DIGITURK AİLENİN YILDIZI PAKETİ Alana, 6 Ay Boyunca SPORUN YILDIZI PAKETİ Hediye!

Mehmet Z. Çevrimdışı

Mehmet Z.

Aktif Üye
13 Şub 2018
53
Arkadaşlar merhaba. Biraz önce yararlandığım (bana göre muazzam :biggrin:) bir kampanyadan sizi de haberdar etmek istedim. Umarım stoklarda sıkıntı olmaksızın dileyen herkes yararlanabilir. N11.com üzerinden, Hatay'da bulunan bir Arçelik bayisi bu kampanyayı aktif etmiş ve ben de oradan faydalandım.

239 LİRAYA

AİLENİN YILDIZI PAKETİ Alana, 6 Ay Boyunca [3 Haziran 2019'a kadar] SPORUN YILDIZI PAKETİ Hediye!

Bu kampanya bir Arçelik & Digiturk işbirliğidir.

Ailenin Yıldızı Paketi taahhüt süresi 12 aydır.

Önemli bir detay var ki; Sporun Yıldızı Paketi hediyesinin geçerli olması için 3 Ocak 2019'a kadar teknik servisin gelip kurulum yapması gerekiyor. Bunu internet sitesinde belirtmemişler, aman dikkat!

Kampanya linki:

N11.com Satış linki:

Son düzenleme:
catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Arkadaşlar merhaba. Biraz önce yararlandığım (bana göre muazzam :biggrin:) bir kampanyadan sizi de haberdar etmek istedim. Umarım stoklarda sıkıntı olmaksızın dileyen herkes yararlanabilir. N11.com üzerinden, Hatay'da bulunan bir Arçelik bayisi bu kampanyayı aktif etmiş ve ben de oradan faydalandım.

239 LİRAYA

AİLENİN YILDIZI PAKETİ Alana, 6 Ay Boyunca [3 Haziran 2019'a kadar] SPORUN YILDIZI PAKETİ Hediye!

Bu kampanya bir Arçelik & Digiturk işbirliğidir.

Ailenin Yıldızı Paketi taahhüt süresi 12 aydır.

Önemli bir detay var ki; Sporun Yıldızı Paketi hediyesinin geçerli olması için 3 Ocak 2019'a kadar teknik servisin gelip kurulum yapması gerekiyor. Bunu internet sitesinde belirtmemişler, aman dikkat!

Kampanya linki:

N11.com Satış linki:

12 ay mı 239₺?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
donanımda konusu vardı ama satıcının yorumlara sorulara cevap vermediğini yazmış herkes. güvenip almak mesele, birde 10 lira kargosu varmış sanırım.

Mehmet Z. Çevrimdışı

Mehmet Z.

Aktif Üye
13 Şub 2018
53
donanımda konusu vardı ama satıcının yorumlara sorulara cevap vermediğini yazmış herkes. güvenip almak mesele, birde 10 lira kargosu varmış sanırım.

Hocam ben kargo dahil fiyatı(239 Lira) yazdım o sebeple.

Ben de başta şüphelenmiştim sorulara cevap vermemelerinden falan ama hiçbir sıkıntı yaşamadım. Aktivasyon kodu birkaç saat içerisinde tarafıma iletildi.

Kısacası gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. N11 güvencesi de bir başka artısı.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Hocam ben kargo dahil fiyatı(239 Lira) yazdım o sebeple.

Ben de başta şüphelenmiştim sorulara cevap vermemelerinden falan ama hiçbir sıkıntı yaşamadım. Aktivasyon kodu birkaç saat içerisinde tarafıma iletildi.

Kısacası gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. N11 güvencesi de bir başka artısı.

güle güle kullanın hocam

Mehmet Z. Çevrimdışı

Mehmet Z.

Aktif Üye
13 Şub 2018
53
Anlamadigim nokta digiturk abonelik sistemiyle calismiyo mu bu nasil 239 lira oluyo peki
Hocam bu kampanyayla ilgili neredeyse herkes sizin gibi şaşkın ama "üzümünü ye, bağını sorma" durumuna döndü olay. Bizler tüketici olarak böyle büyük avantajları nadiren yakalıyoruz ve sorgulamaya fırsatımız bile olmuyor çoğu zaman. :biggrin:

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Hocam bu kampanyayla ilgili neredeyse herkes sizin gibi şaşkın ama "üzümünü ye, bağını sorma" durumuna döndü olay. Bizler tüketici olarak böyle büyük avantajları nadiren yakalıyoruz ve sorgulamaya fırsatımız bile olmuyor çoğu zaman. :biggrin:
Ya aldim alcam fena gaza geldim fakat daha once digiturk almadim hic. Bu 229 liralik olay uydu yayinli mi yoksa digiplay mi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt