Derin Dondurucu Tavsiyesi

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
merhaba 12 13 bin liraya kadar çıkabilirim anneme hediye almak istiyorum. Aslında ugur derin dondurucu aldım ama fethiyedeki servis gerçekten lanetti. Güzelim ürünün kol vidasını takarken mahvetti.Ürünü iade etmek zorunda kaldım. Ugur servisin kötülüğüne ragmen alınmalı mı acaba

istediklerim : sorun cıkarmasın.no frost olsun. arcelik ve beko sanırım tamamen aynı. aşagıya 3 link bırakıyorum. bilgili ustalardan yorum bekliyorum hangisi alınır?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Bireysel deneyimim Uğur yönünde. Ancak servis konusunda böyle bir tecrübe yaşadıysanız ve bir de hediyeyse bence değmez. Ancak özellikle malzeme kalitesi ve dayanıklılık konusunda bahsettiğiniz diğer markalarda da sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ayrıca biraz daha kurumsal bir yapı da servis yaklaşımı sergilerler diye düşünüyorum. O yüzden tercih edilebilir. Tabii BEKO biraz daha yurtdışı odaklı bir marka olduğu için, fiyat farkı varsa Arçelik tercih edilmesi (Fiyatı daha uygunsa) daha mantıklı olur. Zaten servis noktaları aynı. Hatta Altus' ta bakmanızı tavsiye ederim.

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
arkadaşımda grundig vardı bozuldu adamlar tek kelime etmeden servis geldi degişim yaptı arcelik verdi gitti. ugurun servisi de kolileri parcalayarak actı urunu yanlış montaj yaparken iç vida yuvasını kırdı. gönderin o zaman dedigimde bunu burdaki magazalardan degil internetten almışsınız biz bişey yapamayız dediler defolup gittiler. ugurun servisi ama yan işlerle de ugrasan ufak servis tipi olan bir yer ztn.. urunu oylece bıraktı ugur merkezle konuştum değişim icin aldıgınız yerle iletişime gecin biz urun degiştiremeyiz dediler. acıkcası bu yuzden sogudum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
arkadaşımda grundig vardı bozuldu adamlar tek kelime etmeden servis geldi degişim yaptı arcelik verdi gitti. ugurun servisi de kolileri parcalayarak actı urunu yanlış montaj yaparken iç vida yuvasını kırdı. gönderin o zaman dedigimde bunu burdaki magazalardan degil internetten almışsınız biz bişey yapamayız dediler defolup gittiler. ugurun servisi ama yan işlerle de ugrasan ufak servis tipi olan bir yer ztn.. urunu oylece bıraktı ugur merkezle konuştum değişim icin aldıgınız yerle iletişime gecin biz urun degiştiremeyiz dediler. acıkcası bu yuzden sogudum.
Ben Beyaz Eşya grubunda Koç grubu diyorum .
Diğerleri de iyi diyorlar ama Koç grubu iyidir

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Derin dondurucu tercihinde bana öncelik garantili olmalı.
çünkü bu makinaların en büyük sorun gövde çatlağı.!
Garantisi nekadar uzun olursa kafanız o kadar rahat olur.

Diğer bir tavsiyem de mümkünse joker özellikli almanız yönünde olacaktır.
Bazı dönemdeler dondurucuya ihtiyacımız olmuyor. Bir tuşa basıp buzdolabı olarak neden kullanmayalım.!

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Derin dondurucu tercihinde bana öncelik garantili olmalı.
çünkü bu makinaların en büyük sorun gövde çatlağı.!
Garantisi nekadar uzun olursa kafanız o kadar rahat olur.

Diğer bir tavsiyem de mümkünse joker özellikli almanız yönünde olacaktır.
Bazı dönemdeler dondurucuya ihtiyacımız olmuyor. Bir tuşa basıp buzdolabı olarak neden kullanmayalım.!
joker özellikli arçelik 2171 jeb aldım usta. 4 yıl ek garanti aldım. inşallah üzmez :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt