Digiturk Kampanyaları ve Paketleri Hakkında

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Digiturku ne kadar tehdit ederseniz ne kadar indirim alabilirsiniz başlığı da açmak lazım :kıskıs:

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Aynen Adem hocam burada püf nokta taahhüt bitiminize 1 ay kala aramalar başlar. Verdikleri teklifi taahhüt sonuna kadar hep red edeceksiniz. İstediğiniz bir teklif gelmez ise iptal fax ı çekeceksiniz. İşte iptal fax ından sonra verecekleri tekliflere şaşırabilirsiniz [emoji846]

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Digiturk Kredi Kartı Kampanyaları

Ailenin Yıldızı Paketi Kredi Kartı ayda 20 tl ye 12 ay taksitli. 3 Aralık 2017 ye kadar geçerli.

Sporun Yıldızı Paketi Kredi Kartına ayda 79 tl ye 12 ay taksitli. 3 Ocak 2018 e kadar geçerli.

Aktivasyon ve kurulum ücretsiz. Binanızda eutelsat çanak anteniniz yok ise çanak anten , lnb , kablo ve kurulumu ayda 10 tl olarak 12 ay boyunca faturalandırılır. İstenirse 95 tl olarak gelen servise tek seferde ödenebilir.

Yada gelen servise ücretsiz olarak , rica ederek mevcut turksat çanağınızı eutelsata çevirmesini söyleyebilirsiniz , turksat çanağınızı çevirince isterseniz servise hazır gelmişin sen bana ayda 10 tl ye hotbird kur , eutelsat kurmuş gibi yap anlarsın ya deyip bu işten faydalı ayrılabilirsiniz. Üyeliğiniz bitsede çanak antenler ömür boyu sizindir. Bunlar hep ek bilgi bakın [emoji846]

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
ben digitürke 2013 den beri üyeyim engellli paket kampanyasından sporun yıldızı paketi ayda 70 tl ödüyorum yazları 2 ay kapıyorum aylık 61 tl denk geliyor 

plus kutu ücretli olmasına rağmen 2014 den beri arıyorum iptal edecem diyorum sonra tamam kutu parası almıyoruz diyorlar

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Engelli paketi olarak şuan mevcut engelli fiyatından 70 tl den izliyorsunuz. Digiturk zaten engelli paketlerinde kelime oyunu yapar. Engellilere %50 indirim kampanyası der , taahhütsüz yani liste fiyatı 99 tl olan sporun yıldızı paketini engelli kampanyasında liste fiyatı olarak 140 tl olarak gösterir %50 indirim 70 tl der. Halbuki 99 tl normal fiyat bununda yarısı 49,5 tl yapar.

Birde şu 2 ay dondurma hakkındada kelime oyunu yapıyor Digiturk. Bunu eskiden yapmıyordu ama artık yapmaya başladı. Mesela size aylık 70 tl demişler 2 ay dondurma hakkınız var 70x12= 840 TL yapar. Çıkan toplam ücreti 12 ye böleceksiniz , neden 14 e bölüyorsunuz. 14 e bölerseniz karşınıza çıkan rakam 60 tl olur. İyide o 2 ay siz hizmet almıyorsunuz zaten , Digiturk yayınlarınız kapanıyor , izlediğiniz birşey yok. Siz izlediğiniz ayları baz alacaksınız , yani aylık ödemeniz 60 tl değil 70 tl dir.

Başka bir forumda engelli paketi olanların taahhütü bittiğinde iptal fax ı çektiğini , iptal fax ından sonra ilk 6 ay 35 tl ikinci 6 ay 70 tl den üyelik yenilediklerini gördüm. 2 ay yayın dondurma ve cihaz dahil.

6x35 = 210
6x70 = 420
210+420 = 630
630÷12 = 52,5 tl size dedikleri gibi 14 e bölsek 45 tl ye düşer aylık.

Zaten sporun yıldızı paketi normal üyelere ayda 79 tl. Her üyenin 12 ay içinde 2 ay yayın dondurma hakkı vardır. O 2 ayda üye hiç bir hizmet almaz. Cihaz ücretine gelince zaten bilmeyen üyeler cihazlara ücret ödüyor. Israr edilince hemen ücretsiz tanımlıyorlar cihazları.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
The_SreT' Alıntı:
Engelli paketi olarak şuan mevcut engelli fiyatından 70 tl den izliyorsunuz. Digiturk zaten engelli paketlerinde kelime oyunu yapar. Engellilere %50 indirim kampanyası der , taahhütsüz yani liste fiyatı 99 tl olan sporun yıldızı paketini engelli kampanyasında liste fiyatı olarak 140 tl olarak gösterir %50 indirim 70 tl der. Halbuki 99 tl normal fiyat bununda yarısı 49,5 tl yapar.

Birde şu 2 ay dondurma hakkındada kelime oyunu yapıyor Digiturk. Bunu eskiden yapmıyordu ama artık yapmaya başladı. Mesela size aylık 70 tl demişler 2 ay dondurma hakkınız var 70x12= 840 TL yapar. Çıkan toplam ücreti 12 ye böleceksiniz , neden 14 e bölüyorsunuz. 14 e bölerseniz karşınıza çıkan rakam 60 tl olur. İyide o 2 ay siz hizmet almıyorsunuz zaten , Digiturk yayınlarınız kapanıyor , izlediğiniz birşey yok. Siz izlediğiniz ayları baz alacaksınız , yani aylık ödemeniz 60 tl değil 70 tl dir.

Başka bir forumda engelli paketi olanların taahhütü bittiğinde iptal fax ı çektiğini , iptal fax ından sonra ilk 6 ay 35 tl ikinci 6 ay 70 tl den üyelik yenilediklerini gördüm. 2 ay yayın dondurma ve cihaz dahil.

6x35 = 210
6x70 = 420
210+420 = 630
630÷12 = 52,5 tl size dedikleri gibi 14 e bölsek 45 tl ye düşer aylık.

Zaten sporun yıldızı paketi normal üyelere ayda 79 tl. Her üyenin 12 ay içinde 2 ay yayın dondurma hakkı vardır. O 2 ayda üye hiç bir hizmet almaz.  Cihaz ücretine gelince zaten bilmeyen üyeler cihazlara ücret ödüyor. Israr edilince hemen ücretsiz tanımlıyorlar cihazları.

2 ay kapanmıyor ben ailenin yıldızı paketine geçiyorum + plus kutuda ücretsiz 

70 * 10 ay  700 tl sporun yıldızı 
20 *  2 ay   40 tl  ailenin yıldızı 

740 / 12 :  61,66 tl  aylık ortalama

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
bi dahaki sefere iptal talebini ileteceğim zaman engelli paket olarak  çok pahalı gelmeye başladı dersem daha uygun fiyat teklif ederler mi

esasta işin kötü yanı yabancı liglerin maçlarını izelmediğim halde para ödemem oldu yoksa paket sistemi değişmeden önce süper lig pakete 52,50 tl ödüyordum plus iq kutuda dahil 

yeni paket sistemi benim için kötü oldu pahalıya gelmeye başladı

daha uyguna almam için ne yapmam lazım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,554
Turbo k.arza78' Alıntı:
bi dahaki sefere iptal talebini ileteceğim zaman engelli paket olarak  çok pahalı gelmeye başladı dersem daha uygun fiyat teklif ederler mi

esasta işin kötü yanı yabancı liglerin maçlarını izelmediğim halde para ödemem oldu yoksa paket sistemi değişmeden önce süper lig pakete 52,50 tl ödüyordum plus iq kutuda dahil 

Dijiturk'un Yerınde Olsam Iptal Etmem

Nerelerdesın Sen Kaçak :kop:

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
Sota' Alıntı:
Turbo k.arza78' Alıntı:

Dijiturk'un Yerınde Olsam Iptal Etmem

Nerelerdesın Sen Kaçak :kop:

buralardayım site çok güzel olmuş emeği geçenlerin ellerine kollarına emeklerine sağlık

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
sota hocam cep telefon operatörler diye yer açsanız kim ne kadar teklif alıyorsa yazalım ne dersiniz 

vodafone türk telekom türkcell

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Hocam Digiturk iptal fax ını görmeden uygun teklif sunmaz [emoji846] yeni yılda yeni zamlar kapıda şimdiden belirteyim.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
The_SreT' Alıntı:
Hocam Digiturk iptal fax ını görmeden uygun teklif sunmaz [emoji846] yeni yılda yeni zamlar kapıda şimdiden belirteyim.

engelli paket kullananlarada teklifler sunuluyor mu iptal talebi verince ( engelli aboneler iptal fax çekmesine gerek yok telefon ile iptal talebi iletebiliyor )

yeni paket hiç iyi olmadı bu spor ekstra paketi ayrı satılmalı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,554
Eyvallah tesekur ederim
Ara ara ugra ozletme kendini

Istek oneri basligina
Istediğini detaylıca yazarsan

Hal Caresine Bakariz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar