DH sözde beyaz eşya uzmanları

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Dh artık o kadar itici geliyor ki candoğan62 nickli şahıs insanları yıllardır yardımcı oluyorum ayağına bir takım planlarını gerçekleştirmek üzere buna alet etti kendisi bir beyaz eşya üreticisinde çalışan ancak bunu saklayan görevi ifşa olunca çizgisini birden bozan hakaretler yağdıran bir tavır sergiledi şimdide insanlarla dalga geçiyor yanına da iş yerinden arkadaşları olduğunu sandığım bir kaç kişiyi alıp milletle alay ediyorlar.Kendileri çalıştığı firma ürünleri dışında mal önermez diğer markaları sürekli kötüleyen tipler gerçek yüzleri ortaya çıktı yıllardır kendisini takip ediyorum dönem dönem saplantılı bir şekilde bir takım markalar dışında ürün tavsiye etmez hele ki arçelik,beko,vestel üçlüsüne nefret kusan birisi bu tavrını dönem dönem çalıştığı firmalara göre yansıtıyor sanırım.

Dh'da üyeliği olan arkadaşların bu şahıs ya da şahısların samimiyetine ve tavsiyelerine inanmamalarını öneririm kendim firma çalışanı olduğunu ispat edip kanıtladığım için hakaretlere maruz kalıp karşılık verdiğim için forumdan uzaklaştırıldım orada ki nick'im zimmerit.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ahahahahahhahaa Kendisine gülmek için ağzımı kullanmaya gerek görmediğim, DH de yönetici olduğum dönemler kök söktürdüğüm insanımsı oluşum :kop

Evet VESTEL de eleştirecek gömecek yerler olabilir bunu biz de yapıyoruz forumumuzda lakin bu oluşumun tek derdi kendi ticari ilişkisi bulunduğu markalar.

Bu vatandaşın kartvizitine kadar bana ulaştırdılar orada, DH üst yönetimine sundum ve gizli ticari faaliyet gerekçesi ile işlem onayı talep ettim ama kimi kime şikayet ettim ki :kop

Kendisi Electrolüx ve türevi üretimlerin satış temsilcisidir fakat hiç bir mecrada bunu delikanlı gibi çıkıp yazmaz/yazamaz.

Kendi markalarına taşıyabileceği potansiyel müşterileri ana hedefe ulaştırabilmek adına yerli üretimleri basamak olarak kullanmayı, Ülkemizde dolaylı yollar da dahil olmak üzere 100binlerce insana istihdam sağlayan bu markalara (ARÇELİK-VESTEL) karşı kin kusmayı meziyet zanneder maalesef.

DH de yönetici olduğum dönemler kendi yetki alanımda markalara hakareti yasaklamış olmam nedeniyle pek ekmek yiyememiş, Defalarca üst yönetime beni şikayet etmiştir.

DH üst yönetimindeki hafif omurga eksikliği nedeniyle maalesef amacına ulaşmıştır bu konuda hakkını yiyemem oldukça azmetti ve başardı :kiskis

Öve öve yere göğe sığıramadığı o markaların çözülemeyen binlerce sorununa dair şikayeti DH forumunda yüzlerce kere gözüne sokmuşluğum vardır. Yönetici olduğum dönemlerdeki faaliyetlerine bakın, sesinin böyle çıkamadığını görürsünüz. :ok

Cesareti varsa buyursun bu mecraya gelsin aynı söylemleri yazsın vereyim cevabını, Malum benim DH ye girişim yasak, o derece korkmuşlar :kop

Takmayın böyle tek hücreli canlıları sevgili dostum, bulunduğu mecranın üst yönetimi ile birbirlerini bulmuşlar bırakın mutlu mesut yaşamaya devam etsinler :ok

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Ahahahahahhahaa Kendisine gülmek için ağzımı kullanmaya gerek görmediğim, DH de yönetici olduğum dönemler kök söktürdüğüm insanımsı oluşum :kop

Evet VESTEL de eleştirecek gömecek yerler olabilir bunu biz de yapıyoruz forumumuzda lakin bu oluşumun tek derdi kendi ticari ilişkisi bulunduğu markalar.

Bu vatandaşın kartvizitine kadar bana ulaştırdılar orada, DH üst yönetimine sundum ve gizli ticari faaliyet gerekçesi ile işlem onayı talep ettim ama kimi kime şikayet ettim ki :kop

Kendisi Electrolüx ve türevi üretimlerin satış temsilcisidir fakat hiç bir mecrada bunu delikanlı gibi çıkıp yazmaz/yazamaz.

Kendi markalarına taşıyabileceği potansiyel müşterileri ana hedefe ulaştırabilmek adına yerli üretimleri basamak olarak kullanmayı, Ülkemizde dolaylı yollar da dahil olmak üzere 100binlerce insana istihdam sağlayan bu markalara (ARÇELİK-VESTEL) karşı kin kusmayı meziyet zanneder maalesef.

DH de yönetici olduğum dönemler kendi yetki alanımda markalara hakareti yasaklamış olmam nedeniyle pek ekmek yiyememiş, Defalarca üst yönetime beni şikayet etmiştir.

DH üst yönetimindeki hafif omurga eksikliği nedeniyle maalesef amacına ulaşmıştır bu konuda hakkını yiyemem oldukça azmetti ve başardı :kiskis

Öve öve yere göğe sığıramadığı o markaların çözülemeyen binlerce sorununa dair şikayeti DH forumunda yüzlerce kere gözüne sokmuşluğum vardır. Yönetici olduğum dönemlerdeki faaliyetlerine bakın, sesinin böyle çıkamadığını görürsünüz. :ok

Cesareti varsa buyursun bu mecraya gelsin aynı söylemleri yazsın vereyim cevabını, Malum benim DH ye girişim yasak, o derece korkmuşlar :kop

Takmayın böyle tek hücreli canlıları sevgili dostum, bulunduğu mecranın üst yönetimi ile birbirlerini bulmuşlar bırakın mutlu mesut yaşamaya devam etsinler :ok

Kendisiyle hararetli tartışmalara girdim sosyal medya da çalıştığı firmanın ödül töreninde ödül alırken çekilmiş olduğu fotoğrafı bile buldum.Kendisi benle aynı fikirde olan kişilerle birlikte yalancı ve iftiracı olarak nitelendirip zeytinyağı gibi üste çıktı en yetenekli olduğu noktalardan biride bu kıvırmayı çok iyi beceriyor yorumlarımda sizden ve shopsiemens gibi bir kaç arkadaşla birlikte dürüstçe görevlerinizi belirttiğinizi ve takdir kazandığınızı söyledim bununla da dalga geçti.

Kendisine olan eleştirim şiddetlenince firma babamın malımı deyip yine sıyrıldı ama bir kaç gün sonra forumda çalıştığı firmanın ürünleri kötülendiği için buna karşı olduğunu ve firmayı savunacağını açıkça belirtti ikircikli kişiliği belli oldu.

Herkese tavsiye ettiği o markanın ürünleri arıza çıkınca milletin kendisine sitem ettiği sıralarda aylarca foruma girmedi ortalıkta gözükmedi daha bir haftalık makinesinin paneli alev alan bir arkadaş vardı servisin ilgisizliği yüzünden mahkemelik oldu bunlara hiç değinmez bir dönemde bosch grubunun cihazlarını şiddetle tavsiye ediyordu şimdi o marka kötü oldu electrolux iyi oldu firmada işe başlamadan önce aeg grubunu kötülediğini hatırlıyorum böyle samimi bir arkadaş.

Son olarak ettiği hakaretler dolayısı ile kendisi de ceza almış durumda buralara gelemez nede olsa yerli düşmanı kendisi dh da istediği gibi at koşturabileceğini sanıyor dh yönetimi kendisini ellemez çünkü forumun reklam panosunda malum firmanın reklamları geziyor.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kendisiyle hararetli tartışmalara girdim sosyal medya da çalıştığı firmanın ödül töreninde ödül alırken çekilmiş olduğu fotoğrafı bile buldum.Kendisi benle aynı fikirde olan kişilerle birlikte yalancı ve iftiracı olarak nitelendirip zeytinyağı gibi üste çıktı en yetenekli olduğu noktalardan biride bu kıvırmayı çok iyi beceriyor yorumlarımda sizden ve shopsiemens gibi bir kaç arkadaşla birlikte dürüstçe görevlerinizi belirttiğinizi ve takdir kazandığınızı söyledim bununla da dalga geçti.

Kendisine olan eleştirim şiddetlenince firma babamın malımı deyip yine sıyrıldı ama bir kaç gün sonra forumda çalıştığı firmanın ürünleri kötülendiği için buna karşı olduğunu ve firmayı savunacağını açıkça belirtti ikircikli kişiliği belli oldu.

Herkese tavsiye ettiği o markanın ürünleri arıza çıkınca milletin kendisine sitem ettiği sıralarda aylarca foruma girmedi ortalıkta gözükmedi daha bir haftalık makinesinin paneli alev alan bir arkadaş vardı servisin ilgisizliği yüzünden mahkemelik oldu bunlara hiç değinmez bir dönemde bosch grubunun cihazlarını şiddetle tavsiye ediyordu şimdi o marka kötü oldu electrolux iyi oldu firmada işe başlamadan önce aeg grubunu kötülediğini hatırlıyorum böyle samimi bir arkadaş.

Son olarak ettiği hakaretler dolayısı ile kendisi de ceza almış durumda buralara gelemez nede olsa yerli düşmanı kendisi dh da istediği gibi at koşturabileceğini sanıyor dh yönetimi kendisini ellemez çünkü forumun reklam panosunda malum firmanın reklamları geziyor.

Bir konuda açıklama yapmak isterim. Bizler de yeri geliyor, bu gün övdüğümüz markayı 1 veya 2 sene sonra eleştirebiliyoruz bunda anormal bir durum yok. Yani kendisinin bir dönem BOSCH övüp sonra kötülemesini eleştiremem zira markalar da ciddi anlamda inişli çıkışlı dönemler yaşar ve bizler de bunları takip eder, tüketicileri bilgilendiririz.

Ancak sitemlerinizde belirttiğiniz üzere belli bir markaya ısrarla adam taşımaya çalışmak ve bu doğrultuda AMAÇ olarak diğer markaları kullanmak bizim karakterimizde yok.

Ben bir dönem çok yoğun bir VESTEL gündemi oluşturdum, ancak şu sıralar benim gündemim SAMSUNG markasıdır mesela. Zira SAMSUNG un hem ürün hem de fiyat politikası bu dönem VESTEL den daha başarılı.

Aynı zamanda VESTEL in yönetim zaafiyetinde olduğunu düşünmeme neden olan etkenler var o nedenle temkinli yaklaşıyor ancak elbette yine de fiyat performans olan ürünlerde gerekli önermeleri yazıyorum.

Bu demek değil ki ben hayatım boyunca burada SAMSUNG yazacağım

Bu demek değil ki ben SAMSUNG çalışanıyım veya bir kazancım var

Ben yıllar sonra ilk defa forum dünyasına döndüğümde VESTEL den istifamı verip de dönmüştüm yani yine hiç bir marka bağlantım yoktu.

Malum şahıs ile aramızdaki en büyük fark, ben bu işlerden ticari bir kazanç elde etmiyorum.

Ben forumda üyelerimize söz vermiştim, ''Bir gün internetten para kazanırsam mutlaka size haber vereceğim'' demiştim ve bu doğrultuda aşağıda linki bulunan şaka yollu konuyu açmıştım

https://tavsiyeforumu.com/konu/forumu-birakiyorum.3961/

Evet şaka yollu bir konu olsa da içerik gerçekti. Yani internetten para kazanmıştım ve bunun ekran görüntüsünü foruma basmıştım hiç çekinmeden.

Yine aynı şekilde yarın bir gün bir marka veya firma bağlantım olursa göğsümü gere gere bu mecraya yazar, ama iyilerini de kötülerini de yazarım aynen VESTEL in iyileriyle birlikte kötülerini de yazdığım gibi.

Buna paralel ileride bir marka bağlantım olursa bunu elimden geldiğince forum üyeleri menfaatine de kullanmaya gayret ederim.

Yani aradaki en temel fark şu;

Ben her şekilde AÇIK yürekli ve DÜRÜST bir şekilde yazıyorum.

Malum şahısa da defalarca yazdım ve dedim ki ''Kimliğini açıkla, kime ne istiyorsan yaz sorun değil''

Peki biz kalkıp da ''Madem kendisi açıklamıyor, o zaman biz ifşa edelim'' dedik mi?

Hayır ne münasebet bunlar bizi ilgilendiren mevzular değil.

Mesela ben buradan İFŞA etmesem de gönül rahatlığı ile ''Candoğan62 kullanıcı adı ile forumlarda teknik yorumlar yazan şahıs firma personelidir, Markalara komisyon karşılığı müşteri taşır'' diye yazabilirmiyim?

Hayır onu da yazamam zira ben kendisinin firma personeli olduğunu bilsem de, ticari anlaşmalarını bilmem mümkün değil, kaldı ki beni ilgilendiren bir durum da değil. Kendisi delikanlı gibi yazamıyorsa, kimbilir ne dümenler dönüyordur arka planda diye yorum yapmaktan öteye geçemem.

Bildiğim tek bir şey var ki, bu foruma gelip de diğer forumlarda yaptığı çakallıkları ASLA yapamaz :ok

Sizler gibi, bilinçli tüketici toplumu oluşturma çabası içerisinde olan üyelerimizden aldığımız/alacağımız destekler ile DOĞRU bilgiyi DÜRÜST ilkelerle yayabiliriz ancak :ok

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
5 sene kadar önceleri ciddi takip ederdim o forumu. Zira hem kendimize hem eşe dosta bir sürü eşya alıp aldırdığımız bir dönemdi. Candogan62'de bir numaralar olduğunu ta o günlerde farketmiştim. Açığa çıkması iyi olmuş.

Ama bu gibi tiplerin peydahlanmasında bizim milletin de kabahati çok. Nedense illa birini belleyip tabi olma hevesi var. Yıllar önce bir cihazla ilgili sorun yaşıyordum. Bir sürü araştırma ve deneme sonrası sorunu çözüp o ara takıldığım bir foruma güzelce yazdım. Sonra birden ortalık karıştı. Takma ismimin sonuna "usta" lakabını ekleyip yahut üstat merhaba diyerek herkes danışmaya, soru sormaya başladı. Kendilerine kibarca izah edip geçiştirdim.

Çiftlikbank falan boşa çıkmıyor yani, bu memlekette maden çok :) Herif adını beyaz eşya markası yapsa koşup alacak keriz bol.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
5 sene kadar önceleri ciddi takip ederdim o forumu. Zira hem kendimize hem eşe dosta bir sürü eşya alıp aldırdığımız bir dönemdi. Candogan62'de bir numaralar olduğunu ta o günlerde farketmiştim. Açığa çıkması iyi olmuş.

Ama bu gibi tiplerin peydahlanmasında bizim milletin de kabahati çok. Nedense illa birini belleyip tabi olma hevesi var. Yıllar önce bir cihazla ilgili sorun yaşıyordum. Bir sürü araştırma ve deneme sonrası sorunu çözüp o ara takıldığım bir foruma güzelce yazdım. Sonra birden ortalık karıştı. Takma ismimin sonuna "usta" lakabını ekleyip yahut üstat merhaba diyerek herkes danışmaya, soru sormaya başladı. Kendilerine kibarca izah edip geçiştirdim.

Çiftlikbank falan boşa çıkmıyor yani, bu memlekette maden çok :) Herif adını beyaz eşya markası yapsa koşup alacak keriz bol.
Ahahaha tespitin böylesi.

abartısız onlarca kere yazmışımdır USTA ÜSTAT DUAYEN PROFESÖR vs değilim, hiç bir zaman da kendimi öyle görmedim, herkesi de bu konuda uyarma gereği duydum ki aynen yine aynı forumda televizyon tavsiye bölümünde bulunan DALLAS isimli kardeşimize bu gün yüzlerce insanın ''Üstadım'' diye hitap etmesine karşın aslında şahsın televizyon dünyası ile gidip mağazalarda tv izleyip görüş beyan etmek dışında bir vasfı, teknik bilgi birikimi, eğitimi vs yoktur.

Ancak 2-3 yıldır orada herkese tv önerisinde bulunur ve DH üyeleri için o bir duayen dir :)

Can abi (Albani) ile çok fena severler birbirlerini :kop

Israrla ve ısrarla, bulduğum her fırsatta forum üyelerine ''Size tavsiyede bulunan kişinin teknik yeterliliği, eğitimi, bilgi birikimi ve bu işten ne çıkarı olduğunu sorgulayınız'' diyorum :ok

Çok doğru tespitler, elinize, kaleminize sağlık :ok

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Bir konuda açıklama yapmak isterim. Bizler de yeri geliyor, bu gün övdüğümüz markayı 1 veya 2 sene sonra eleştirebiliyoruz bunda anormal bir durum yok. Yani kendisinin bir dönem BOSCH övüp sonra kötülemesini eleştiremem zira markalar da ciddi anlamda inişli çıkışlı dönemler yaşar ve bizler de bunları takip eder, tüketicileri bilgilendiririz.

Ancak sitemlerinizde belirttiğiniz üzere belli bir markaya ısrarla adam taşımaya çalışmak ve bu doğrultuda AMAÇ olarak diğer markaları kullanmak bizim karakterimizde yok.

Ben bir dönem çok yoğun bir VESTEL gündemi oluşturdum, ancak şu sıralar benim gündemim SAMSUNG markasıdır mesela. Zira SAMSUNG un hem ürün hem de fiyat politikası bu dönem VESTEL den daha başarılı.

Aynı zamanda VESTEL in yönetim zaafiyetinde olduğunu düşünmeme neden olan etkenler var o nedenle temkinli yaklaşıyor ancak elbette yine de fiyat performans olan ürünlerde gerekli önermeleri yazıyorum.

Bu demek değil ki ben hayatım boyunca burada SAMSUNG yazacağım

Bu demek değil ki ben SAMSUNG çalışanıyım veya bir kazancım var

Ben yıllar sonra ilk defa forum dünyasına döndüğümde VESTEL den istifamı verip de dönmüştüm yani yine hiç bir marka bağlantım yoktu.

Malum şahıs ile aramızdaki en büyük fark, ben bu işlerden ticari bir kazanç elde etmiyorum.

Ben forumda üyelerimize söz vermiştim, ''Bir gün internetten para kazanırsam mutlaka size haber vereceğim'' demiştim ve bu doğrultuda aşağıda linki bulunan şaka yollu konuyu açmıştım

https://tavsiyeforumu.com/konu/forumu-birakiyorum.3961/

Evet şaka yollu bir konu olsa da içerik gerçekti. Yani internetten para kazanmıştım ve bunun ekran görüntüsünü foruma basmıştım hiç çekinmeden.

Yine aynı şekilde yarın bir gün bir marka veya firma bağlantım olursa göğsümü gere gere bu mecraya yazar, ama iyilerini de kötülerini de yazarım aynen VESTEL in iyileriyle birlikte kötülerini de yazdığım gibi.

Buna paralel ileride bir marka bağlantım olursa bunu elimden geldiğince forum üyeleri menfaatine de kullanmaya gayret ederim.

Yani aradaki en temel fark şu;

Ben her şekilde AÇIK yürekli ve DÜRÜST bir şekilde yazıyorum.

Malum şahısa da defalarca yazdım ve dedim ki ''Kimliğini açıkla, kime ne istiyorsan yaz sorun değil''

Peki biz kalkıp da ''Madem kendisi açıklamıyor, o zaman biz ifşa edelim'' dedik mi?

Hayır ne münasebet bunlar bizi ilgilendiren mevzular değil.

Mesela ben buradan İFŞA etmesem de gönül rahatlığı ile ''Candoğan62 kullanıcı adı ile forumlarda teknik yorumlar yazan şahıs firma personelidir, Markalara komisyon karşılığı müşteri taşır'' diye yazabilirmiyim?

Hayır onu da yazamam zira ben kendisinin firma personeli olduğunu bilsem de, ticari anlaşmalarını bilmem mümkün değil, kaldı ki beni ilgilendiren bir durum da değil. Kendisi delikanlı gibi yazamıyorsa, kimbilir ne dümenler dönüyordur arka planda diye yorum yapmaktan öteye geçemem.

Bildiğim tek bir şey var ki, bu foruma gelip de diğer forumlarda yaptığı çakallıkları ASLA yapamaz :ok

Sizler gibi, bilinçli tüketici toplumu oluşturma çabası içerisinde olan üyelerimizden aldığımız/alacağımız destekler ile DOĞRU bilgiyi DÜRÜST ilkelerle yayabiliriz ancak :ok

Ben sizin dürüstçe vestelde ki görevinizden bahsettiğinizi orada da yazdım aynı dürüstlüğü candoğan'a neden yapmadığını sorum yine kıvırdı iftiracı muhabbetlerine girdi elbette firmaların inişleri çıkışları olabilir ancak kendisinin davranış biçimi farklı yöne kaydığından forumda bir takım kişiler kendisinin o dönemlerde bosch grubunda çalıştığını iddia ediyorlar o dönemde aeg grubu için kalitesi kötü diyordu.

Kendisine de sosyal medya aracılığıyla firmaya müşteri bağlamaya çalıştığını söyleyince daha da çirkinleşmeye başladı gerçekleri kendine söyleyemeyen bir arkadaş forumda peşindeyim ne zaman başka bir markayı kötülerse kendisini sürekli ifşa edeceğim kendi adını kirletmemek adına yanına aldığı iki kişiye hakaret ettirecek kadar aciz birisi.

Hiç bir zaman marka takıntım olmadı evimde arçelik bulaşık makinesi,lg buzdolabı,hoover çamaşır makinesi,regal televizyon,vestel kazanlı ütü kullanıyorum hiç kimseye de tek bir markayı önermem fiyat performans açısından hangi markayı uygun bulursam onu öneririm zira şuan hoover'den memnun olmadığım için makine arayışına girdim gözüme profilo cmk1000tr modelini kestirdim hem fiyat olarak uygun hemde inverter motorlu bunu tavsiye isteyen insanlara da öneriyorum sırf onu önerdim diye iki dakika da bende satış temsilcisi oldum firmadan para alıyormuşuz.

Sözlerimi şu şekilde sonlandırmam gerekirse dh forumda ki o eski samimi diyaloglar yok bir çok bilgili üye forumu terketti kendilerini uzman olarak nitelendiren bu kişilere de inanmayın.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Olayı bilmediğim için olayın özeli hakkında yorum yapmam mantıklı olmayabilir ama A Ado hocamı bildiğim ve yaşadıklarını az çok tahmin ettiğim için durumu anlayabiliyorum... Hatta; Ado hocamın, buyursunlar gelsinler davetine icabet edemeyecek kadar seviyeleri düşük, oraya da davet edemeyecek kadar erdemsiz olur bu ve benzeri tipler...

Forumların değişmeyen kaderidir bu, kendi içlerinden daha iyi, daha doğru ve daha çalışkan insanlar çıktığında tepelerine binmeyi forumculuk zannederler ve yeni yeni güzel ortamların oluşmasına vesile olurlar... Bu açıdan faydalı iş yapıyorlar ama hakkaniyet açısından bakıldığında, "önler iyi ama arkalar ııı-ıııh" durumu...

Hep söylerim; Allah her şeyi duyuyor, biliyor, görüyor... İyilerin yardımcısı olsun, kötülere de fırsat vermesin... Amin...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Arkadaşın üslubuna söz söylemeye gerek yok zaten, herşey ortada ama kendisine ya destek çıkan kendisi gibi üyeler var ya da yan hesaplarla kendisine destek çıkıyor. :kop

DH'yi günden güne bitiren şey, işin ehilleri ile tüccarları karşı karşıya getirmesi.
Günün sonunda ne oluyor derseniz, işin ehli banlanıyor, tüccar yazıp çizmeye devam ediyor.

Alışveriş yaptığım bilgisayar sitesi çalışanı da beni banlatmıştı mesela.:kop
Bu da böyle bir anımdır. :hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşın üslubuna söz söylemeye gerek yok zaten, herşey ortada ama kendisine ya destek çıkan kendisi gibi üyeler var ya da yan hesaplarla kendisine destek çıkıyor. :kop

DH'yi günden güne bitiren şey, işin ehilleri ile tüccarları karşı karşıya getirmesi.
Günün sonunda ne oluyor derseniz, işin ehli banlanıyor, tüccar yazıp çizmeye devam ediyor.

Alışveriş yaptığım bilgisayar sitesi çalışanı da beni banlatmıştı mesela.:kop
Bu da böyle bir anımdır. :hihi
Çok yazmışımdır lakin bir daha yazayım.

DH üst yönetimi, (Israrla ÜST yönetim diye yazıyorum zira cidden çok kaliteli, kalender, sağlam, dik duruşlu, on numara yönetici kardeşlerim var orada) olaya sadece ne kadar üye o kadar yorum, ne kadar yorum o kadar reklam, ne kadar reklam o kadar para gözüyle bakar.

Kendileri ile ters düşmemin birinci öncelikli nedeni bu dur zira ben ısrarla ''Forumda teknik konularda insanlara gelecekleri ve bütçelerini etkileyecek içerikte yorum yapan ve tavsiyede bulunanların mutlaka teknik yeterlilikleri olmalı ve sorgulanmalı'' dediğimde bana gelen cevap; ''Ado hocam çok kafana takıyorsun bırak kim ne istiyorsa yazsın, kimseye engel olamayız, kimseye zorla tavsiye verdirmiyoruz, aldırmıyoruz'' şeklinde oldu.

Tabi bu, işin ilk başlardaki kibar olan kısımlarıydı, sonraları ben geri adım atmayınca sanırım adı Serkanmıydı neydi hatırlamıyorum şimdi o adminlerden birisi böyle oldukça posta koyar tarzda bir yazı yazmıştı. Ben yine bunların istediği gibi davranmamaya devam edince bir sabah kalktım baktım ki yetkilerim yok :kiskis (Burayı siz biliyorsunuz zaten)

DH de yönetici olmak olmamak değil konu, Konu tamamen adamların ETİK anlayışları.

DH ÜST YÖNETİMİNİN, Üyelere karşı hiç bir şekilde etik kurallar dahilinde hareket etmiyor olmalarının yanı sıra, Mod arkadaşlara da aynı şekilde (afedersiniz) köpekçe davranılıyor.

İstedikleri gibi davranıyorsanız sorun yok, emir eri gibi tak şak paşa iseniz onda da sorun yok, ancak kendi fikirleriniz var ve DOĞRU davranmak istiyorsanız, sizin doğrularınız forumun gelir düzeyini etkileyecek sonuçlar içeriyorsa hiç şansınız yok :kiskis

Amaaan neyse, DH cilerin yolu bahtı açık olsun, bir gün herkes gerçekleri görecek nasılsa :ok

Biz önümüze, forumumuza, işimize bakalım, Millet GERÇEK ve DOĞRU bilgi bekliyor :ok

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Dürüstlük örneği satış temsilcisi arkadaş burayı dandik olarak tanımlamış biraz cesareti olsa yıllar boyunca sakladığı gerçek kimliğini açıkladığı gibi orada salladığı gibi gelip burada delikanlı gibi yazardı yanına aldığı 2-3 şakşakçı ile prim kasma peşinde zoruna gitmiş olmalı ki dh'da ki kankilerine dert yanıyor.

12c69620c49807f966.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu naif ve teknik olarak dolu forumu o şahıs öyle tanımladı diye öyle değil çok şükür... Ama, orası, vıcık vıcık ve çok sığ tanımı yapılmasa bile orası öyle maalesef... :cigara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt