DH sözde beyaz eşya uzmanları

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Dürüstlük örneği satış temsilcisi arkadaş burayı dandik olarak tanımlamış biraz cesareti olsa yıllar boyunca sakladığı gerçek kimliğini açıkladığı gibi orada salladığı gibi gelip burada delikanlı gibi yazardı yanına aldığı 2-3 şakşakçı ile prim kasma peşinde zoruna gitmiş olmalı ki dh'da ki kankilerine dert yanıyor.

12c69620c49807f966.jpg

yaw zamanında bu candoğan isimli şahıstan bir kaç yardım ricam olmuştu hiç oralı olmadığı gibi başkasına aynı zamanda yardımcı olmuştu.O zaman notunu vermiştim.Bu adama göre zaten Arçelik beko vestel beyaz eşya üretmiyor.Varsa yoksa bosch ve elektrolüx ürünlerini öneriyor.Biri yazmıştı köye alacam ucuz olsun , ona bile 2000 liralık makine öneriyordu.Hatta ve hatta bhs grubu bulaşık makinelerinin yani bosch siemens profilo bulaşık makinelerinin de kronik ısıtıcı sorunu olduğu bile bile millete aldırıyor.Üstelik bu markalarda ısıtıcı , motor tümleşik olduğu için yüksek servis meblağları çıktığını üzerine basa basa söyleyip millete aldırıyor.Nedeni ise bosch ve elektrolux ten başka bulaşık makinesi yokmuş.vestel arçelik iyi yıkamıyormuş.?

birde gelmiş buraya laf atıyor tövbe tövbe ??

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Dh yi internetle tanıştığımdan beri haz etmem. Aman yarabbi bu kadar b.ktan bir site görmedim. Cevapların arasında reklamlar bazen cevapların üstünü kapatıyor bc.vc den daha kötü bir yerdir muhterem. Aradığım herşeyin cevabını bulamadım hatta kafamı daha allak bullak ettiler. Prn siteleri engelleneceğine dh engellensin daha iyi

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Dh yi internetle tanıştığımdan beri haz etmem. Aman yarabbi bu kadar b.ktan bir site görmedim. Cevapların arasında reklamlar bazen cevapların üstünü kapatıyor bc.vc den daha kötü bir yerdir muhterem. Aradığım herşeyin cevabını bulamadım hatta kafamı daha allak bullak ettiler. Prn siteleri engelleneceğine dh engellensin daha iyi
site yöneticileri okadar para tutkunu ki alt yapıları bile .net asp ilkel kalmış bir yapıları var .onlar için bol bol reklam olsun konuşulup biçilenler önemsiz.Üç 5 adama vermişler yetkiyi kafalarına göre ban basıp geçiyorlar.Ben mecbur takılıyorum , ancak sadece favori konularım var su arıtma , çek satış ,sıcak fırsatlar ve cep telefonları üzerine.yoksa teknik konular ve beyaz eşya elektronik konularına burası varken sayfaya bile tıklamam.Zaten eski üstadların çoğu burada tanıdıklarımın .Dh da kalanlar ise bu adam gibi kendi markalarını pazarlayanlar.Yoksa teknik anlamda bir yardım yok.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
benim tek forum hayatım buradadır, bi kere dh üye olmuştum yine fikolojii niciki ile inanın kaç defa girdi isem ne anladım ne de fayda buldum.
aaa şimdi tekrar girdim :) rfve rfve sayesinde kendimi buldum :) TEKNOwest teknovest

Adsizf3b3758c0e436712.png

forum ortamı oluşması için uzun süre gerekli insanların alışkanlığı değişsin.Dh taki çoğu kişinin buradan haberi yok yoksa hiç biri durmaz orada.Geçmiş bilgi birimi de ayrı bir konu.

Neyse önemli olan yardımlaşmak ondan da önemli olan sıcakkanlılık , samimiyet ve dürüstlük ki bunları şuanlık buradan başka bir ortamda bulamadım.?? seviyorum buradaki insanları her ne kadar yüz yüze tanışamasakta ( inş bir gün olur ) hatta toplu olarak Edirne ye gelin.????

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
site yöneticileri okadar para tutkunu ki alt yapıları bile .net asp ilkel kalmış bir yapıları var .onlar için bol bol reklam olsun konuşulup biçilenler önemsiz.Üç 5 adama vermişler yetkiyi kafalarına göre ban basıp geçiyorlar.Ben mecbur takılıyorum , ancak sadece favori konularım var su arıtma , çek satış ,sıcak fırsatlar ve cep telefonları üzerine.yoksa teknik konular ve beyaz eşya elektronik konularına burası varken sayfaya bile tıklamam.Zaten eski üstadların çoğu burada tanıdıklarımın .Dh da kalanlar ise bu adam gibi kendi markalarını pazarlayanlar.Yoksa teknik anlamda bir yardım yok.
Imkanlarimiz kisitli olmasina ragmen
enguncel, stabil,guvenlikli forum ve resim barindirma yazılımlarını kullaniyoruz.
suan dosya barindirma hizmeti uzerinde çalışıyoruz. sadece lisans asamasi kaldi.

Bahsettiginiz sitenin geliri bizde olsaydı
hazir yazilimlar soyle dursun

taleplerinize gore sifirdan yazdirirdım bee :kas

Siz keyfinize bakin arkadaslar.
Her havlayana kemik atacak kadar işsiz değiliz. :coskun

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Imkanlarimiz kisitli olmasina ragmen
enguncel, stabil,guvenlikli forum ve resim barindirma yazılımlarını kullaniyoruz.
suan dosya barindirma hizmeti uzerinde çalışıyoruz. sadece lisans asamasi kaldi.

Bahsettiginiz sitenin geliri bizde olsaydı
hazir yazilimlar soyle dursun

taleplerinize gore sifirdan yazdirirdım bee :kas

Siz keyfinize bakin arkadaslar.
Her havlayana kemik atacak kadar işsiz değiliz. :coskun
teşekkür ediyoruz hocam.Emeğinize , ilginize ,iyi niyetinize şükran duyuyoruz.?

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
yaw zamanında bu candoğan isimli şahıstan bir kaç yardım ricam olmuştu hiç oralı olmadığı gibi başkasına aynı zamanda yardımcı olmuştu.O zaman notunu vermiştim.Bu adama göre zaten Arçelik beko vestel beyaz eşya üretmiyor.Varsa yoksa bosch ve elektrolüx ürünlerini öneriyor.Biri yazmıştı köye alacam ucuz olsun , ona bile 2000 liralık makine öneriyordu.Hatta ve hatta bhs grubu bulaşık makinelerinin yani bosch siemens profilo bulaşık makinelerinin de kronik ısıtıcı sorunu olduğu bile bile millete aldırıyor.Üstelik bu markalarda ısıtıcı , motor tümleşik olduğu için yüksek servis meblağları çıktığını üzerine basa basa söyleyip millete aldırıyor.Nedeni ise bosch ve elektrolux ten başka bulaşık makinesi yokmuş.vestel arçelik iyi yıkamıyormuş.?

birde gelmiş buraya laf atıyor tövbe tövbe ??

Boschta'ki satış temsilciliği görevi bitmiş olmalı ki onuda kötülüyor artık varsa yoksa electrolux.

Ü Çevrimdışı

Ümit.

Yeni Üye
30 Tem 2019
19
32
Google aratmasında yanlışlıkla ilgili konuda önüme çıkar girerim diye host dosyasından engelledim. D h, Türk internet ortamında görebileceğiniz en berbat yerdir. Orada alt mahalle kültürü hakim, dikkat etmezseniz paranız da gider, mahkemelik oluncaya kadar tartışmadan hakaretlere kadar da sürüklenebilirsiniz, ruh sağlınız için uzak durulması gereken bir yer. Aslında ilk Hardware sitesi olarak kurulduğu zamanları çok güzeldi, üslup olsun, insanların birbirini tamamlar nitelikteki yorumları olsun, paylaşım ve yardım severlik ortamı çok hoştu. Sonra yıllar geçti çocuklar geldi, simsarlar geldi, bilgisayar diye bir cihaz olduğunu keşfedip internet ortamlarına paldır küldür dalan dayılar geldi, üstüne üstlük hobi olarak bilgisayar toplama modifikasyon-soğutma sistemleri olayları bir ara epey öldü(şu sıralar kıpırdanma var ama) Forum işte otomobil, beyaz eşya diğer elektronik bölümleri devam etti aralarında çok güzel insanlar vardı onları usandırıp kaçırdılar. Bu bölümler çakalların eline kaldı, kalitesiz editör ve admin rezillikleri üst üste eklendi, yanılmıyorsam bir kaç sene önce toplu olarak formu bırakan çok kişi oldu. Şimdi ise konu dışı ve siyaset bölümleri bu siteyi götürüyor, yani isterseniz bu bölümler hakkında yorum yapmayayım, tanım yapmak epey güç. Bu sitenin ayakta kalmasının sebebi dediğim gibi siyaset bölümünü öne çıkardılar, tartışmalara izin verdiler, troller soktular bunlar hep fazladan tık ve mesaj demek ve tabi google index üzerinden forum anahtar kelime bakımından o kadar fazla yer kaplıyor ki google'da ne aratırsanız karşınıza çıkar, ama bu forumun bir geleceği yok, istatistiklerine bakıldığında her sene kan kaybettiği görülüyor, azalarak bitmesi dileğiyle. İçinde de hala güzel insanlar vardır onlara tabi ki sözümüz yok fakat o ortamda bulunarak kendilerine yazık ediyorlar ve bu sağlıksız platformun yaşamasına katkıda bulunuyorlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri