Digiturk Cihazları Hakkında ( Genel ) Sorular - Bilgi - Sorunlar

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hımm bilgim dahilinde digiturk kutu üretimlerini şu sıralar SUNNY gurup yapıyor ki çok basit cihazlar.
VESTEL zaten uzun yıllardır DİGİTURK için üretim yapmaya devam ediyor
HUMAX cihazlar ise içlerinde en çok beğendiğim cihazlardır, Hatta DİGİTURK üyeliğim esnasında VESTEL üretimi olan cihazı DT de çalışan bir arkadaşıma rica edip HUMAX ile değiştirtmiştim.  :ok:

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Evet Humax cihaz şu an için en iyi digiturk cihazıdır. Humax cihazlar içindede şuan en iyi cihaz ufak olan HM 9505 HD cihazdır. Bu cihaz diğer cihazlara göre daha güzel bir görüntü vermekte ve digiturk portal yani şuan ki adıyla beIN Connect için en seri ve stabil cihazdır.

Tabi Sagemcom digiturk plus iq cihazıda unutmayalım [emoji846]

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Digiturk ( beIN ) yeni uydu cihazları yoldaymış diye duydum , acaba Vestel mi yoksa Humax mı yapacak bu cihazları :alala

A Ado hocam Vestel'de bir hareketlilik var mı acaba Digiturk ( beIN ) uydu cihazı hakkında :saskin

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Son bir aydır, hiç bir müdahale olmadan, dijitürkte bulunan bazı kanallar gidiyor, kurulum yaparsam geri geliyor ve bir süre sonra tekrar gidiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Bilgisi tecrübesi olan var mı?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Son bir aydır, hiç bir müdahale olmadan, dijitürkte bulunan bazı kanallar gidiyor, kurulum yaparsam geri geliyor ve bir süre sonra tekrar gidiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Bilgisi tecrübesi olan var mı?
Cihaz arızası olabilir hocam. Giden kanallar sadece HD kanallar ise bu bazen yaşanabiliyor Digiturk'te.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Cihaz arızası olabilir hocam. Giden kanallar sadece HD kanallar ise bu bazen yaşanabiliyor Digiturk'te.
Giden kanallar aynı kanallar oluyor... Tam da işime yarayan kanallar, yoksa umurumda olmaz... İzTv, National Geographic, Dmax, beinSports gidiyor.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Mücadele sonucunda bir adım yol aldım gibi... Sitenin ortak çanağındaki LNB Mdu4 görünüyor ve Digiturk servisinin söylediğine göre bu LNB'nin Mdu5 olması gerekiyormuş... Cihazı söktüm götürdüm, serviste kurulum yaptık, doğrudan LNB'yi Mdu5 olarak gördü ve eksik kanalları da kurulum yaptı, eve geldim, normal olarak (Mdu5 olmadığı için) sıfır kanal dedi, tekrar kurulum yaptığımda LNB'yi Mdu4 olarak gördü ve eksik kanal ile kurulum yaptı.

Bu durum site yönetimini ilgilendirdiği için, bilgi verdim, bakalım ne zaman LNB değişimi yapacaklar.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu gün teknik eleman geldi, LNB'yi değiştirdi, bütün kanallar kendine geldi. :clap Bende CİCİTürk'ü iptal ettirmekten vazgeçtim, 6 ay bütün kanalları hediye verdiler, 2 ay Lig Tv hediye, aylık 21 liraya da fiyatı düşürdüler... :fiskos

Daha ne olsun.:saskin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt