DH Üyelerinin Destek Talebi - Konu Toplumsal - Tüketici Elektroniği

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aslında (Kimse darılıp gücenmesin) forumumuzda bu tarz destek talep konularını pek kimse tınlamadığı için bir daha açmamaya karar vermiştim ama şimdi bakıyorum başka forumlarda yönetici Recep Baltaş, Mesut Çevik bile konuya destek verip, Jahrein bile mevzuda etiketlenince utandım, bizim forumdan bir destek olmazsa olmaz diye geldim konu açayım dedim.

Mevzu yine Samsung Türkiye ve N11 tarafından DRK Elektronik adı altında satışların yapılıp ürünlerin yollanmama mevzusu.

Özellikle DH üyesi 50 dolayında arkadaşımız bu konuda mağdurlar ve destek istiyorlar.

Sizden video izlemenizi veya başka herhangi bir şey yapmanızı değil, aşağıdaki twitter linkinde bulunan konuya bir nokta dahi koysanız destek olmanızı rica ediyorum.

Ben yarın Derneğimiz avukatı ile yüz yüze görüşüp olayın hukuki kısmında neler yapılabilir kısmına da bakacağım ayrıyeten.

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Adem bey Twitter dan rt ve beğeni yaptım. Umarım en kısa zamanda tüketici ler hakkına kavuşur.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ustacım emeklerine ve tüm dostların emeklerine sağlık.

Sosyal mecra gücü ile 50 dolayında mağdur arkadaşın sorununu 2 günde çözmenin mutluluğunu yaşıyouz bu gün. :ok

ag.png

sk.png

tvt.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
15 gündür internet kesikti twitter üzerinde yazmadığım yer kalmadı zar zor bugün sorunu çözdürdüm..
ve videoları izlemeye başladım sistem çalışmıyor çökmüş TurkTelekom işini yapmıyor 15 günde bağıra çağıra
En son Madem konuşa konuşa anlaşamıyoruz dağ kanunları ile çözelim istediğiniz bumu 2 gün sonra setbaşı TT müdür beyi bir ziyaret edeyim haberlere çıkarız belki o zaman çözülür dedim 2 saat sonra internet geldi bilseydim daha önce öyle derdim :haha

A Adem Helvacı Hocam ağzına yüreğine sağlık bu destek konusunda fişlenme korkusu yaşıyor millet,
Hani adımız sanımız geçmesin bizi fişlerler başımıza iş çıkar gibisinden mevcut yönetimle birlikte,millet devletinden korkuyor o nedenle sesiz kalıyor bu günlerde geçecek yeniden bahar gelecek güzel günler bizi bekliyor ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt