uydusu eski yada yeni yoksa onlarin belirli bir uydumu gerekli ??
Uydu cihazı almana gerek yok, Digiturk üyesi olursan Digiturk sana uydu cihazı veriyor zaten fiyata dahil. Üyeliğin bitince devam etmezsen geri alıyor cihazı ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Cart sharing nedir bu anlamadım yani modül işi artık kaldirdilarmi yoksa başka bir durum
Korsan yayın izletmenin bir yolu diye biliyorum.
Bu modüllere takılan kartları PC'ler aracılığıyla kullanıyorlardı sanırım millete yayın vermek için.
Modüle sıcak bakılmamasının nedeni bu diye biliyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Korsan yayın izletmenin bir yolu diye biliyorum.
Bu modüllere takılan kartları PC'ler aracılığıyla kullanıyorlardı sanırım millete yayın vermek için.
Modüle sıcak bakılmamasının nedeni bu diye biliyorum.
Digiturk'te maç yayınlarında ekranda kod çıkar ( örnek HADDJKLDS ) bu kod her cihazda farklıdır, bu kod ile kaçak yayının hangi üyenin cihazından yapıldığını bulabiliyorlar. Sanırım bu kod modüllü üyeliklerde yapılamadığı için modüllü üyelik vermiyorlar. Gel gelelim kaçak yayın yapanlar bu koduda gizleyebiliyorlar, kod daha ekranda gözükmeden kodu bulanıklaştırıyorlar ve hiç bir şekilde gözükmüyor :bilmiyom

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Digiturk'te maç yayınlarında ekranda kod çıkar ( örnek HADDJKLDS ) bu kod her cihazda farklıdır, bu kod ile kaçak yayının hangi üyenin cihazından yapıldığını bulabiliyorlar. Sanırım bu kod modüllü üyeliklerde yapılamadığı için modüllü üyelik vermiyorlar. Gel gelelim kaçak yayın yapanlar bu koduda gizleyebiliyorlar, kod daha ekranda gözükmeden kodu bulanıklaştırıyorlar ve hiç bir şekilde gözükmüyor :bilmiyom
Evet, en son o rastgele süre aralıklarıyla kod gösterme yöntemini getirmişlerdi.
Açıkçası futbolu takip etmediğim için böyle dertlerim yok. :kiskis

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Evet, en son o rastgele süre aralıklarıyla kod gösterme yöntemini getirmişlerdi.
Açıkçası futbolu takip etmediğim için böyle dertlerim yok. :kiskis
İyiki futbolu takip etmiyosun yoksa bu ülkede futbol izleyebilmek zengin işi ? Gerçi şimdi ıptv denen olay bunların sonunu getirecek gibi, çözüm de bulamıyorlar ? zaten ıptv nin önünü kesemezler, istedikleri kadar çözüm yoluna gitsinler yine kesemezler ? ancak fiyatları makul seviyelere, Türkiye gerçeklerine göre yaparlarsa o zaman Iptv ye darbe vurabilirler ? şimdi bir futbol izleyicisinden Digiturk aylık 134 tl mi ne o civarlarda para istiyor Süper Lig için aylık, şimdi Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi Exxen'de olacak, La Liga Dsmart'ta, Premier Lig, Serie A S Sport'ta, hadi bunlarada üye olunsun, Türkiye'de futbol sever biri neredeyse toplam aylık 200 tl'yi gözden çıkaracak. Diğerlerini boşver sadece Türkiye Süper Ligi için aylık 134 tl herkes veremiyor. Eee ne yapıyor bu futbolsever alternatif arayışlarına giriyor ve illegale bulaşıyor. Sonra bu büyük firmalarımız illegalden şikayet ediyor, Türkiye'de korsan yayın izleyen çokmuş, ee sen itiyorsun adamı illegale, adam sana vereceği aylık ücretle ıptv de 1 sene izliyor platform aleminde ne var ne yok.

Bu bildiğiniz çakma adidas, çakma nike ayakkabı giymek gibi birşey. Ama arada ki fark çakma adidasla, nike ile bu devler batmaz, ama bu fiyat politikası ile Türkiye'de futbol izleyicisi bulmak zor. Zaten beIN'in son senesi bu sene, bu sene de bitince pılını pırtını toplar kaçarlar ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
İyiki futbolu takip etmiyosun yoksa bu ülkede futbol izleyebilmek zengin işi ? Gerçi şimdi ıptv denen olay bunların sonunu getirecek gibi, çözüm de bulamıyorlar ? zaten ıptv nin önünü kesemezler, istedikleri kadar çözüm yoluna gitsinler yine kesemezler ? ancak fiyatları makul seviyelere, Türkiye gerçeklerine göre yaparlarsa o zaman Iptv ye darbe vurabilirler ? şimdi bir futbol izleyicisinden Digiturk aylık 134 tl mi ne o civarlarda para istiyor Süper Lig için aylık, şimdi Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi Exxen'de olacak, La Liga Dsmart'ta, Premier Lig, Serie A S Sport'ta, hadi bunlarada üye olunsun, Türkiye'de futbol sever biri neredeyse toplam aylık 200 tl'yi gözden çıkaracak. Diğerlerini boşver sadece Türkiye Süper Ligi için aylık 134 tl herkes veremiyor. Eee ne yapıyor bu futbolsever alternatif arayışlarına giriyor ve illegale bulaşıyor. Sonra bu büyük firmalarımız illegalden şikayet ediyor, Türkiye'de korsan yayın izleyen çokmuş, ee sen itiyorsun adamı illegale, adam sana vereceği aylık ücretle ıptv de 1 sene izliyor platform aleminde ne var ne yok.

Bu bildiğiniz çakma adidas, çakma nike ayakkabı giymek gibi birşey. Ama arada ki fark çakma adidasla, nike ile bu devler batmaz, ama bu fiyat politikası ile Türkiye'de futbol izleyicisi bulmak zor. Zaten beIN'in son senesi bu sene, bu sene de bitince pılını pırtını toplar kaçarlar ?
Bence asıl mesele kendi takımlarımızın maçlarının ücretli olması.
O kadar vergi veriyoruz, bence bedava olmalı.

C Çevrimdışı

Chappie

Yeni Üye
13 Ağu 2021
1
39
Merhaba canım. Lütfen bana DigiTurk tunerim ve akıllı kartım olduğunu söyleyin, 7. uydudan kanal izliyorum. Bir DigiTurk modülü satın almak ve içine bir kart koymak ve DigiTurk tunerden değil tunerimden izlemek istiyorum. DigiTurk modülünü nereden satın alabilirim?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri